Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Skraga Manta Psk


Criminal13

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko SLU otóż piszę ten temat z wielką przykrością ale niestety admin pod nickiem Manta PSK nie ogarnia admina za żadne chiny ... Otóż dlaczego ? Już wyjaśniam ... jak sam mi pisałeś obowiązek admina jest sprawdzić gracza który jest podejrzewany o różne typu wspomagacze tzn. Wallhack, aimbot oraz speedhack ... Byłem świadkiem jak większość adminów typu ajm, Botek i oni doskonale widzieli to że admin o nicku Manta PSK nie wszedł na spec. aby obejrzeć gracza czy ogrywa podjerzanie tylko podczas gry strzelil mu screeny ... Hmmmm według mnie jest to niedopuszczalne ... Sam mnie poczuałeś że widząc informację na u@ ... trzeba wejść na spect. i obejrzeć gracza dokładnie ... Ale niestety Admin pod nickiem Manta PSK nie zastosował się do tego ponieważ najwidoczniej jest zbyt bardzo leniwy ... dlatego piszę tą skargę ... W końcu SLU wiesz że nie jestem od wczoraj na tym serwerze adminem i potrafię przestrzegać pewnych przepisów- reguł ... Zadaniem adnima jest wejście na stanowisko spect. i dokładne przejżenie gracza który jest podejrzewany o różne tego typu czity ... Myślę że dla tego admina przydał by się albo warn albo ostrzeżenie jeżeli jeszcze raz taka sytuacja zaistnieje to moim zdaniem nie ma nic do gadania tylko odebrać mu rangę administratora serwera Only DD2 ... mam jeszcze jednego świadka ... ( I BARDZO DOBRZE WIESZ KTO TO JEST ... piszesz do niego w kwestii pluginów hehe ... ) A to jest gracz jak i równierz bardzo ogarnięty chłopak który wie na czym sprawa polega ... Otóż nie proszę lecz żądam o ukaranie tego Administratora ... Dziękuje z góry ... jeżeli ma ktoś jakieś przeciwskazania proszę pisać pw bądź zapraszam na ts ;)

 

 

Proszę o przeniesienie tematu do drugiego serwera DD2 na którym właścicielem jest SLU ... Dziękuje 

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Criminala, dodatkowo chciałbym poruszyć temat adminów na tym serwerze. Weźmy na przykład

własnie admina mante, nie dość że robi ssy wszystkim kto napisze, sytuacja "Odpalony, zrób mu ss:" bez żadnego

wejścia na spec z automatu sski poszły, jak dla mnie jest to niedopuszczalne ze strony Administracji tego

serwera oraz jako człowiek który dostarcza niezbędnych pluginów które Slu potrzebuje, chcę aby Team

only dd2 był na poziomie dorosłych ludzi a nie dzieci którzy składają podania aby posiadać władze cytując ManTa "i

na tym adminie kurwa nie zależy" To na kiego składasz podanie i blokujesz miejsce komuś 100 razy lepszemu od Ciebie.

 

Nie jest to pierwszy przypadek gdzie Admin własnie Takim zachowaniem zmusza większość graczy do bulwersu, po czym

sypią się bany za tak zwaną "Obrazę" #S.L.U - Jeżeli sprawa nie zostanie ogarnięta, oraz nie ogarniesz lepszej

oraz sprawniejszej administracji na only dd2, niestety będę zmuszony wycofać się w dostarczaniu pluginów na twój

serwer. 

 

Na koniec chciałbym dodać to iż Admin jest przykładem dla gracza, a nie zabawką, przykładem jest jeden z idiotów

bawiącym się Speechami (głosy hl w amxmodmenu) najgłośniejszym "Yes Sir" spamował dobre 10 razy, co zagłusza grę 

grającym jak i wnerwia graczy.

 

Jak dla mnie Admin który pisze lub mówi coś w stylu "Nie zależy mi kurwa na tym adminie" powinien automatycznie

zostać z degradowany do pozycji gracza, z automatu tak samo jak zrobił ss.

 

Dla mnie to chyba tyle, mam nadzieję że wyciągniesz z tego naukę SLU oraz zrobisz coś z tym i zmienisz wszystko

na lepsze, pozdrawiam Amazing aka HackeD!

Tu bedzie sygna iks de ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze:

  • Criminal przyszedłeś ze skargą że ss zrobiłem podczas gry tak, no to potwierdzi ci botek że padałem jako 1 praktycznie i obserwowałem gracza przez 3 rundy, aż w końcu dałem mu ss, zauważyłem że tym osobom co robiłem ss to tylko be. je wstawił, głosy hl w amxmodmenu użyłem z 2,3 razy Hallo, ale tylko raz naprawde raz użyłem też tego najgłośniejszego Yes sir. Te osoby które wyzywają, przeklinają, obrażają itp. dostają kicka, a nie bana ! Greend was namówił i chcecie mnie udupic prawda?! . Jeśli chodzi o administracje dd2 #1 to dajcie mi ostatnią szanse chociaż nic takiego złego nie robiłem co jest tu opisane, o własnie botka się pytałem czy jak dedne i obserwuje gracza od kilku rund to moge graczowi zrobic ss i odpowiedział ze tak. Oraz nie daje ss odrazu jak gracz napisze na u@, tylko jak sam zauważę. Dziękuje <papa>

 

  • NIE NAPISAŁEM ''MI KURWA NA TYM ADMIE NIE ZALEŻY'' TYLKO SPECJALNIE NAPISAŁEM BO MÓWILI ŻE IDZIE CRIMINAL SKARGĘ ZA TE SS NAPISAC TO NAPISAŁEM '' TO IDZ MI NIE ZALEŻY''

 

Pomogłem ? Spodobał Ci się mój post/temat ? Zostaw po sobie ślad klikając  rep_up.png

 

 

zp571_boxuvn.gif

 

b_350_20_191919_191919_BCBCBC_191919.png

 

GG: 52114326 

SKYPE: PsonaKh

 

 

 

      

         

 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm użyłeś 2 3 razy H@H@H@H nie bądź śmieszny ... I nikt nas nie namówił a tymbardziej mnie ;) ja sam zauważyłem że nie potrafisz posługiwać się adminem i tak samo te spamy na say @@ ludzie mi na steam piszą że mam to jakoś ogarnąć bo nie jestem od wczoraj adminem na tym serwerze ... i tak samo botek jest krócej odemnie i znam zasady panujące na tym serwerze od zeszłej sieci ... ( nie będę pisał jakiej ) ... Więc jeżeli masz jakieś pytanie to zwracaj się do mnie bądź do Sreeng my we dwoje jesteśmy jedynymi adminami spośród reszty którzy byli adminami na zeszłej sieci ... Amazing równierz grał na zeszłej sieci i też doskonale wie jakie zasady panują na tym serwerze ... A więc dodając Twoją rangę na tym forum też jest niepokojące widzę że strasznie tutaj Cie nie lubią i wcale się nie dziwię szczerze powiedziawszy ... A więc czekam na opinie SLU bo to co teraz wyprawia się na tym serwerze przez nowych adminów to poprostu jakaś dziecinada ... 

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie