Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga Blondas ;)


Infiniti

Rekomendowane odpowiedzi

WZÓR SKARGI 

 

Nick gracza składającego skargę: Infiniti

 

Nick gracza oskarżonego: BlonDas

 

Powód skargi: No to tak zacznijmy od tego że poszliśmy na tor przeszkód z lawą , i tam Prowadzący BlonDas mówił zakaz oszukiwania no dobra rywalizowałem wtedy z Polcia Przeszedłem stopień po stopniu bez oszukiwania co widać na demko i słychać ;) i na demku słychać bezczelne jego zachowanie że oszukiwałem i przeszedłem lawą zgłaszam również jego toksyczne zachowanie co do graczy Jest bardzo wulgarny i wyzywa każdego jak coś będzie co po niego myśli Tyle wystarczy żeby dostał bana na ct lub perma na serwer nie ma słów na tego człowieka Dziękuje.

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): https://www97.zippyshare.com/v/ZmYJIpDI/file.html
tutaj jest demko do pobrania z tej mapy i to jest 10/20 minuta poszukajcie sobie sami i to jest na torze z lawą dla ułatwienia tak jak pisałem wyżej 

 

Czas zdarzenia:  Dziś 29.04.2021r 

Edytowane przez Infiniti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xkacperx124
6 godzin temu, Infiniti napisał:

 

Co do jego toxic zachowania jest bezszcelny wokół innych obraża i czasem prowokuje  często to słychać raz szukał na siłę zaczepki gdzie uwagę mu zwrócił o ile się nie myle Benio(Pewnie dzisaj napisze skargę za blokowanie na wieży gdzie go upominałem 2 razy) ode mnie to tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam dowody Twojego zachowania które dostałem od gracza.  Co potwierdzają logi.

Wiec drogi graczu. 

Zanim zaczniesz płakać, że ktoś Cię obraża itp. itd.  To  weź się kurwa człowieku naucz kultury i szacunku do innych. 

 

Za wielokrotne obrazy administracji, co zauważyłem  przegladajac logi, zostajesz ukarany banem na okres 1 dnia. 

 

Wyciągnij z tego jakaś lekcję.

 

received_859860778217075.jpeg

received_294812598930017.jpeg

received_234800615099196.jpeg

received_852327818703412.jpeg

received_902739120290632.jpeg

received_2861347927463180.jpeg

 

skarga_odrzucona.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie