Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane misiek223 odwolanie


misiek223

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie ma takiego działu ani żadnego wzoru który mógłbym wykorzystać więc napiszę tutaj. W razie czego poproszę o przeniesienie. 

 

Mianowiscie chodzi o wczorajszego bloka na czatboxie, nie wiem za co, nie wiem od kogo wiem że tydzień czasu. Skoro aż tyle to musi być jakiś konkretny powód.

 

Spodziewam się odpowiedzi za "całokształt" za całokształt to dosłownie kazdego kto ma powyzej 500 wpisów można by zablokować ;) 

 

Nie wiem co się działo wczoraj na czacie, bo przyszedłem na koniec "dymów" napisalem może 8 wpisów i dostałem bloka na tydzien xD od czasu skargi zostałem raz upomniany przez Sysie. Jedyne o co można by się przyczepić za wczorajszy dzień tj (25.04 między 14 a 15) to za tekst typu "lewy farmazon" czy coś w tym stylu, tak szczerze to nie pamiętam co tam pisałem wczoraj a nie mam jak tego sprawdzić xD ale wiem ze napewno nic na tygodniowego bloka nie było. 

 

Stwierdziłem fakt, bądź jak kto woli ublizyłem Lewemu celowo, ponieważ rozpowiadał On nie prawdę. Psując przy tym opinie mojej koleżanki (po prostu pomówienia) ale przeprosił wiec mam nadzieje że u was w administacji też to odkręcił :) 

 

"dostaleś bloka za całokształt i nie udawaj świetego" - taka odpowiedz mnie nie sadysfakcjonuje, poniewaz odkad tu jestem robie caly czas to samo, nigdy nikomu nic nie przeszkadzało do czasu sytuacji z jokerem :japier:  (bo jedyny on nie potrafi zrozumieć prostego żartu) od czasu jego nagonki na mnie wszystko co napiszę jest odbierane za atak, serio macie tak zamkniete głowy? Ja nawet próbowałem tego chłopa tyle razy WŁĄCZYĆ Z NAMI DO ROZMOWY no nie da sie xd

 

Fakt święty nie jestem i nigdy nie będę, ale zawsze staram się przestrzegać panujących tu zasad, upominać zazwyczaj również nie trzeba mnie wiecej niż raz (no chyba, że jestem przekonany swojego) wiem kiedy przeginam i latwo mnie sprowadzić na ziemie.  Kilka razy tez emocje wziely górę, ale nie teraz o tym.  

 

Administracja przeważnie przychodzi w połowie konwersacji, nie zorientowana o co chodzi. Joker wykorzystuje, odrazu wali na czat tekstem "czuje sie tu szkalowany :( " i z góry to na nas sie krzywo patrzycie xd 

Gdybym ja napisał na czacie, że chłopaki mnie szkalują jaka by byla reakcja administracji? no była by beczka i każdy by sie smiał - razem ze mną xd 

Niech każdy sobie odpowie sam na to pytanie w głowie ;] 

 

w moim mniemaniu w ostanim czasie ani razu nie przekroczyłem żadnej granicy, ani nie złamałem regulaminu. Być może się mylę. 

 

Nawet nie ma ja mnie skarg od użytkowników forum/czatu ;v 

 

@edit

 

image.thumb.png.9952c49218873ba9fa3da43466886188.png

przy kazdej innej rozpisce bym to napisal, tak samo jak sie śmieliśmy w rozpisce bambiego "kula po prostu zabłądziła"  nie ma tu prowokacji.

 

image.thumb.png.8c50485296627c1c089cc8e821c4a597.png

??? to tez jest prowokacja? :japier: 

 

image.thumb.png.c05635c8b367a63d697e0811c476000c.png

ojejku ojejku, ojejku skarga na sysie, sprokowowałem Cię? xd nie widze tu zadnego odniesienia do demka 

 

image.png.12cb904c616b5847986cac488fd8c71e.png

 

no fakt, to bylo nie potrzebne tez uznałbym to za prowokacje patrząc z boku.

 

image.thumb.png.bf2ac473da79565886b9657d95e7e699.png

no tutaj akurat mnie rozbawił fakt, ze nagle gdy poszło odwołanie joker stwierdził, że balował tak to dzien dnia 24/7 na forum. Jak pamiętam quallen dostał zjebe za teks typy "mam 24h na rozpiske, mam czas" a joker zrobil to samo i nawet go nie upomniałaś XD wiec nie rozumiem. Fakt to też można uznać za prowokacje ale patrz czym moje działanie było kierowane. 

 

image.thumb.png.d315f1f0e3532d63a220703390603d36.png

tutaj nie widze prowokacji, spytał się to mu zacytowałem. Gdybym napisał "z rozpiski" tez uznała byś to za prowokację? -.- 

 

Tak jak napisałem, wyżej od czasu nagonki jokera na mnie wszystko co napisze odbieracie za atak trochę żałosne ale nie ważne.

Dalej twierdzę, że na tych skrinach NIE MA PODSTAWY do TYGODNIOWEGO bloka bez przesady, nawet jak mi joker dom rodzinny obraził to nie dostał bloka XD zgłosiłem post, został chociaż upomniany? Tak czy inaczej, dałaś mi upomnienie słowne na czacie "@misiek223 odczepisz sie w końcu od tego jokerka?" na co odpowiedziałem -

"Jeszcze się nawet nie przyczepiłem" - pół zartem pół serio, po tym poszedłem grac na dascie i nic wiecej nie pisałem, dotarło do mnie ostrzeżenie słowne.  Po co ostrzegasz słownie skoro dajesz bloka.

@ Sysia ;*

 

wy to pilnujecie go jak dzieciaka ja nie rozumiem xd dorosły chłop nawet starszy ode mnie, chcialem zagadac to sam mnie gnoił ba nawet proponowałem współną gre, również nie był zainteresowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • misiek223 zmienił tytuł na misiek223 odwolanie

Oto screeny z dnia, w którym dostałeś blokadę na czat (przyznana została przeze mnie na 7 dni). 

 

Screen 1

Screenshot_20210427-073154.jpg

 

Ad. 1

Tutaj kawałek Twojej rozmowy, gdzie kilka osób wsiadło na jokerka jak na psa, że nie umie demka rozpisać/odpalić

 

Screen 2

Screenshot_20210427-073225.jpg

 

Ad. 2

Tutaj odnosisz się do demka, które zostało rozpisane przez jokerka (niby nic, ale ciągle nawiązujesz do jego osoby na czacie zaczepiając go jednocześnie i prowokując) 

 

Screen 3

Screenshot_20210427-073230.jpg

 

Ad. 3

Tu znów zaczepka w jego stronę. 

 

Screen 4

Screenshot_20210427-073403.jpg

 

Ad. 4

Kolejny screen pokazujący Twoją nieudolną prowokację. 

 

Screen 5

Screenshot_20210427-073536.jpg

 

Ad. 5

Kolejna zaczepka

 

Screen 6

Screenshot_20210427-073605.jpg

 

Ad. 6

Publiczne wyśmiewanie się z rozpiski jokerka i nakręcanie ludzi na czacie. 

 

 

Zapewne odniesiesz się do tego słowami "WYRWANE Z KONTEKSTU". Otóż nie, mieliście (pisze w liczbie mnogiej o reszcie osób biorących udział w tej publicznej żenadzie) kilkakrotnie zwracaną uwagę przez Administrację Forum, ba - nawet przez jednego z Właścicieli. Nadal nic do Was nie dotarło dlatego postanowiłam stłumić zło w zarodku, blokując Was wszystkich, którzy akurat w tym momencie udzielali się na Czatboxie i było w tym choćby jedno słowo czy zdanie odnoszące się do osoby bądź pracy jokerka. Żeby Wam było lżej, blokadę otrzymał również sam jokerek, który akurat w tamtym momencie starał się zachować zimną krew. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Mam nadzieję, że to Was czegoś nauczy i dogadacie się na wzajem, bo to co ostatnio wyprawialiście sprawiło, że niektórym odechciało się wchodzić na forum. Przemyślcie sobie swoje zachowanie, bo do niczego takie "śmieszkowanie" nie prowadzi, a jedynie może bardzo zaszkodzić nie tylko Wam, ale i osobie z której sobie żartujecie.

 

Jeśli podobna sytuacja powtórzy się, to ban zostanie nałożony ponownie, tym razem na dłuższy okres bądź trwałe. 

 

 

 

 

----------------------------

 

Wyjasnione z miśkiem na pw

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie