Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie o Strażnika


PauloEmilio

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Paulo Emilio Escobar Gaviria
Imię: Bartłomiej
Wiek: W styczniu pykneło 25
Doświadczenie:  Kiedyś miałem admina na serwie na innej serwerowni przez kilka miechów ale to było 5 lat temu i troche sie zapomniało tego i owego . Przegrałem na naszym JB ponad 300 godzin więc wiele się nauczyłem przez ten czas oraz ucze się cały czas.

Coś o sobie: Obecnie przesiaduje w Anglii gdzie pracuje na nockach w magazynie z alkoholem i napojami. Skończyłem technikum o profilu górnik odkrywkowy. Najczęsciej gram w Cs 1.6 na Jb ale rownież grywam w LOLa. Posiadam też PS4 więc gdyby ktoś chciał pograć cos to dawać znać. 

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:? Chce pomóc naszej administracji pomagać utrzymywać porządek na naszym serwerze który wydaje mi sie że jest najlepszym i najbardziej rozwiniętym JB na jakim grałem .

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : STEAM_0:0:595013577

Składka (TAK/NIE): Oczywiście że tak nie widze problemu.

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?:  W tygodniu staram się grać 3-5h a na weekendy gram dłużej w zależności czy nie pije :D

Link do GT:https://www.gametracker.com/player/Paulo Emilio Escobar Gaviria/51.83.215.2:27015/
Znajomość AMXX [0/10]: 4/10 minimalne ale sie nauczę jak cos google pomoże

Znajomość regulaminu [0/10]: 9/10 myśle że znam w miare dobrze

Znajomość moda JB [0/10]: 8/10 podejrzewam że ogarniam 
Posiadasz mikrofon?:  Jak najbardziej z czego można się przekonać grając ze mną


Kontakt: Fb , steam ,snapchat więc jak ktoś chce żeby podać dawać znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że TAK nie ma nawet innej opcji.

Gracz może nie siedzi dzień i noc na serwerze za to jest obiektywny, co jest coraz mniej spotykane.

Osoba która nie używa słów wulgarnych do każdego zwraca się w sposób kulturalny co zachęci nowych graczy mając tak świetna administrację na serwerze.

Spokój jest strasznie duża zaletą gdyż obecnym admina na tym serwerze często puszczają nerwy a jestem w stanie zapewnić że ten gracz  będzie przykładnym strażnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając na serwerze zdążyłem lepiej poznać Paulo. Jest kulturalnym, pomocnym graczem oraz widać, że ma spore doświadczenie związane z serwerami JB. Znajomość regulaminu, prowadzenie w CT, bezstronność czy wiek jest jego mocną strona i myślę, że z tymi atutami poradzi sobie jako strażnik na naszym serwerze. Co do znajomości AMXX to jest tak naprawdę chwila by nauczyć się poleceń do znajomości min. 6/10.

 

Podsumowując, z mojej strony oczywiste TAK.

 

Pozdrawiam serdecznie :beargif:

JB 1.6 | 91.224.117.148:27015

TS3 | 178.217.188.25:9987

DISCORD | m4jka#8295

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK bardzo sympatyczna osóbka, amx zawsze można się nauczyć. Jest również pomocny w kwestii serwera jeśli trzeba coś sprawdzić/zrobić. Z tego co zauważyłam nikogo nie faworyzuje jest bezstronny, często widuje go na serwerze jak i  w CT, przyda się jakiś nowy strażnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes

+Bardzo spokojna oraz kulturalna osoba

+Wiek

+Dobrze się dogaduje z ludźmi

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie