Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Imię: Oliwier
  • Nick z gry: patointeligent
  • Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/patointeligent/91.224.117.148:27015/
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/panaseiksan/
  • SteamID: STEAM_0: 0: 201805920
  • Czy dostałeś kiedyś bana/mute na serwerze?: Nigdy nie dostałem.
  • Ogólne doświadczenie w byciu Adminem: Posiadałem admina na innych sieciach oraz trybach takich jak Jailbreak, Arenki 1vs1 itp.
  • Oświadczasz znajomość regulaminu?: Tak
  • Dlaczego Ty?: Wydaję mi się, że jestem dość rozpoznawalnym i lubianym graczem na serwerze, ogarniam CT, mam też duże doświadczenie co do serwerów jailbreak i           najważniejsze jestem często widziany na serwerze co można zobaczyć po moim profilu GT. Widzę, że teraz nieczęsto grają niektórzy admini a zdarza się, że                              na serwer wchodzą osoby używające "Cheatów" oraz gracze, które nie ogarniają CT co psuje każdemu grę.
  • Kilka słów o sobie: Mam na imię Oliwier, mieszkam w dość małym miasteczku na dolnymśląsku, interesuje się informatyką i różnymi grami. Moje hobby to granie na komputerze, streamowanie i jazda na crossie oraz rowerze.
  • Ile grasz dziennie?: Dziennie jestem w stanie przegrać ponad 6 godzin jeśli nie będę miał żadnych planów, ale przeważnie te 3-4 godziny dziennie siedzę na serwerze. 
  • Mikrofon ?(Mutacja): Posiadam mikrofon i jestem po mutacji.
  • Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): Tak najlepiej BLIK jeśli jest to możliwe.
  • Znajomość sourcemoda (min. 3/10): Na ten moment 4/10 jednak uczę się wyższych punktów, ponieważ sam kiedyś chciałem postawić serwer Jailbreak.
  • Kontakt: Discord - panas#2766 , Messenger.

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak
Mimo lat bardzo ogarnięty 
Na wiem jesteś bardziej dojrzalszy niż twoi rówieśnicy ogólnie to nie robisz afer ani nic

+/- Co do prowadzenia bo nie widziałem wgl jak prowadzisz chyba że mam sklerozę
+Wiek
+/- Mutacja bo też cię nigdy nie słyszałem chyba że też mam sklerozę serio nie pamiętam 
+Aktywny
+Zna regulamin 
Co mogę więcej powiedzieć. Chyba tyle :/ 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...