Skocz do zawartości

Zablokowane Przywrócenie zapisywania tekstu w tematach.


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

Się wkurzyłam to i piszę. 

 

Kiedyś było tak, że tekst zapisywał się sam jak robiło się temat i nawet jak się z niego wyszło to on zostawał, czy jest możliwość przywrócenia tego? 
Bo można dostać kurwicy, gdy 16 h Twojej pracy poszło się je***, bo głupi temat po wciśnięciu wyślijwyrzuca, a przy podglądzie było okej. 


Pytanie: A CZEMU NIE KOPIOWAŁAM? 

Bo się kur*a nie da przy dużej ilości tekstu - wtedy temat się zacina, przez to można kliknąć coś i pyk usuwasz tekst. 

A CZEMU NIE ROBIŁAŚ W NOTATNIKU?

A dlatego, że sama kolorystyka to w cholerę czasu, czasem.


Jestem w redakcji i w kurwe mnie wkurza to, że większe teksty muszę robić na brudno, po czym przerzucać i robić tę samą robotę 2 razy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że strasznie Ci to wchodzi na emocje. Wiem co to znaczy siedzieć przez cały dzień nad artykułem, a później jak Cię przez przypadek wyrzuci, to usuwa Ci całkiem tekst. Co do propozycji jestem na TAK. Powinno to być od samego początku i to jeszcze dla redakcji, bo jednak jeśli redakcja ma zrobić porządny artykuł potrzebuje na to czasu i zapisać tekst, który wcześniej napisała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość P00F

Sprawdzę na dniach czy nie ma wtyczki, która umożliwi to, jeśli nie ma to pobawię się sam z tym.

 

 

Jeśli się uda wykonam update swojego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_odrzucona.png

 

 

W dniu 7.05.2021 o 03:25, P00F napisał:

Sprawdzę na dniach czy nie ma wtyczki, która umożliwi to, jeśli nie ma to pobawię się sam z tym.

 

 

Jeśli się uda wykonam update swojego postu.

 

 

Do tego nie potrzeba żadnych wtyczek, tekst się zapisuje, jak odświeżysz sobie temat czy cofniesz i potem do niego powrócisz to tekst nie znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie