Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane KONKURS!!!! FREESTYLE


legia

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! Niektórzy z was pewnie mnie kojarzą, a niektórzy może nie. Najczęściej można mnie spotkać na ts, i Jailbreak u Kaczorka.

Wychodzę z inicjatywą konkursu freestyle. Pierwsze 5 osób które zgłosi się do mnie na ts będzie mogło wziąć udział w konkursie freestylowym.

Konkurs będzie polegał na tym, że każdy uczestnik będzie miał odpalony bit na teamspeaku pod który będzie musiał nawinąć jak najlepiej potrafi.

Jury już mamy. Zaproponowałem graczowi Mjk, Paulo Emilio, oraz kondzio aby byli w Jury i oceniali wykonawców. Planowałem konkurs zrobić dzisiaj o godzinie 19.00 

jeśli ktoś zdąży się zapisać do tej pory. Jeśli dziś nie zapisze się wystarczająca ilość osób przełożymy konkurs na za tydzień.

 

WYGRANA : 100 zł przelewem ( zrobionym przezemnie samego ).

 

 

Na zapisy zapraszam na teamspeak3 ( proszę pisać wiadomość prywatną na ts na nick : Legia (L)

 

 

Pozdrawiam wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomysł świetny, tylko kto zajmie się organizacją tego konkursu pod względem technicznym? Myślę, że powinieneś zagadać do administracji ts3.

@ legia

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie