Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie o Strażnika


Arach69

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Arach 
Imię:Maciek
Wiek:16lat 
Doświadczenie: Gram na serwerze od grudia obserwuje innych straznikow, adminow , i wiele sie od nich nauczyłem i mysle że poradzil bym sobie jako strażnik.
Coś o sobie: Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:? Jestem bardzo aktywny na serwerze praktycznie 9h dzinnie. Pomagam nowym graczom gdy oni czegos nie wiedza .Sa tez takie takie sytuacje że nie ma strażnika ani admina a so osby ktore nie ogarniaja zabardzo gierki i zabijaja lub nie znja regulaminu.
Posiadasz steam? Nie
(Jesli tak dodaj stema id)
: Składka (TAK
Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?:okolo 65h
 
Znajomość AMXX [7.5/10]:
Znajomość regulaminu [8.8/10]:
Znajomość moda JB [7/10]:
Posiadasz mikrofon?:Tak
 
 
Edytowane przez Arach69
zapomniale nie zwróciłem uwagi na to sorry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xkacperx124

Niby na tak i na nie  ( Neautralny) 

- Gt ( nie widac u mnie)

-steam ( nie widac u mnie) 

+ wiek

+mikrofon

+chodzi do ct 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem na nie.

 

Skłamałeś jeśli chodzi o nick, wydaje mi się, że jest on inny.

W podaniu nie zawarłeś informacji o sobie oraz linka do Twojego GT -> https://www.gametracker.com/player/Arach | CSSetti.pl/51.83.215.2:27015/

Podanie samo w sobie jest napisane bardzo niestarannie, z wieloma błędami, nieprzejrzyste co dla mnie wiele świadczy o osobie.

Faktem jest, że widać Cię w CT, ale większość z Twoich wypadów(przynajmniej podczas mojej obecności) kończy się strasznie przerywającym mikrofonem bądź lagiem przez który opuszczasz serwer.

JB 1.6 | 91.224.117.148:27015

TS3 | 178.217.188.25:9987

DISCORD | m4jka#8295

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutralny bardziej na nie

 

-brak GT

-brak steam

+CT

-często jak prowadzisz to cie bardzo cicho słychać (prawie wogole)

? aktywność ( nie widzę cie tak często jak piszesz chyba że sie mijamy gdy jestem w pracy, ale to napewno nie po 9h dziennie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem neutralny ale bardziej dominuje u mnie glos na nie

 

Powodem jest na pewno brak steama

Czasem jestes toksyczny wobec innych graczy

I ten twoj nick ;/

 

Plusem jest twoja aktywnosc i mniej wiecej znajomosc regulaminu

 

 

Spoiler

▶  Spotify ◀

 YouTube 

265044981_310489850_5474580945923121_2863352729058314101_n(2).jpg.6a8928131043af6d1e839f18fffc598c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.
- Częste lagi, wyrzuca Cię prawie na każdej mapie jak jesteś z serwera.
- Monotonne prowadzenie. 20 poleceń wydanych w celi czyli "Bezruch do odwołania, na kucaka, z założoną czapką mój stary pijany skacząc kręcąc się bijąc głową w klawiaturę otwierając lewą ręką okno w prawdziwym życiu". Osobiście pełno skarg dostawałem, że co to jest. Zwróciłem Ci uwagę na to i przynajmniej jak ja jestem to starasz się tak nie prwoadzić.
- Steam. Tak jak w podaniu chlebka. Admin/Strażnik bez Steam słabe to jest.
- 65h Tygodniowo to jak coś 10h dziennie prawie a po twoim GT tego nie widać i nigdy nie było widać
+ Znajomość AMX, mam nadzieję że serio masz taką znajomość i sprawdzałeś co musisz umieć na poziomie 7.5/10 XD 
- Zdarzasz się być toksyczny 
- Proponuję usunąć CSSETTI z nicku XD

EDIT 

Sa tez takie takie sytuacje że nie ma strażnika ani admina a so osby ktore nie ogarniaja zabardzo gierki i zabijaja lub nie znja regulaminu.
No i ortografia też wypada, żeby była na jakimś poziomie i to podanie też napisane jak kura pazurem. Zastanawia mnie mega czemu ono ma szare podświetlenie XDD  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie