Skocz do zawartości
Zbiórka na nowy wygląd forum! ×

Rekomendowane odpowiedzi

!! Odwołania pisane bez użycia poniższego wzoru będą Odrzucane !!!

!!! Każdy z poniższych podpunktów musi być wypełniony !!!

<<< WZÓR >>>

1. Nick :xKacperx
2. Próbka głosu : ( nie wiem o co chodzi) 

3. Administrator banujacy : mjk 
 4. Powód bana : Skarga 

5. Opis sytuacji : Skarga była na blondasa i dostałem bana 
6. Data / godzina / mapa 9:45 05.05.2021 ( przed chwia)

Wiem ze złamałem 2 punkty regulaminu z czego sie tutaj wytulamcze

1.12 Gracze bez mutacji mają zakaz nadużywania mikrofonu

2.3 Do CT może wejść tylko osoba po mutacji, chyba że nie ma takiej osoby

do Pierwszego punktu troche sie nie zgodze poniewaz uzywam mikrofonu gdy ktos mnie o cos oskarza , prowokuje , bądz pyta

Do 2 punktu powiem ze do ct wchodze gdy jest 1:30minuta fd i nie ma chętnych bądz sie dłuzej zastanawiam i wchodze ( Czasami pytam prudiego lub Paulo czy moge do nich do ct)

( to skopiuje i sie dopowiem więc)

godzina 8:30 nie ma chętnych jakies 3 kielony w ct nie wydaje polecen godzina 9:10 nie ma chętnych 3 kielony w ct nikt nie che wejsc ( wtedy by wszedł kacperek zeby choziac cos porobili) 

PROSZE DAWAC WIECEJ ARGUMENTOW A NIE ZE PROWOKUJE

( Moj glos jaki jest poniewaz często mam chrypke o czym wswiadzczy ze mam mutaccje głosy i tylko przez to ) 

EDIT WAZNE : Postanowiłem znowu napisac prosbe o ub poniewaz na tamtej była nie potrzebna dyskusja z PAULOEMILO więc chiałem poznac opinie innych graczy :>.

Edit: I tez rano czesto wbijam ( bo mi sie nudzi na lekcji) i sa jakies nie ogary w ct a tak to kacperek wejdzie poduczy sie na mniejszej ilosci graczy :>

Wypowiem sie bo za duzo błedow mi tutaj wytykasz :< 

@ Majonezik

Tutaj napiasałem czemu napisałem odwłoanie po 2 ,, DUZOooooo fk,, jak jest admin na serverze to czemu nie napisze np ,, [email protected]@@ Kacperek za co zabiłes tego,, napisałes zero kreawtynosci gdyby sie nie buntowali była by jakas wieza skakanie z wiezy do basenu kto dalej wygyrwa ,, -Gracz caly czas prowokuje glupimi tekstami w kierunki innych/obraza jak widzi ze nie ma adma na serwerze/,, ciekawe kiedy a nie na odwrot? ty mnie moze prowokujesz jak ja pisze skarge na cb na demku nic nie ma ze ja cie prowokuje 

,, -Brak znajomosci regulaminu,nie mowimy tutaj o ilosci polecen tylko o calym jego byciu w ct i lamaniu regulaminu.Jesli znasz regulamin nie lam go.,, byłem sprawdzany moge jeszcze raz zostac no problem ,, -Poprawa po 24h? Co sie zmienilo? Chyba 2 odwolania w ciagu 24/30h to troszke za mala przerwa,, pisalem wyzej. -Gracz w ct nie umie poprowadzic nawet 1 rundy bez buntu,, Umiem prowadzic bez buntu nie raz była taka sytuacja a ze cb nie było no to cóz...  ,, Jak dlugo bedziesz sie "dobrze" zachowywal?,, tutaj nie wiem o co ci chodzi napisałem 1 ub zostało odrzucone bo sie kłocilismy z Paulo na 2 ub che poznac opinie innych graczt w tym niestety ciebie. ,,-Brak mutacji,za czym idzie osoba ktora wchodzi 1 raz na serwer i slyszy takiego kacperka wychodzi i juz nigdy nie wraca+nie da sie go sluchac w tym tt,, tez pisałem obecnie moj głos sie zmienia mam częste ,,chrypki,, bez co na cs mikrofonie brzmi to inaczej a na ts3 inaczej.

Gracz nie dostal bana po 1 skardze tylko ciagle sa na niego skargi jak i problemy z jego osoba,, Ciekawe czemu na forum nie ma na mnie skargi? Nie masz dowodu ? i co do  czestych fk juz dawno by ktos napisal skarge i dostałbym bana na ct jak juz takiego fk zrobie osoba dostaje duszka / fd a jak nie wiedziałem i jest admin to moze napisac  jak pisałem wyzej. Ode mnie to juz tyle 

Ode mnie to tyle @ mjk mysle ze duzo graczy sie wypowiedziało decyduj :> 

Edytowane przez xkacperx124
Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie na Nie 

Po 1 wczoraj składałes już prośbę więc przez 24h wątpię że zmieniło się Twoje zachowanie

Po 2 starasz się udawać alfę i omegę a nią nie jesteś przez co są fk

Po 3 głos w Twoim przypadku będzie - odstraszy starszych graczy którzy wejdą 1 raz na serwer

W skrócie gościu ode mnie masz duże NIE w dużej części dlatego że podjudzasz graczy na serwerze później piszesz na nich skargi.

Pozdro!

WDT

P.S Jest takie ładne przysłowie Konfidenci będę cięci 

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za daniem kolejnej szansy pod warunkiem że:

- Będziesz kreatywnie prowadził.

- Nie będziesz prowokował.

- Będziesz się starał nie popełniać żadnego błędu w CT.

W tym celu proszę aby @ mjk dał mu ub w celu sprawdzenia czy się nadaję na ceteka.

A jeśli nic się nie zmieniło w jego sposobie bycia w CT to z powrotem ban i elo.

Pozdrawiam:drzewo-tanczy:

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam jestem neutralnie nastawiony

Często gdy brakuje ctkow kacper jest na serwerze

Minusem jest to, ze gdy sa bunty kacper na 1 poleceniu potrafi odjebac 80% ctkow bo zlapal rage'a

Pisales juz odwolanie i chyba zostalo odrzucone (Nie wiem, nie obchodzi mnie to) wiec na twoim miejscu bym poczekal z 2/3 dni przed nastepna apelacja.

Edytowane przez .EyeS
Odnośnik do odpowiedzi

Dobra szybko i na temat.

Jestem neutralny co do dania ci szansy na ub .

Często fk

Mało kreatywne prowadzenie

Twój głos czasem jest nie do zniesienia ( mój też wiem xD)

Nie prowokuj innych graczy bo i tak to ci nic nie da

Musisz popełniać  mniej błędów 

@ mjk  tutaj jestem za tym aby sprawdzić jak radzi w sobie w ct.

Tyle ode mnie .

majaczysz.png.bcba74eaf8add207e2e92fccf87f15dc.png.4651b5eae3e4c7e8dea01ca4485f3a91.png

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj, powiem to tak... Twój unban na ct został wczoraj odrzucony... Zrozumiałbym jakbyś napisał to odwołanie tydzień później, wtedy administracja jak i gracze inaczej podeszliby do twojego podania o ub. Widziałem cie kilka razy w ct i powiem szczerze, że nie jest tak źle jak pisali inni, inną sprawą jest brak twojej kreatywności, to jest główny powód dla którego większość tt sie buntuje. Na razie uspokój się z tymi postami o ub, podpatrz jak grają w ct inni i dopatrz co oni robią a czego ty nie. Jestem neutralny jeśli chodzi o twoje ub ale jak już miałbyś je dostać to za jakiś tydzień, na razie "patrz i sie ucz młody, potrzymaj mi piwo" hehe

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem tego samego zdania co snuff ban na ct zostaje ale przeniesienie go przez admina/straznika w ostateczności może być . To że 1 dzień nie było kogoś z samego rana nic nie zmienia , nie każdy ma takie godziny gry większość osób gra pózniej . Wczoraj było podanie odrzucone więc nie widze potrzeby pisanie o ub codziennie . Mam nadzieje że jutro nie bedzie następnego bo myśle że nikt zdania nie zmieni z dnia na dzień.

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra sprawa wyglada tak:

Ban powinien zostac bez mozliwosci odwolania albo po skonczeniu 15 roku zycia.

-Gracz caly czas prowokuje glupimi tekstami w kierunki innych/obraza jak widzi ze nie ma adma na serwerze/

-Brak mutacji,za czym idzie osoba ktora wchodzi 1 raz na serwer i slyszy takiego kacperka wychodzi i juz nigdy nie wraca+nie da sie go sluchac w tym tt

-DUUUUUUUUUZO fk 

-Brak znajomosci regulaminu,nie mowimy tutaj o ilosci polecen tylko o calym jego byciu w ct i lamaniu regulaminu.Jesli znasz regulamin nie lam go.

-Poprawa po 24h? Co sie zmienilo? Chyba 2 odwolania w ciagu 24/30h to troszke za mala przerwa

-Gracz nie dostal bana po 1 skardze tylko ciagle sa na niego skargi jak i problemy z jego osoba

-Zero kreatywnosci/monotonne prowadzenie

-Gracz w ct nie umie poprowadzic nawet 1 rundy bez buntu

"Prosze o unbana poprawie swoje zachowanie obiecuje :>" Po tylu ostrzezeniach nie zmieniles zachowania i dopiero ban musial wleciec zebys cos zmienil?Jak dlugo bedziesz sie "dobrze" zachowywal?

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak napisał kolega @ snuff , gracz nie otrzymuje UB, aczkolwiek ma możliwość zostać przeniesionym do CT przez administrację serwera. W przyszłości Kacper będzie miał możliwość UB jeśli zauważymy, że po wizytach w CT będzie widać wyższe umiejętności do gry po stronie klawisza oraz nie będzie sprawiał problemów w związku z zachowaniem na serwerze. Następne odwołanie o UB chciałbym zobaczyć minimum tydzień po zamknięciu tego tematu.

temat_zamkniety.png

JB 1.6 | 91.224.117.148:27015

TS3 | 178.217.188.25:9987

DISCORD | m4jka#8295

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...