Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane UnbanCT


XANTERACE

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:Erolaa
IP / Steam ID*:[U:1:1166809498]
Admin banujący:niepamientam
Data i godzina otrzymania bana*:niepamientam
Runda:niepamientam
Serwer*:jb#1
Powód:niepamientam
Link do demka*:niepamientam
Wycinek z konsoli*:zaden
Krótki opis sytuacji*:Grałęm kiedys i dostałem bana ct i teraz nie mogę isć do ct bym prosił o ub ct

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Edytowane przez Erolaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to teraz chciałbym się zapytać kiedy ty grałeś u nas oprócz dzisiaj? Według historii twoich wszystkich nicków grałeś na serwerze 35min + nie masz żadnych informacji o tym że dostałeś ctbana (admin banujący, data i godzina, powód). Do tego jeszcze sprawdziłem komendą "sm_isbanned_offline" i nie było nic napisane o jakiejkolwiek blokadzie. Za pewne nie mogłeś dołączyć do drużyny CT, ponieważ nie zdałeś "testu" z regulaminu który sprawdza twoją wiedzę z tego to tematu. 

@ Henioovsky  proszę o zamknięcie tematu i brak ub. Pozdrawiam

 

EDIT: To ja mam pamiętać twoje stare nicki? Jak już pisałem nie masz żadnego potwierdzenia że dostałeś CTBANA. Dopisze ponownie - musiałeś nie zdać testu ponieważ jakbyś faktycznie miał CTBANA, dostałbyś komunikat na chacie admina banującego, godzinę i powód. @ Erolaa

Edytowane przez PodlaSkyy

Mogę z całą pewnością powiedzieć, że w tym krótkim życiu nauczyłem się jednego. Im więcej ktoś planuje, tym chętniej los krzyżuje mu szyki. ~ Dio Brando

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, PodlaSkyy napisał:

Dobrze to teraz chciałbym się zapytać kiedy ty grałeś u nas oprócz dzisiaj? Według historii twoich wszystkich nicków grałeś na serwerze 35min + nie masz żadnych informacji o tym że dostałeś ctbana (admin banujący, data i godzina, powód). Do tego jeszcze sprawdziłem komendą "sm_isbanned_offline" i nie było nic napisane o jakiejkolwiek blokadzie. Za pewne nie mogłeś dołączyć do drużyny CT, ponieważ nie zdałeś "testu" z regulaminu który sprawdza twoją wiedzę z tego to tematu. 

@ Henioovsky  proszę o zamknięcie tematu i brak ub. Pozdrawiam

własnie test zdałęm za 1 i mi pisało jestes zablokowany na ct kiedys dostałem kolo 1 w nocy ale dzien data nieznam dawno temu a historie nicków usunołem

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, PodlaSkyy napisał:

Dobrze to teraz chciałbym się zapytać kiedy ty grałeś u nas oprócz dzisiaj? Według historii twoich wszystkich nicków grałeś na serwerze 35min + nie masz żadnych informacji o tym że dostałeś ctbana (admin banujący, data i godzina, powód). Do tego jeszcze sprawdziłem komendą "sm_isbanned_offline" i nie było nic napisane o jakiejkolwiek blokadzie. Za pewne nie mogłeś dołączyć do drużyny CT, ponieważ nie zdałeś "testu" z regulaminu który sprawdza twoją wiedzę z tego to tematu. 

@ Henioovsky  proszę o zamknięcie tematu i brak ub. Pozdrawiam

 

EDIT: To ja mam pamiętać twoje stare nicki? Jak już pisałem nie masz żadnego potwierdzenia że dostałeś CTBANA. Dopisze ponownie - musiałeś nie zdać testu ponieważ jakbyś faktycznie miał CTBANA, dostałbyś komunikat na chacie admina banującego, godzinę i powód. @ Erolaa

Dobrze juz wbijam i sprawdazam a jak będzie to ci napiszę bo serio zdałem wtedy za 1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie