Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Porządki_v4


WeDieTogether

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Dzisiaj na celownik obieramy „Benio” cała sytuacja zaczęła się 28.04 o godzinie 23.40 na mapie jail_awesomeday (demko: http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2104282340-jail_awesomeday-1619646000-1619648520.zip )             sytuacja ma miejsce w środę Benio zabija graczy za trzymanie deagle gdy jeszcze cele się nie otworzyły. Ja stwierdziłem, że zaczął freekilować i napisałem „cipo za co ich zabiłeś” za to otrzymałem bana na 3h za „kulturę” i po obejrzeniu demka przyznaje się, że ban był słuszny, ale czy za nazwanie kogoś „ci**ą” należy się ban na 3h? Było minęło, ale zostawiam do uwagi.

Sytuacji z dzisiaj już nie odpuszczę odbyła się na mapie jail_darkover (http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2104291204-jail_darkover-1619690640-1619691900.zip)

Cała sytuacja ma miejsce w 2 dzień wtorek (początek demka) Gracze dywagują kto w poprzedniej rundzie otworzył cele Arach napisał, że był to „Pajacyk” ja napisałem „nasza oponka serwerowa” i Benio wydaje polecenia ja napisałem komendę „powtórz” po czym otworzył cele zaczął sprawdzać polecenia i upomniałem admina, że należy powtórzyć polecenia 2 razy. Po tej sytuacji dostałem bana na 3h (http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php?bid=5770). Moje pytanie czy ten ban jest za poprawienie admina, że się pomylił w znajomości regulaminu? Czy za nazwanie Pajacyka oponką? Według mnie wymiar bana mocno nie adekwatny do przewinienia, nie używałem na tej mapie słó1) wulgarnych zapewne admin Benio będzie tłumaczyć, że jest to za poprzednie mapy więc od razu proszę  o rozpisanie demka a nie gołosłowne oskarżenia. Przypomnę nie będę tolerować cwaniactwa, proszę o wyjaśnienie admina i o rozpatrzenie pozytywnej mojej skargi. Jeżeli ktoś jest złym administratorem najlepszym sposobem na poprawienie serwera jest degaradcja 😊 mamy wielu świetnych adminów (np. kondzio, Nieznany, speedy, mjk, Dexis)

Pozdro!

WDT

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och! jak ja uwielbiam tego typu skargi :) 

Na początek odniosę się do banów. Twoje zachowanie na serwerze jest żałosne i dziecinne. Bany o takim czasie, a nie innym wynikają z twojego całokształtu i braku zachowania na serwerze. Wielokrotnie przed każdym banem byłeś pouczany, pomimo moich próśb dalej mnie prowokowałeś i obrażałeś. Bany jak najbardziej słuszne i pozostaje przy swoim zdaniu. 

Demka oczywiście rozpiszę lecz wstawie to później.

Co do "FK" na mapie jail_awesomeday. Nie wiem czy wiesz, ale mam prawo do zabicia więźnia który posiada broń nawet przed otwarciem cel. A to zaskoczenie co?  Dlaczego już nie wspomniałeś jak mnie obrażałeś na mapie? (Potem będzie w demku) .

Mapa jail_darkover Ban nie jest za poprawienie admina tylko za kolejna słowa rzucane w moją stronę. Z drugiej strony każdy jest człowiekiem i nawet administrator błędy popełniać może, ale zwrócenie uwagi z pewnością nie powinno brzmieć typu "szma*o co ty robisz?!"

 

Prowokacja i wyzwiska od strony WeDieTogether zaczęły się od momentu kiedy wypowiedziałem się na niekorzyść jego na skarge windy. 

1. Po twoich banach widać już co z Ciebie za gracz i jakie zachowanie przedstawiasz. W tym bany za PROWOKACJE,

2.  Jail _awesomeday z demka powyżej, które wstawił Die 13:49:00 Wyzwiska, 13:55:00 Kolejne typu "szmat*, kurw*"

3. Jail_ anka prowokacje od momentu w którym zobaczył mnie na mapie, przedstawiam ss'y z consoli z tej mapy.  (2021-04-29 10:41- początek

mapy"  ok 20:00:00 do 25:00:00

 

To tak na szybko postaram się dorzucić więcej. 

 

 

 

 

Jechac z beniem1.png

WeDieTogether lista banów.png

smalczyku.png

ts.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ropisz lepiej demko niż piszesz piękne teksty :)

bana z dzisiaj dobrze wiesz że dałeś nie słusznie bo byłem czysty jak łza a przez 3h musiałem siedzieć. Dlaczego administracja nie traktuje wszystkich tak samo tylko zależnie od stosunków międzyludzkich? Wiem że jestem osobą kontrowersyjna ale i humorystyczną co ma swoje duże + i duże - ale nie będę dał się traktować jak "******"

czekamy na rozpisane demko :)

 

 

To są wycinki z konsoli bez rozpisanych minut :) poza tym nie ma tutaj wulgaryzmów. Chyba można w kilturalny sposób się zwracać do 2 gracza? Jeżeli będziemy banować za każde przezwisko "kulturalne" odrazu zamknijcie serwer

Edytowane przez WeDieTogether
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję co powiedziałeś mi na Tsie
"Kulturalnie  go wyzywałem, a on mi dał bana" 
Nie bądźmy Hipokrytami.  Obrazy to są obrazy.
Mało mnie interesuję czy nazywasz kogoś załóżmy "Szmatą" czy będziesz prowokował w innym wydaniu.
Nie mam Cierpliwości już do skarg, gdzie różne osobniki obrażają itp. potem przychodzą z płaczem na forum jako wielcy poszkodowani. 

Cytat

Jeżeli będziemy banować za każde przezwisko "kulturalne" odrazu zamknijcie serwer

Przede wszystkim wymagam szacunku do 2 osoby, Jeśli tego nie potrafisz, to my nie będziemy zamykać serwera, a Ty go będziesz musiał zmienić.


Podsumowując:


Od tego momentu Bany względem Ciebie będą rosły.
Następny ban nie wyniesie 3h.  
Albo zmienisz swoje zachowanie względem graczy i administracji, albo wypad :)

 

 

skarga_odrzucona.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie