Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwołanie od bana (multi-hack)


Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Młody G
IP / Steam ID:STEAM_1:1:599459775  (dam też linka do mojego profilu bo nie wiem czy o to chodzi  https://steamcommunity.com/profiles/76561199159185279 )
Admin banujący: Bartosh
Data i godzina otrzymania bana*: około 17:10
Runda: nie pamiętam
Serwer*:  Only Mirage #2
Powód: Multihack
Link do demka*: nie ma
Wycinek z konsoli*: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://csowicze.pl/ aby poznać szczegóły. (nie wiem czy chodzi o to)
Krótki opis sytuacji*:  no to tak grałem sobie normalnie na serwerku i gadałem z resztą a nagle gdzieś powiedzmy w połowie meczu dostałem bana (Młody G) a też gadałem z kolegą na discordzie i każdy gadał czemu dostałem bana i też się dziwie bo nie cheatowałem i też nie wiem co to multi-hack owszem jest to nowe konto (7 stopień) lecz nie jest to konto do cheatowania a do robienia challengu 10 days. prosiłbym o rozpatrzenie tego bo jednak jest to fajny serwerek a cheatowanie dla mnie to coś oddalonego. Dowidzenia i miłego dnia! :)

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

 @ P00F

Witam! Czyli nie dostałem unbana? Bo nie zbyt rozumiem.
Wiem, że macie dużo pracy ale będę czekał za najszybszą odpowiedzią bo jednak jest to super serwer, na którym fajnie mi się grało. 
Jeśli chodzi o bana to opowiem w streszczeniu. Grałem na Mirage #2 i w połowie meczu dostałem bana za Multi-hack, lecz jednak nie cheatowałem. Tak wiem mówi to każda osoba, że niby nie cheatowała ale przysięgam, że naprawdę nie. Prosiłbym jednak o sprawdzenie tego bo chciałbym z powrotem pograć z kolegami. Dowidzenia i miłego dnia!

Edytowane przez beczkowemocneez
Napisanie opisu sytuacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie