Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na Opiekuna


Baron

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Baron

Nick oskarżonego admina: ᥅ꪊꪊᦓꫀᛕ

Opis sytuacji: Jeden z użytkowników, Kokson, napisał, że chce rozmawiać z Panem Kaskaderem. Po tym reszta użytkowników zaczęła go prowokować do wyzwisk, a sam opiekun zaczął pierwszy wyzywać. Sam opiekun nie jest bezstronny jak nakazuje mu regulamin, który już łamie w dwóch punktach, a nawet trzech, bo nie daje dobrego przykładu. Później zaczyna się dyskusja ze mną, po której udowadnia jak bardzo jest "bezstronny" i jak bardzo "nadaje się" do tej roli. To nie wszystko, dalej pozwalał obrażać mnie i Koksona, nawet aprobował śmiejąc się w wiadomościach.

Nalegam, żeby opiekuna dostał degradacje, łamię regulamin jako opiekun, tym samym daje przykład użytkownikom i adminom, że to nic złego i można tak zrobić. 

EDIT: Opiekun jednak łamie cztery punkty, nie ma takiego samego nicku, jak na forum @ xotar

 

Bardzo proszę właścicieli @ Terrorist  i @ RumcajsJumper  o zastanowienie się nad trzymaniem tego serwera dsc, bo to nie pierwsza taka sytuacja, właściciel nie potrafi sobie poradzić z serwerem i ogólnie cała sieć traci na tym co się dzieje na tym serwerze. 

 

 

Dowody:

Prowokacja

image.png.afca644b4ae8ecc8d542c75958fb6266.png

Wyzwiska ze strony opiekuna

image.png.87e3402b8ba39b1c5479e3e706ad0fa1.png

image.png.dab4ef10810d2d8380225d98e4f06721.png

image.png.0a462fb34cb25122a69f3d3f292b349a.png

"Bezstronność" opiekuna

 image.thumb.png.2e81566d1c5623c334f6ab2a51506445.png

Nawet nikogo nie poucza, a co z resztą, tylko Kokson ma dostać bana?

image.png.55340b4269dc71fd949e8c8681420304.png

Dyskusja ze mną i od razu mnie obraża i pozwala obrażać innym

image.png.488637ef05f7d8eb58d91360e244c271.png

image.png.75a953f523bd2c8bee8137c6e2248939.png

Wyzwiska, które aprobował

image.thumb.png.e19e236734a5919c104b8e9783bad50d.png

image.png.0c818f424a0f655d1799e44aaa1c20e3.png

 

 

 

 

EDIT: @ xotar  Czy nick, to nie jest przypadkiem skrót od nickname (po ang.)? Czy przypadkiem nickname, to nie jest pseudonim?

Może czasem zarzuciłem wyzwiskiem w kogoś stronę, ale to była zwykle odpowiedź na wyzwiska w moją stronę. Starałem się jak najmniej się wyzywać, ale poziom na tym dsc jest mały, w przeciwieństwie do sieci, której według do pełnego szczęścia brakuje odłączenia tego discorda.

Nigdy nie napisałem, że wrzucasz ss prywatne wiadomości, żeby każdy mógł sobie poczytać.

Spoko można mnie ukarać, tylko najpierw wyślij ss za co ;) nie będę zły, tylko chce żeby, ktoś kto będzie czytał to co napisałem, zauważy z jakiego powodu użyłem wyzwiska w kogoś stronę.

 

 

 

Edytowane przez Baron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nicku na Forum jak i Dc: nick mam ciągle ten Sam, pseudonim wydaje mi się że to coś zupełnie innego.

 

Co do Wyzywania: To prawda zawiniłem nie powinienem tak robić, ale przynajmniej po napisaniu skargi na kogoś nie zaczynam wyzywać każdego po kolei (Zapraszam na Dc by zobaczyć co pisze ta osoba)

 

Następnie: Piszesz osobie że niby Ss'y wiadomości prywatnych wrzucam na Server by każdy mógł czytać. Jeśli na prawde widziałeś Mnie na tym który jest zamieszczony na #filmiki-zdjęcia to pozdrawiam.

Prosze o wymierzenie kary (bo wiem że zasługuje) ale także o wymierzenie kar dla Osoby tutaj ze skargi jak i jego kolegi.

Pozdrawiam Xotar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się i ja.

Jesteś na naszym Discordzie od 13.04.2021 r. a osądzasz cały discord o to że działamy na szkodę sieci :D 

Myślę że powinieneś poczytać rozmowy od początku istnienia serwera i wtedy coś napisać :) bo jedna spina która była tak naprawdę pomiędzy Koksonem, Aniołkiem a Ol'Felixem nie ma żadnego powiązania z tym co tutaj piszesz. Doskonale wiem jak "chciał porozmawiać tylko z Kaskaderem" tak jak to napisał na czacie ogólnym discorda.. Połączył się z kanałem głosowym innego serwera i zaczął tam wszystkich wyzywać a to że dostał bana, zaczął pisać na naszym robiąc spine.

 

Co do twoich screenów:

5 godzin temu, Baron napisał:

Wyzwiska, które aprobował

image.thumb.png.e19e236734a5919c104b8e9783bad50d.png

image.png.0c818f424a0f655d1799e44aaa1c20e3.png

W tej sytuacji masz jakąś rację. Porozmawiam z nim o tym, upomnę.

5 godzin temu, Baron napisał:

Prowokacja

image.png.afca644b4ae8ecc8d542c75958fb6266.png

czytałem całość na discordzie i prowokacji u xotara nie widziałem

 

co do reszty screenów mam mieszane uczucia. Niektóre screeny są wyrwane z kontekstu.

Podsumowując, @ xotar  dziś z xotarem porozmawiam na temat screenów, jego zachowania i wyciągne odpowiednie konsekwencje czynów :) 

 

 

 

skarga_przyjeta.png

Edytowane przez Malolat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie