Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Imię: Patryk
  • Nick z gry: redm1
  • Link do profilu GT na serwerze:  https://www.gametracker.com/player/redm1/91.224.117.148:27015/
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/dexooooo/
  • Steam ID: STEAM_0:1:151205096
  • Czy dostałeś kiedyś bana/mute na serwerze?: Nie pamiętam :D
  • Ogólne doświadczenie w byciu Adminem: Były admin otóż tego serwisu,jak i innego.zaprawiany w boju 
  • Oświadczasz znajomość regulaminu?: Jeszcze jak
  • Dlaczego Ty?: A kto inny?,nie no  mam doświadczenie w byciu adm,jestem kreatywny i cieplutki,nie szukam atencji jak i myślę ,że godnie pełniłem te funkcję,Po dużych zmianach na serwisie,postanawiam powrócić i grać  tyle ile sie da :DD,,pozdrawiam  z rodzinką.
  • Kilka słów o sobie:  Nazywam się Patryk jak już wiecie.Uczęszczam do  klasy wojskowej,a dokładniej do 1LO,Mieszkam w BB.interesuje się   piłką ręczną jak i różnym gierkami.
  • Ile grasz dziennie?: Ogólnie w cs  to tak z  4-8 h 
  • Mikrofon ?(Mutacja): Jest
  • Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE):TAK
  • Znajomość sourcemoda (min. 3/10): 9/10
  • Kontakt: Steam,forum
Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Brownlemming napisał:

Na NIE!

- gracz musi aktywnie grać na serwerze 

image.png

Tobie kolego chyba sie servery pojebaly,a tak na marginesie mam kilka  gt XD i nie pamietam na ktorym nicku mamprzegrane tyle 
:D

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, redm1 napisał:

Tobie kolego chyba sie servery pojebaly,a tak na marginesie mam kilka  gt XD i nie pamietam na ktorym nicku mamprzegrane tyle 

Tak imo wyslalem juz poprawny opiekunowi jb a tb nie bede sie spowiadal  :D

Odnośnik do odpowiedzi

Niezły gość, ja jestem na nie i wstawię tu tylko dwa zdjęcia, które Cię idealnie podsumowują

Rozwydrzonych bachorów nam na stanowiskach administratorów nie potrzeba, próbuj gdzieś indziej :0dirol:

- Zły GT z serwera

- Wypowiadanie się we własnym podaniu

- Wcześniej zrezygnował bo graczy nie było, gracze wrócili to gość znowu podanie pisze X D

- To podanie niczym nie różni się od Twojego poprzedniego podania - właśnie pokazałeś jak Ci zależy, chyba na wywyższaniu się i pokazywaniu dzieciaczkom "kto tu rządzi" :kekw:

OQE9acx.png

DNYCFZI.png

Screenshot_20210503-214913_Chrome.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 minutę temu, Kebsyy napisał:

Na NIE

Brak kultury

- Wypowiadasz się we własnym podaniu

- Złe GT

+ Składka

Tak wiem ,ze wypowiadam sie pod swoim podaniem,tylko koleg a opiekun [nowy] pomylil chyba serv 

Japierdole  za przeproszeniem kolejny szczaw z 1,6 ,pewnie przydupasek tego shabaddy 

Edytowane przez redm1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...