Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [#21] Użytkownik miesiąca - KWIECIEŃ


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

UZYTKOWNIK.png

Wybierasz osobę, która Twoim zdaniem jest najbardziej zaangażowana w danym miesiącu w życie forum, serwerów, grup itp.

 

Osobę wybieramy do 10-go maja.

 

Regulamin/zasady: https://csowicze.pl/topic/55878-użytkownik-miesiąca-na-czym-to-polega/

 

Wzór:

Nick osoby, którą wybierasz?:

Dlaczego ta osoba/Powód:

 

 

Osoba wygrana w poprzednim miesiącu i nie można jej nominować: @ Shiroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby, którą wybierasz?: @ Mechu

Dlaczego ta osoba/Powód: Jest to osoba kontrowersyjna, czasem nawet i zadziorna, ale z własnym zdaniem na dany temat. Niektórzy zapewne się mocno zdziwią, że jest to moja nominacja, lecz tak naprawdę jest to jeden z najbardziej aktywnych użytkowników na forum. Zauważa błędy, zgłasza posty niezgodne z regulaminem, czasem mam wrażenie że jest zaangażowany bardziej od administracji forum. W tym miesiącu to właśnie on zasługuje moim zdaniem na range użytkownika miesiąca.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby, którą wybierasz?: a ja tez postawie na @ Mechu

Dlaczego ta osoba/Powód: Zaangażowanie w forum jak i w dasta, pilnuje porządku jak to mówią - wszystko zgodnie z regulaminem :kappa: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Nick osoby, którą wybierasz?: @ Mechu

Dlaczego ta osoba/Powód: Tak jak wyżej @ misiek223ViceMister  oraz @ Sysia ;*  napomnieli. Mechu zawsze kontroluje co się dzieje na forum, widzi nawet najmniejsze błędy ;D 
Jest zaangażowany w życie forum bardziej niż niejedna osoba z rangą :D Pilnuje porządku i chaosu :pepelove:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie