Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

!! Odwołania pisane bez użycia poniższego wzoru będą Odrzucane !!!

!!! Każdy z poniższych podpunktów musi być wypełniony !!!

<<< WZÓR >>>

1. Nick :xKacperx
2. Próbka głosu : ( nie wiem o co chodzi) 

3. Administrator banujacy : mjk 
 4. Powód bana : Skarga 

5. Opis sytuacji : Skarga była na blondasa i dostałem bana 
6. Data / godzina / mapa 9:45 05.05.2021 ( przed chwia)

Wiem ze złamałem 2 punkty regulaminu z czego sie tutaj wytulamcze

1.12 Gracze bez mutacji mają zakaz nadużywania mikrofonu

2.3 Do CT może wejść tylko osoba po mutacji, chyba że nie ma takiej osoby

do Pierwszego punktu troche sie nie zgodze poniewaz uzywam mikrofonu gdy ktos mnie o cos oskarza , prowokuje , bądz pyta

Do 2 punktu powiem ze do ct wchodze gdy jest 1:30minuta fd i nie ma chętnych bądz sie dłuzej zastanawiam i wchodze ( Czasami pytam prudiego lub Paulo czy moge do nich do ct)

Prosze o unbana poprawie swoje zachowanie obiecuje :>

Poza tym czasem nie ma chętnych i ja wejde 

Edytowane przez xkacperx124
Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na odzew ze strony innych graczy(szczególnie administracji) w stosunku co do sprawowania się Kacpra na serwerze pod kątem CT.

Ban został nałożony z uwagi na to, że podczas pobytu zbanowanego w CT dochodziło do sprzeczek czy prowokacji, wiele graczy skarży się na jego głos oraz styl prowadzenia, który mi osobiście nie przeszkadza i sądzę, że jest możliwość odbanowania jeśli tylko większość graczy nie zgłosi sprzeciwu, a sam Kacper nie będzie popełniał błędów oraz nie będą mu się zdarzały prowokacje.

sygnatura.png.dd79264eb87fc2e530de6f5be84a2c67.png

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, zapka napisał:

Jestem na nie, ponieważ prowadząc z Tobą kilka razy częściej były bunty, niż udało się poprowadzić do końca, z tego względu, że biegasz po mapie zamiast pomagać. :C

Na ktorej mapie ja jakos takiej sytuacji nie przypominam :<

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie ponieważ gracz nie ma psychiki na gre w CT . Daje latwo sie sprowokować przez co pisze dużo skarg na innych. Gdy sam prowokuje i ktos mu odpowie odrazu leci ze skarga na ta osobe mimo że sam zaczął . Pozwalałem mu chodzić ze sobą do CT lecz zbytnio nie ogarniał przy wiekszej ilości osob .  

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, xkacperx124 napisał:

A to pewnie bedzie Na Nie bo kazdy pewnie mi zrobi na złosc.

Zbędny komentarz, jak na razie jestem na nie za bardzo wdajesz się w niepotrzebną dyskusje, liczne prowokacje itp itd. Poczekaj pewien czas, zobacz jak inni prowadzą i zobaczy się co dalej.

Odnośnik do odpowiedzi

Rzekomo tych 3 Jakze adminow napisało ze ,, prowokuje,, oraz wdaje sie w dyskusje a to ci ciekawostka akurat ja to nikogo nic nie mam ale jak np Blondas czy Dziecko lat 15

Mają do mnie problem i admini nie reaguja wymagana jest skarga :> .  

W dyskujsie się czasem ale czasem wdaje prowokawac głosem to dla mnie bez sensu Ale to jest wasze zdanie a to moje :>

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, xkacperx124 napisał:

Rzekomo tych 3 Jakze adminow napisało ze ,, prowokuje,, oraz wdaje sie w dyskusje a to ci ciekawostka akurat ja to nikogo nic nie mam ale jak np Blondas czy Dziecko lat 15

Mają do mnie problem i admini nie reaguja wymagana jest skarga :> .  

W dyskujsie się czasem ale czasem wdaje prowokawac głosem to dla mnie bez sensu Ale to jest wasze zdanie a to moje :>

Tak? Sytuacja z rana wbiłem na serwer i napisalem na [email protected]@ siema a on ty do mnie ze to naduzywanie admina . Kazałem ci sie zamknać  a zaraz potem zostalem upomniany przez mjk ze do ciebie tak powiedzialem więc sie pytam czy to nie była prowokacja ?

Odnośnik do odpowiedzi

@ xkacperx124 używaj opcji edytuj post a nie nabijasz sobie posty, co do UB jestem bezstronny nie byłem nigdy przy prowokacjach czy błędach z jego strony pozdr

tło.png

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 minut temu, PauloEmilio napisał:

Tak? Sytuacja z rana wbiłem na serwer i napisalem na [email protected]@ siema a on ty do mnie ze to naduzywanie admina . Kazałem ci sie zamknać  a zaraz potem zostalem upomniany przez mjk ze do ciebie tak powiedzialem więc sie pytam czy to nie była prowokacja ?

To nie była prowokacja napisałem ,, Naduzywanie admina :<,, a ty odrazu do mnie ,, szczyl ryj kacper,, jakos tak to nie jest przykład dla graczy zeby wyzywac tylko mogles sie powtorzymac

PS tutaj bede na wszystko odpowiadał :>

Paulo powiedziałem tylko słowo a ty odrazu ,,szczyj ryj tam kacper przez ciebie dostałem za nic ostrzezenie,, Zamiast powiedziec Okej lub Dobrze albo przemilczec :>

Edit; Poza tym dajcie wiecej argumentow a nie tylko prowokacja prowokacja :>

Edytowane przez xkacperx124
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, xkacperx124 napisał:

To nie była prowokacja napisałem ,, Naduzywanie admina :<,, a ty odrazu do mnie ,, szczyl ryj kacper,, jakos tak to nie jest przykład dla graczy zeby wyzywac tylko mogles sie powtorzymac

No bo dla mnie to była prowokacja . Po co wogóle to do mnie pisałeś było przemilczeć i nic nie mówic ale ty zawsze musisz dodać swoje 5 groszy do wszystkiego

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji że dochodzi tu już do zbędnych komentarzy zamykam post, i na ten moment brak UB.

temat_zamkniety.png

Edytowane przez xNieznany

tło.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...