Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie o strażnika


Chlebek12

Rekomendowane odpowiedzi

<<<< WZÓR >>>> Nick:Chlebek  Imię: Bartosz Wiek: 13 rocznikowo 14 Doświadczenie: Byłem już na 1 serverze adminem ale ten server upadł Coś o sobie: Chodzę do szkoły podstawowej,lubię grać w piłkę ,parkour oraz zwiedzanie opuszczonych miejsc lubię bardzo grać w gry a zwłaszcza w csa 1.6  Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem?: Chcę zostać strażnikiem z tego powodu że często bywam na serverze gdy są jacyś ludzie bez mikrofonu w ct lub robią fk a ja jedyne co mogę to napisać po admina. Posiadasz steam? (https://steamcommunity.com/profiles/76561199120314220/) : Składka (TAK/NIE): Raczej tak.  Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?: Zależy ale tak ogólnie to około 30 godzin  Link do GT: Znajomość AMXX [5/10]: Znajomość regulaminu [8,5/10]: Znajomość moda JB [4/10]: Posiadasz mikrofon?: Tak Kontakt: Kontakt to: Facebook,steam, Messenger,discord <<<< WYMAGANIA >>>> - Wiek min. 15 lat [możliwe wyjątki] - Minimum 250 minut przegrane na serwerze - Sprawny mikrofon - Posiadanie TeamSpeak3 - Mutacja [możliwe wyjątki] - Minimalna znajomość AMXX [4/10] - Znajomość regulaminu !!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10 <<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>> Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE. Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak od czego tu zacząć, na początek pragne wszystkich prosić aby nie oceniali młodego za to jak wygląda jego podanie oraz wiek Chlebka.

Ja osobiście jestem Na TAK oczywiście za okresem próbnym. Obserwować go notować jego + - i za 14 dni można sprawdzić czy się przyjmie.

Ogromnym + Chlebka jest to że gra strasznie dużo na serwerze czasem grywam z rana nie ma nikogo z adminów  jest chlebek czasem gram 1 w nocy jest chlebek.

Drugim plusem, jak na swój wiek jest mocno ogarnięty przypomnę istnieją wyjątki wieku i wydaje mi się że tutaj taki jest. 

Trzecim plusem jest to że grywa w ct i stara się pomóc na serwerze nawet z poziomu gracza a gdy zostanie strażnikiem będzie mógł dalej dążyć do poprawy grywalności na serwerze i przestrzegania regulaminu.

Tutaj podaje Twój link do GT:

https://www.gametracker.com/player/Chlebek/51.83.215.2:27015/

 

Dla osób jadących go za wiek i napisane brzydko podanie. Niech pierwszy rzuci kamień kto nigdy brzydko nie napisał podania.

 

Kończąc mój wywód liczę że pójdą za mną tłumy i damy młodemu okres próbny nie każdy musi z automatu przechodzić na dożywotniego admina nie sprawdzi się to wyleci jak Winda proste.

Pozdro!

WDT

Edytowane przez WeDieTogether
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xkacperx124

Jestem na TAK mysle ze Chlebek sprawdzi sie w tej roli godzina 8:10 a chłop juz gra często gdy widac na serverze wchodzi do ct i nie jest toxic stara sie kazdemu tłumaczyc gdzie popełnił bład. Moim zdaniem okres probny jak najbardziej zobaczyć czy da rade :>

+ ma dobra reputacje na serverze

Edytowane przez xkacperx124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezstronny

MINUSY - podanko na kolanie, niekiedy nie mogę zrozumieć twoich fantazji ale wszystko wyjaśnia twój wiek, ucieczka z CT :pepeban:

 

PLUSy - mutacja, starz na serwerze, CT, GT, szczere podanko

 

Można dać szanse pod warunkiem że nie będziesz zachowywać się jak dziecko :pepehej: 

 

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że nie gram na Jailbreaku tymbardziej 1.6 to pisząc do Kaczorka :pepelove: chłopaka można dać na okres probny i zobaczyc jak sobie radzi w roli strażnika.

napewno minusem jest wiek, z tego co piszą gracze, nie zachowuje sie na te 13 lat, to można dać +/- wiek.

Mimo że podanie bez enter'ów to jednak ladnie je napisałeś pod względem szczerości.

Podobno mutację masz to jest wielkim plusem.

Ostatecznie dałbym chłopaka na okres próbny 7-14 dni.

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tutaj wklej własny tekst. Nasz słowni Powiem od siebie pare slow Chlebek na kwasie jest dobrym czlowiekiem , nie robi konfliktów, jedynie jeżeli ktoś go Zdenerwuje taki blondasek lub dziecko 15 lat, to potrafi obrazić pocisnąć, ale tak szczerze To kazdy, ale to każdy ma cos za rogami, sam jestem osoba ktora nie lubi byc obrazana przez kogos potrafie sie obronic ale nie zawsze to dziala. Chlebek ma tylko jeden minus nie można go prowokować, wyzywac, bo to się będzie cenić samoobrona tzn. lekko obrazić lub cos w tym stylu, jak wspomniałem każdy ma cos za rogami chłopak mutacje ma ogarnia w CT to się ceni. posiada dobry mikrofon. ma dobry GT , Jeżeli chodzi o amx to ogarnie on to to jest do nauczenia, nie każdy wie co jak gdzie leży co gdzie jak zrobić. Czas pokaże co z niego wyrosnie. Nie jestem bog wie czym jestem zwyklym czlowiekiem, ale dal bym temu panu nadzieje oraz szanse na lepsze jutro ;] Jestem na Tak, Btw Kamilu zbieraj na komputer Nieznana ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chlebek12 napisał:

<<<< WZÓR >>>> Nick:Chlebek  Imię: Bartosz Wiek: 13 rocznikowo 14 Doświadczenie: Byłem już na 1 serverze adminem ale ten server upadł Coś o sobie: Chodzę do szkoły podstawowej,lubię grać w piłkę ,parkour oraz zwiedzanie opuszczonych miejsc lubię bardzo grać w gry a zwłaszcza w csa 1.6  Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem?: Chcę zostać strażnikiem z tego powodu że często bywam na serverze gdy są jacyś ludzie bez mikrofonu w ct lub robią fk a ja jedyne co mogę to napisać po admina. Posiadasz steam? (https://steamcommunity.com/profiles/76561199120314220/) : Składka (TAK/NIE): Raczej tak.  Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?: Zależy ale tak ogólnie to około 30 godzin  Link do GT: Znajomość AMXX [5/10]: Znajomość regulaminu [8,5/10]: Znajomość moda JB [4/10]: Posiadasz mikrofon?: Tak Kontakt: Kontakt to: Facebook,steam, Messenger,discord <<<< WYMAGANIA >>>> - Wiek min. 15 lat [możliwe wyjątki] - Minimum 250 minut przegrane na serwerze - Sprawny mikrofon - Posiadanie TeamSpeak3 - Mutacja [możliwe wyjątki] - Minimalna znajomość AMXX [4/10] - Znajomość regulaminu !!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10 <<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>> Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE. Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia.

 

Godzinę temu, WeDieTogether napisał:

 

 

Edytowane przez Arach69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak 

+ ct

+kultura

+ bezstronność

- czasem masz downa musze przyznać ale nadajesz sie na to stanowisko ale trzeba zobaczyc jak radzi sobie na próbnym okresie tyle ode mnie .

majaczysz.png.bcba74eaf8add207e2e92fccf87f15dc.png.4651b5eae3e4c7e8dea01ca4485f3a91.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okres próbny

+ mikrofon

+ ct

+ aktywność

- steam

- podanie (mogłeś zastosować się do wzoru)

+/- wiek

@ Chlebek12 używaj opcji edytuj, w odpowiedzi chodziło mi o cs na steamie

 

Edytowane przez `Wolny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do tego podania.

 

Jesteś młodym graczem, lecz nie robi mi to aż takiej różnicy, ważne co ma się w głowie.

Na serwerze zauważyłem kilka akcji prowokacyjnych z Twoim udziałem.

Wydawać się może, że jesteś bezstronnym graczem aczkolwiek czasem mi się wydawało, że działasz z lekką przychylnością na korzyść niektórych graczy.

 

Jesteś doświadczonym graczem na naszym serwerze z dużą ilością przegranych godzin(również w CT), aczkolwiek nie wiem czy jesteś gotowy na otrzymanie większych permisji niż gracz na serwerze.

 

Podsumowując myślę, że okres próbny 14 dni, w których Chlebek pokaże, że jest osobą godną tego stanowiska jest dobra opcją.

JB 1.6 | 91.224.117.148:27015

TS3 | 178.217.188.25:9987

DISCORD | m4jka#8295

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral

 

-Podanie

-steam

+aktywnosc

+/- CT

-wiek

-amxx

Spoiler

▶  Spotify ◀

 YouTube 

265044981_310489850_5474580945923121_2863352729058314101_n(2).jpg.6a8928131043af6d1e839f18fffc598c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.
- Podanie jest tak napisane, że nie mam ochoty go czytać. Wszystko się zlewa i nie wiadomo do końca o co chodzi i w dodatku napisałeś, któreś już podanie w takim samym stylu czyli jak kura pazurem. Masz pełno przykładów podań i zobacz jak są one napisane estetycznie. Nie każę ci pisać kolorkami pogrubiać i przekrzywiać czcionek, ale żeby to miało jakiś ład i skład.
- Grasz na NS, bycie adminem lub strażnikiem to wymagane mimo wszystko jest steam do lepszej komunikacji z graczami i administracją i do załatwiania spraw i ogólnie no wypada mieć tego Steam bo nie kojarzę, że mamy jakiegoś admina/strażnika bez steam (chyba, że się myle)
- Wiek. Mimo, że masz mutacje to i tak zachowanie jest na prawdę dziecinne między innymi jakieś słowne gry z BlonDasem czy innymi graczami. Raz pamiętam jak mówiłeś, że byś najebał DzieckoLat15, mimo że masz 13 lat więc śmieszna sytuacja wtedy była. Ogólnie nie uważam, że jesteś mentalnie na tyle dorosły i odpowiedzialny żeby pełnić funkcję strażnika.
- amxx, ale tego można się nauczyć
- CT, okej grasz w CT grasz na serwerze często, ale ciężko jest Ci prowadzić większą grupę więźniów samemu.
+ mutacja
+ gametracker.
Dzięki pozdrawiam. 

A odpowiedź Dudka w tym podaniu to chyba żart jakiś jest XDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisał kondzio w 100% wyraża moją opinie co do tego podania... Moim zdaniem nie jesteś na tyle ogarnięty, odpowiedzialny aby pełnić rolę jako strażnik JB. Często widzę twoje sprzeczki lub po prostu prowokacje w stosunku do innych graczy. Prowadzisz prowokacyjnym tonem, takim, że aż chce sie buntować. Po zabiciu kogoś, gdy ktoś sie buntuje, rzucasz prowokacyjnymi tekstami. Jednym słowem ujmując, jesteś dziecinny a to nie przystoi strażnikowi. Nie potrafię sobie wyobrazić co by było jakbyś dostał strażnika. Podsumowując... Jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie