Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Jokerek.


Ten cheater

Rekomendowane odpowiedzi

  • Twój nick: 21 cm kremufka robi loda | robotaim < nick cs go nick forum > Ten Cheater
  • Nick oskarżonego: Jokerek
  • SteamID oskarżonego: Nie posiadam
  • Data i godzina: 24.04.2021/25.04.2021
  • Mapa: Różne.
  • Opis zdarzenia: Powiem tak administrator ten uważa że jest najlepszy. Zacznę od tego jak się to zaczeło. Grałem na arenie 1v1 otrzymałem bana, ponieważ ciągle ginął w grze nie mógł mnię zabić oraz płakał i nie był w stosunku do nas kulturalny, lecz toksyczny. Gdy otrzymałem bana napisałem odwołanie bo tak mi mówili gracze aby napisać. Po napisaniu odwołania administrator ten pisał ze mną na SB, śmiał się że nie ma czasu itp itd, dziś to samo. W dodatku jak to napisała opiekunka/włascicielka/właściciel/opiekun, Nie byli pewni czy zbanować więć im kazałam. Według mnie administrator który nie potrafi ocenić czy gracz cheatuje nie nadaje się na tą rolę + Z tego co mówili to 2 administratorów mnie sprawdzało i nie było pewnych. Jest godzina 12;50 mam bana od 22h, Oni się śmieją, że mają czas i mi przedłużają rozpiskę demka pomimo, że uważają, że jestem odpalony.
  • Dowody: Shoutbox, https://imgur.com/a/JRLckMh

Zdjęcia z Imgura jest to tylko z dzisiejszego dnia podczas naszej dyskusji na SB, Użytkownik pomimo siedzenia na " Telefonie " Wypowiada się w tematach, na SB i dyskutuję ale rozpisać już nie może + uważa że mam cheaty więc bym dostał bana. Tak samo 2 adminów nie było pewnych.

Edytowane przez Ten cheater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara


@ jokerek23  Proszę o Twoją wypowiedź. 



@ Ten cheater  Shoutbox to nie jest dowód. Prosiłabym SCR z serwera jeżeli takowe posiadasz na jego toksyczność. 

Powołując się na scr z Czat boxa - błędem @ jokerek23  jest wchodzenie z Tobą w zbędą dyskusje. 

3oaw47T_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand- Myślę, że to daje do myślenia. 

od71j37_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand - tak było potwierdzam, trwała dyskuja na temat Twojej gry. Nie podejmowali jej zbyt pochopnie tylko analizowali Twoją grę wspólnie. 

xrMkr3I_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand nie powinieneś tak pisać, tutaj faktycznie jest to odebrane w zły sposób. 




Co do obserwacji i samego bana - Obserwowało Cię dwóch adminów dość sporo czasu, a więc nie było mowy, żeby się spłakał i żeby dał Ci bana obserwując Cię tylko i wyłącznie przykładowe "5 minut". 


Powtórzę jeszcze raz. 

ADMINISTRATOR serwera może Cię zbanować nawet wtedy kiedy nie jest pewny, czy na 100% masz haxy (to spowodowane może być z wielu przyczyn). Ty masz prawo natomiast napisać odwołanie, które zostaje rozpatrzone przez UBT. Admin MUSI rozpisać Ci demko w ciągu 24h. I może to zrobić nawet po 23;59H. I nie ważne, co robi, czy się udziela na forum, czy nie. 

 

 

@ ssij krokodyla  proszę o wypowiedz. Jak sytuacja wyglądała Powołał się @ Ten cheater  na waszą rozmowę :) to jest drugi z adminów TerQs 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wyglądała tak, że owy użytkownik wymądrzał się jaki to on jest koks i super gracz. Nie uważam, że byłem w stosunku do niego toksyczny lecz po prostu pisałem na czacie po jego dziwnych akcjach teksty tupu "taa na pewno". Zachowywał się dziwnie, grał według mnie totalnie nie czysto dlatego postanowiłem go zbanować po konsultacji z innym adminem. Nie wyzwałem go w grze ani razu oraz nie uważam, że byłem jakiś toksyczny. Osobnik ten wiele razy próbował mnie sprowokować rozmawiając przez mikrofon.

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymądrzałem się tylko śmialiśmy się " OBydwoje" Z Użytkownikiem TerQS. Byłeś toksyczny oraz na czacie płakałeś typu na pewno nie możliwe itp oraz zachowywałeś się toksycznie. Według ciebie nie grałem czysto lecz byłeś nie pewny czy mam cheaty po 30 minutach obserwacji z kolegą. Nie prowokowałem ciebię  ani razu i tutaj myślę, że jako admin nawet jeśli nie powinieneś dać się sprowokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak

podczas grania 1v1 z Panem który dostał bana, można bylo zauważyć ze strzela same głowy, wychyla tak jakby wiedział gdzie jest oponent, na jego niekorzyść działa, to, ze posiada nowe konto na steamie, co jeszcze bardziej wzbudziło moje podejrzenia. Jeśli chodzi o prowokacje, to rzeczywiście jokerek był wiele razy prowokowany słownie przez owego zbanowanego. Myślę tez, ze jokerek nie potrzebnie pisał te rzeczy na czacie typu 'taa, na pewno'.

Uważam, ze wina leży po obu stronach jesli chodzi o sprzeczki słowne. Jeśli chodzi o bana, to jak dla mnie słuszny i zasłużony.

(nigdy nie widzialem kogos kto cala mapę zginął 3, 4 razy,  a fragow miał 30+ w tym 100% hs)

Edytowane przez ssij krokodyla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

@ Ten cheater pisałeś, że Jesteś starym graczem i dużo ludzi Cię kojarzy. Sprawdziłam GT - no tak faktycznie grasz kupe czasu na obecnym nicku. 😂😂😂😂 

Tak, tak mogłeś grać na innych 😂

 

Skarga odrzucona, ponieważ nie ma przedstawionych twardych dowodów na zachowanie admina. 

 

@ jokerek23  następnym razem nie wdawaj się w zbędne dyskusje, rób swoje :)

skarga_odrzucona.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie