Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Porządki_v3


WeDieTogether

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: WeDieTogether

 

Nick gracza oskarżonego: Wyindywidualizowany

 

Powód skargi: Sytuacja wyglądała tak, że gracz zapytał czy Pan Winda ma gang ja na czacie napisałem "pedałki i przyjaciele"  a Pan h@ wlepia mi bana na 30min. I uwaga dla zaciekawionych słowo pedał innymi słowy jest to osoba homoseksualna, w obecnych czasach mamy takich osób coraz więcej i staje się to pojęcie normalnym słowem.  Druga sprawa od kiedy na tym serwerze za jedno takie słowo dostaje się bana? Potwierdzam gdy otrzymałem bana trochę mi się brzydkich słów wymsknęło . Ja mogę jak najbardziej się zgodzić, że za każde słowo powszechne uważane za wulgarne będziemy banować ale róbmy to rzetelnie  sumiennie a nie tylko karajmy osoby kontrowersyjne.  

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):

Mapa: jail_psychics o godzinie 10:10

demko wstawie gdy mapa się skonczy.

Czas zdarzenia: 

27.04 godz. 10:10

Pozdro!

WDT

                                                                                                                    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie 1 raz kiedy prowokujesz zobacz swoją historię banow, ja powiedziałem dopóki nie nauczysz się zachowywać normalnie nie prowokować albo obrażać,  będę Cię banował.

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze więc dlaczego jestem tylko ja karany? Za jedno słowo nawet nie obraźliwe dostaje bana a mapę później goście się wyzywają i Pan Winda nic nie robi? Według mnie masz kompleksy w życiu prywatnym i całe emocje chcesz na kimś rozładować w tym przypadku na mojej osobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy zaistniałej sytuacji i uważam, że banowanie za taki tekst (do którego można i nawet trzeba podejść z dystansem. Chyba, że ktoś faktycznie go nie ma) jest śmieszne. Rozumiem, że gracz może zajść za skórę adminowi, ale powinno to działać na zasadzie takiej, że gracz na przykład obraża czy coś, dostaje upomnienie a jeśli się nie ogarnie to dostaje bana. Po powrocie na serwer jeśli się nie ogarnie i dalej będzie obrażać bądź celowo działać na szkodę to kolejne upomnienie, ale ban dłuższy i tak dalej i tak dalej. Tutaj poleciał od razu ban na pół godziny za "Prowokacje" a uważam, że żaden z obecnych adminów by nawet nie zareagował na taki komentarz od gracza a nawet jeśli to powiedziałby żeby się ogarnął czy coś. Kolejną sprawą jest to, że Wyindwawdasidzowany (nie chce mi się tego pisać) mówił, że gang nie należy do niego tylko do kojota bo kilka graczy pytało się o ten gang więc skoro gang nie należy do Windy to dlaczego aż tak wziął do siebie tekst "pedałki i spółka" i dał bana na pół godziny? Oczywiście WeDie potem powiedział po banie kilka słów mocnych, ale gdyby nie ten ban to byłby spokój i tyle bo poza takim tekstem, który nie uważam, że należał do bana to był spokój. Kolejna sprawa już w moim interesie jeśli chodzi o gracza  "Winda", kiedyś mapka jail_2017 jakoś tak, bunty były codziennie nie wiem kiedy już jakiś czas temu może tydzień może dwa tygodnie temu. Zabiłem z 80% celi bo nie wykonywali pierwszego polecenia po czym winda wbił na serwer coś tam pisał, że nie mogę tak robić i tak dalej i poszedł z płaczem do Nieznanego, że co to za admin i w ogóle i miałem degrada dostać to powiedziałem do szanownego opiekuna gdzie w regulaminie jest taki punkt, że nie mogę zabić więźniów na pierwszym poleceniu wszystkich, kiedy codziennie są bunty? No właśnie nie było takiego punktu więc miałem racje i wyszło na moje wtedy więc pan Winda okazało się, że swoim pisaniem i upominaniem mnie na tej  mapie okazał się nieznajomością regulaminu. Dopiero po tej sytuacji został dodany punkt, że jeśli jest normalne prowadzenie i nie ma buntów to strażnik może zabić bodajże max 50% a jeśli bunty są codziennie i ciężko mu się prowadzi to może wybić cele. Kolejna sytuacja tym razem sprzed kilku dni. Mapa jail_pyramid_2020 jakoś tak no wiecie ocb. Wywołałem Winde, żeby skoczył w dół  tak jak każdego gracza i powiedziałem jego nick niepoprawnie bo miałem problem z tym bo jest długi więc mając trudność powiedziałem "Winda" po czym szanowny pan opiekun powiedział, że poczeka aż wypowiem jego nick poprawnie (XDDDDDDDDDDD) więc po kilku próbach powiedziałem, żeby Wyindywawadlizowadesawany wystąpił i skoczył (XDDDDDDDDD) pierwszy raz się spotykam z takim czymś. Czyli jak dam sobie w nazwie na przykład nick: wyrewolwerowany rewolwerowiec wyrewolwerował wyrewolwerowanego rewolwerowca to gracze muszą przeczytać cały nick bo inaczej nie muszę wykonywać polecenia? No chyba nie wydaje mi się, że ma to jakiś sens XDD dobra i ostatnia sprawa mapka jail_football, która była wczoraj i z której demko oglądałem sobie 3 razy. W skrócie Winda poleciał se do teleportu siedział tam bodajże 6-7 minut, może krócej ale to mniejsza. Siedział tam kilka minut po prostu i prowadziliśmy normalnie po czym został ostatni więzień, który miał mieć życzenie. I opiekun serwera od momentu kiedy ostatni więzień miał mieć życzenie i z 15-20 osob czekało aż szanowny pan winda się zbuntuje to minęło dokładnie 58 sekund (tak dobrze czytacie. Więzień miał życzenie i musiał czekać minutę prawie aż opiekun się zbuntuje XDD) Najlepsze jest to, że gracze pisali, że co to za opiekun, albo vote slay winda 1/1 coś takiego bo nie chciało im się czekać. Joker powiedział, że ma 30 sekund na zbuntowanie się czy coś takiego bo to bez sensu na to winda odpowiedział: 

Wyindywidualizowany :  nie ma takiego czegos

Wyindywidualizowany :  jak 30s

[JAILBREAK] Serwer uzywa systemu rejestracji. Wpisz /reg po wiecej informacji.
Wyindywidualizowany :  dokladnie

Wyindywidualizowany :  nie ma 30s
XD Powiedziałem mu, że będziemy siedzieć do 15:00 do południa miałem na myśli 4 godziny i czekać aż się zbuntuje? na co opiekun odpowiedział, że "dokładnie" XDD 
No i słuchajcie tego bo to najlepsze. Został sam winda na nas trzech i więzień, który czekał na życzenie. Minęła minuta winda wpisał na 0;00 z 6 razy /kantor i wyleciał z eliminatorem rozrzutu niesmiertelnoscia itp i zabil nas trzech prowadzących sam z mp7 XDD i wiezien, ktory byl ostatni i czekal tyle czasu nawet zyczenia nie dostal. Ogólnie to nie pozdrawiam tego gracza XD Nie chce pisac osobnego tematu do skargi bo wypowiadam się do tej skargi i dodaje kilka informacji więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WeDieTogether napisał:

I uwaga dla zaciekawionych słowo pedał innymi słowy jest to osoba homoseksualna, w obecnych czasach mamy takich osób coraz więcej i staje się to pojęcie normalnym słowem

Czytając takie asy jak te powyżej czasami się zastanawiam jakim cudem ten świat jeszcze funkcjonuje. Pamiętaj, że gdy dochodzi do banowania administrator nie patrzy tylko na twoje obecnie "przewinienie" lecz o twój całokształt stąd czasami możemy odpuścić pewne zachowania, a czasami nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to było jedyne złe słowo jakiego użyłem. Jeżeli nie było Cię wtedy na serwerze to nie wtykaj noska tam gdzie nie potrzeba. Chyba że oglales demko to przepraszam. Nie można karać za rzeczy z przeszłości...

 https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Lex_retro_non_agit#:~:text=prawo nie działa wstecz) – zasada,wsteczna moc obowiązywania aktu normatywnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Benio napisał:

Czytając takie asy jak te powyżej czasami się zastanawiam jakim cudem ten świat jeszcze funkcjonuje. Pamiętaj, że gdy dochodzi do banowania administrator nie patrzy tylko na twoje obecnie "przewinienie" lecz o twój całokształt stąd czasami możemy odpuścić pewne zachowania, a czasami nie. 

Czytając takie asy jak Benia czasami się zastanawiam jakim cudem ten świat jeszcze funkcjonuje XDD. Podsumowane przez @ WeDieTogether , tym że prawo nie działa wstecz. Akurat kształcę się aktualnie humanistyczno-prawnie więc się z tym zgadzam. @ Benio adwokat diabła? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz wspominacie o tym ze prawo nie dziala wstecz to najpierw zrozumcie o co w tym chodzi. Przyklad:

Wykonales pewna "czynnosc" dzis jutro zmieni sie regulamin/prawo to nie mozna ukarac cie za to co zrobiles wczoraj bo to nie bylo jeszcze zabronione. 

 

Jesli chodzi o syruacje gdy osoba byla karana wczesniej za dane przewinienie a nastepnie po raz kolejny robi to samo kara moze byc narzucona wyzsza.

Oddaj głosik na serwerek JB TUTAJ +

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tyle osób się wypowiedziało to rozpisuje czas bana oraz powód  dla @ polkes

 

12:40 Ban             
13:30 winda mówi powód bana
Wyindywidualizowany :  ze moj gang to pedalki i spolka

                                                                 ^

                                                                 ^

                                                                 ^

 

Resztę  mapy każdy mówi windzie za co mu dał bana i to na tyle odemnie.

 

 

 

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie