Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1/10 - Nie wiesz co to jest AMX.

2/10 - Wiesz nie wiele co to jest AMX, nie ogarniasz do końca panelu AMX.

3/10 - Trochę ogarniasz czym jest Amxmodmenu.

4/10 - Wiesz jak poprawnie korzystać z amxmodmenu.

5/10 - Umiesz dosyć sprawnie korzystać z amxmodmenu i znasz kilka podstawowych komend.

6/10 - Umiesz dobrze i sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz , znasz wszystkie podstawowe komendy.

7/10 - Umiesz bardzo dobrze  korzystać z amxmodmenu oraz  znasz wszystkie podstawowe komendy jak i pare dodatkowych.

8/10 - Umiesz wgrać pluginy do FTP. Umiesz prawie perfekcyjnie obsługiwać się amxmodmenu, znasz wszystkie podstawe jak i pare dodatkowe komendy. Umiesz zmienić z konsoli ustawienia serwera.

9/10 - Umiesz wgrać pluginy do FTP, jak i je dobrze edytować.Umiesz perfekcyjnie obsługiwać się amxmodmenu. Umiesz ustalic CVARY i zmienić ustawienia serwera z konsoli. Znasz wszystkie podstawowe komendy i też trochę komend dodatkowych.

10/10 - Umiesz bardzo dobrze wgrywać pluginy do FTP, bardzo dobrze umiesz je edytować jak i też skonfigurować. Umiesz ustalić cvary i zmienić ustawienia serwera z konsoli. Znasz bardzo dużo dodatkowych komend oraz wszystkie podstawowne. Umiesz dodawać adminów, wgrywać modele,mapy itp

Edytowane przez Kebsyy

Nb4CsX9.png

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie "Copyright by Kebsyy"? Identyczny temat jest na każdym jednym forum, a Ty tylko bezczelnie przywłaszczasz sobie czyjąś pracę podpisując się pod nią i jeszcze zakazujesz kopiowania? :lul:

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Shabaddy napisał:

Jakie "Copyright by Kebsyy"? Identyczny temat jest na każdym jednym forum, a Ty tylko bezczelnie przywłaszczasz sobie czyjąś pracę podpisując się pod nią i jeszcze zakazujesz kopiowania? :lul:

Pisałem go sam wiec jest mój proste chcesz to mogę usunąc jak ci nie pasuje

Nb4CsX9.png

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Shabaddy napisał:

Na dosłownie każdej Sieci serwerów i nie tylko.

Przez Shabaddy,

No, ale przecież pisał go sam literka po literce więc jest jego, co my tam wiemy :kappa:

sygna.png

Specjalista IPS'a a także Pomoc Techniczna Sieci.

Problem z forum? Kliknij i mnie dodaj. ;) 

76561198871642460.png

♛  Nie odpisuję na "siema, jesteś ?" itp

♛ Używaj polskich znaków, pisz gramatycznie przy tym używaj znaków interpunkcyjnych. Nie jestem kryptologiem i nie będę łamać Twojego 'szyfru'.

♛ Zaczynając rozmowę przedstaw się i od razu przejdź do konkretów.

♛  MOJE WIERSZE  ♛

————————————————————

DEDYKACJA DLA PRZYJACIÓŁ -  KLIK

DEDYKACJA DLA KLUSII i QUARDASA - KLIK

DEDYKACJA DLA DOMINIKA [PAN TRUSKAWA] - KLIK

————————————————————

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Tematu nie będę usuwać lecz proszę cię @ Kebsyy abyś go edytował tak żeby wyglądało że to jest Twoja skala amxx a nie tylko Ctrl + c/Ctrl + v. Masz na to 24h.

591471785_giphy(1).gif.4092dcde93c010e3f261fdcc68ca0a2c.gif

giphy.gif.bde806dd65d55d6dd70723b5e3d49a71.gif

Odnośnik do odpowiedzi