Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Poprawki_v1


WeDieTogether

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, witam!

Na wstępnie pragnę zaproponować kilka ulepszeń do serwera według mnie i niektórych graczy, proszę o sporo opinii gdyż h@ nie grają tyle na serwerze co społeczność która my tworzymy. 

 

Sprawa1.

Propozycja ta dotyczy się zabaw w weekend jak wiadomo serwer jb jest grywalny przez też "dzieci" innymi słowy młodzież szkolna bądź starych wyjadaczy w godzinach szczytu jednak więcej gra młodzieży szkolnej. Moja propozycja zrobić losowanie zabaw automatycznych (losuje serwer), ponieważ młodzież szkolna wybiera te same zabawy wg, mma przez co starzy bywalcy się nudza co skutkuje niechęcią do dalszej gry na jb. (Zabawy obecnie na jb w moim uznaniu są wszystkie ok i naprawdę lepsze będzie rozegranie nawet gorszej zabawy jak np chowanie butelki niż wojny gangów 4 raz na jednej mapie).

 

Sprawa2. 

Zastanawiamy się od jakieś czasu dlaczego w regulaminie jest punkt że po ożywieniu zakaz buntów. Co w sytuacji gdy strażnik niesłusznie zabije więźnia to dlaczego on ma być statyny i jest straszony, że gdy zabije klawisza to dostanie bana. Może wystarczy wyjaśnić to mojej osobie bo jest to dla mnie strasznie niejasne.

 

Sprawa3. 

Proponuję wprowadzić aby do ct mogła wejść osoba z minimalną ilością przegranych h na serwerze np 20

 

Gdyby było więcej propozycji piszcie w komentarzach. Czekam na duży odzew wsyzyskich graczy.

 

Pozdro!

WDT

 

 

P.S WeDie na strażnika!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat:

Sprawa 1:  Zabawy są takie jakie wybiera serwer, czyli gracze. 

Sprawa 2:  Wychodzi teraz twoja piórkowa znajomość. Jeśli dany gracz zostanie ożywiony ma on zakaz buntu do 1 poleceń. Jeśli 1 polecenia wykona jak najbardziej może się buntować. I wielokrotnie tak było na serwerze, że gracze to wykorzystywali. 

Sprawa 3: W jakim celu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.   2 miesiące temu wszyscy chcieli zmiany z losowania na glosowanie. Nie będziemy tego zmieniać na każdą zachciankę. 

 

2.  Wydaje mi się to dość proste i logiczne.  Prowadzisz, jesteś na 2 końcu mapy, zabijasz przypadkowo. Ożywiasz. Logicznym jest, że taka osoba nie może po ożywieniu wejść do GR , wziąć broni, wrócić i Cię zabić.  Dlatego zakaz buntu po ożywieniu do tak zwanego 1 polecenia jest niepisaną zasadą panującą na serwerach JB od kilku dobrych lat. 
Jednakże możemy dodać takowy punkt do regulaminu.  Dla zasady. 

 

3. Nie można wprowadzić takiego typu naboru do CT.

 

temat_zamkniety.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie