Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie na strażnika serwera JailBreak [ .EyeS ]


unnamed.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick:

.EyeS

 

Imię:

Kacper

 

Wiek:

16

 

Doświadczenie: 

Jestem doświadczony w tym co robię. Posiadam sporą wiedzę i ogromny zasób umiejętności. Stawiałem kiedyś własne serwery w 1.6, więc jeśli chodzi o amx'a to śmiało mogę napisać, że mam go opanowanego w 85%. Jeśli chodzi o JailBreaka, również nie jest to dla mnie coś skomplikowanego. Byłem stałym administratorem na dwóch swoimi czasy największych serwerach z trybem JailBreak w Polsce, jak nie na świecie, ale także na tych trochę mniejszych serwerach sporo adminowałem. Tylko raz w całej karierze dostałem degrada z rangi administracyjnej. Krócej mówiąc - Tryb nie jest dla mnie wcale obcy. Jeśli chodzi o moją sprawność w wykonywaniu obowiązków, to staram się być szybki i dokładny. Jestem zaangażowany i świadom tego, że trudno się dostać ale łatwo odejść. Dlatego też słucham się osób bardziej doświadczony jak i regulaminów bo wiem, że wyjdzie mi to potem na dobre. Do umiejętności można też zaliczyć moją świetną pracę w grupię. Znakomicie dogaduję się z graczami, ale wiadomo, że znajdą się tacy, którzy za mną nie przepadają. Kolejną moją umiejętnością jest zdolność do wyjasniania wszelakich sporów pomiędzy użytkownikami. Jestem sprawiedliwy i szczery nawet wtedy, kiedy wina leży po mojej stronie, potrafię się do tego przyznać bez zbędnych prób wybielenia własnej osoby, nie ma u mnie miejsca na faworyzację. Potrafię także zapanować nad młynem w niektórych sytuacjach i załagodzić wszelakie spory ale o tym już wspominałem.

 

Coś o sobie: 

Jestem typem człowieka którego łatwo zdenerwować, ale potrafię się również opanować jeśli trzeba oraz być wyrozumiałym przy różnego typu sytuacjach. Jestem otwarty oraz komunikatywny, co pomaga mi przy poznawaniu nowych osób, czy też jak już wyżej wspomniałem, dokładnej pracy w grupie. Zazwyczaj jak już coś robię, to staram się za wszelką cenę podpiąć to pod ostatni guzik, bo wiem, że potem wyjdzie mi to na dobre. Zazwyczaj słucham się osób bardziej doświadczonych ode mnie oraz regulaminów i przestrzegam zasad bo z tym się po prostu lepiej czuję. Jeśli chodzi głównie o moją osobę, to mogę śmiało powiedzieć, że potrafię odnaleźć się w każdej sytuacji. Zaś jeśli chodzi o moje zalety oraz wady, to zacznijmy może od zalet. Moją główną zaletą jest moja niezależność, jestem po prostu sobą i nikogo nie staram się udawać. Moją drugą ważną zaletą jest dystans do siebie. Ogólnie nie jestem  kłótliwy, aczkolwiek zdarza się, że to ja rozpoczynam konflikt. Jeśli chodzi o mój dystans do siebie (Bo każdy według mnie ma troszkę inny niż się wydaję) To na pewno trudno mnie wyprowadzić z równowagi randomowymi zaczepkami, również znam się na żartach (Posiadam także tak zwany "czarny humor"). Mam zdolność do rozbawiania innych osób, chociaż nie zawsze mi się udaje. Więc to by bylo na tyle z zalet, teraz przejdźmy do wad. Czasem jak się ostro zdenerwuję to trudno mnie przywrócić do stanu "Trzeźwości emocjonalnej". Czasem, kiedy mi się coś nie udaje, potrafię się szybko poirytować ale zazwyczaj staram się trzymać takie nerwy w sobie. Zdarza się, że czasem zbyt dużo mówię i potem są z tego konsekwencje. Zaś moją zaletą oraz wadą (Według mnie oczywiście) jest moje szybkie uczenie się na błędach. Kiedy już coś popełnie źle[...] Drugiego razu już po prostu nie ma. No dobra, teraz troszke mniej szczegółowe informację dot. mojej osoby. Nazywam się Kacper, mieszkam w woj. Pomorskim. Tworzę mix/masteruje własne numery trapowe (jak kogoś moja twórczość interesuje to pv na forum, podeślę coś swojego). Trenuję sztuki walki (mma) i od czasu do czasu pośmigam rowerem.
 
Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem: 

Więc najważniejszym powodem jest to, że mam ogromne chęci do pomocy i wiele czasu. Inaczej mówiąc, mam po prostu zajawe, dlatego też wróciłem do cs'ka po dłuższej przerwie, bo prawie 1.5 roku mnie nie było. Teraz mój popęd do pracy oraz pomocy jest na prawdę duży. Czuję, że jestem w stanie poświęcić nawet do 3 albo nawet i 4 godzin dziennie na pilnowanie porządku na serwerze, czy też na samą grę albo pomoc graczom. Chcę również dołączyć do administracji ze wzgłedu na to, że w niektórych przypadkach jest totalny brak sprawiedliwości ze strony niektórych administratorów. Chciałbym dowieść, że potrafię być bezstronny oraz sprawiedliwy. Chciałbym również sprawdzić się jako strażnik po długiej przerwie a przy okazji wzbić się jak najwyżej, czyli na rangę administratora. Ostatnim powodem jest to, że po prostu lubię pomagać innym jak większość osób startujących na rangę tego typu. Potrafię utrzymać porządek, dogadać się z ludźmi, pomóc, konkretnie wytłumaczyć co i jak. Zdaję sobie sprawę, że jeszcze nie każdemu dałem się poznać ale myślę, że to kwestia czasu tym bardziej, że jest to ranga dla osób, które chcą poznać jak to wszystko działa, chcą się sprawdzić jako członek administracji. Myślę, że przez ten cały okres próbny większość zobaczy jaką jestem osobą. Pozdrawiam

 

Posiadasz steam:

STEAM_0:1:512552226

 

Składka

Szczerze mówiąc, od czasu do czasu mogę zapodać pieniążka z własnej woli (Chyba, że składka jest obowiązkowa ale z tego co widzę, nie ma tego w wymaganiach, aczkolwiek mogę się mylić bo nie szukałem głębiej)

 

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo:

Tygodniowo od 14 do 20 godzin wliczając weekendy. Jak wyżej wspomniałem, sam począk będzie dla mnie ekscytujący i będę chciał się pokazać z jak najlepszej strony, więc myślę, że od 2 do nawet i 4 godzin dziennie. Nie mówię, że tak będzie tylko na początku. Zależy to również od dnia i mojego nastroju. Nie chcę wchodzić na serwer podenerowany czy "Pijany". 

 

GT:

https://www.gametracker.com/player/.EyeS/51.83.215.2:27015/

 

Znajomość AMXX [0/10]:

Według waszego "Harmonogramu" o ile tak to mogę w ogóle nazwać, wydaję mi się, że 7/10

 

Znajomość regulaminu [0/10]:

8/10 bo czasem popełniam mniejsze błędy

 

Znajomość moda JB [0/10]:

10/10

 

Posiadasz mikrofon:

Oczywiście. Sprawny i dobry jakościowo.

 

KONTAKT:

Messenger/Discord/TeamSpeak3/Forum/Mail/Snapchat

 

Jako autor podania, zabraniam kopiowania/przerabiania czy udostępniania mojej pracy (Podania) gdziekolwiek dalej bez mojej zgody.

©

 

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

- Wiek min. 15 lat [możliwe wyjątki] ✔✔✔✔

- Minimum 250 minut przegrane na serwerze ✔✔✔✔

- Sprawny mikrofon ✔✔✔✔

- Posiadanie TeamSpeak3 ✔✔✔✔

- Mutacja [możliwe wyjątki] ✔✔✔✔
- Minimalna znajomość AMXX [4/10] ✔✔✔

- Znajomość regulaminu ✔✔

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

Edytowane przez .EyeS
Spoiler

▶  Spotify ◀

 YouTube 

265044981_310489850_5474580945923121_2863352729058314101_n(2).jpg.6a8928131043af6d1e839f18fffc598c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 

-grasz od 4 dni

+Znajomość regulaminu ale to się okaże

+Dobrze napisane podanie

16.5  xd

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jestem takiego samego zdania co kolega xNieznany, czyli niestety na NIE.

 

Faktem jest, że podanie jest bardzo ładnie rozpisane co dla mojej osoby jest wielkim plusem, ponieważ widać chęć oraz starania ze strony piszącego, aczkolwiek niektóre treści zawarte w podaniu pozwoliły mi podjąć taką a nie inną decyzję.

Zacznijmy od wieku, prosiłbym jednak tym bardziej w podaniu o napisanie prawdziwego wiek, bez uwzględnienia cyfr dziesiętnych.

Kolejnym powodem jest aktywność na serwerze. Grasz na nim od 29 kwietnia, czyli 5 dzień to jak dla mnie za mało by gracze na serwerze mogli Cię dobrze poznać oraz stwierdzić czy nadajesz się na to stanowisko. Samo napisanie rozbudowanego podania nie sprawi, że ludzie uwierzą Ci na słowo w stosunku co do Twoich działań oraz charakteru.

Ciekawi mnie również fakt, iż przykładowo dzisiaj - 04.05.2021 - rozegrałeś na serwerze ponad 6 godzin a Twój wynik wynosi ~60, biorąc pod uwagę, że zarówno dzisiaj jak i wczoraj otrzymałeś ode mnie kick'a za bycie AFK w spektatorach wydaje mi się to dziwne.

 

Podsumowując, jeśli wszystko co napisałeś jest prawdą, pokażesz to graczom na serwerze i widoczne będą u Ciebie starania to masz według mnie wielkie szanse na pomoc dla naszego serwera będąc częścią administracji. Potrzeba jedynie cierpliwości i czasu spędzonego na serwerze z innymi graczami :D

 

Pozdrawiam :0drinks:

JB 1.6 | 91.224.117.148:27015

TS3 | 178.217.188.25:9987

DISCORD | m4jka#8295

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograj dłużej zobaczymy jak będzie,

wolę wiedzieć komu daje rangę.

podanie_odrzcuone.png

Edytowane przez xNieznany

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie