Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane dobrzi admini 1.6


Gość chuj123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chuj123

Twój nick: rekt by dymek
Serwer: jakis go mod
Link do bana (https://bany.csowicze.pl/)  http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php?bid=5155
Screenshoty spakowane w paczkę: NIE MAM! Dajecie jakiemus nsowi smiesznemu co ma 200h w tej grze admina gdzie chlop wpisuje wlasny powod i wpisuje wstaw ssy XDD Mozecie przejrzec te demko czy jest cos z wami nie tak, jesli nie rozumiecie tego co mowie. Nie wiem mam wam udostepnic moj komputer zebyscie ogarneli, że nie ma zadnych ssow z css_inferno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chuj123

Wy jestescie jacys ujebani naprawde.. Myslisz, że gram w gre 5 dni, że nie wiem gdzie sa ssy? Gosciu Ty myslisz, że w 2k21 ktos bedzie na wh gral XDDDDDDDD

W dodatku bez anticheata HAHA LMAO.. Zreszta większość cheatow od hpp ma antissy wiec po du**e te Twoje gadanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chuj123

image.thumb.png.a6082beabf7fb6188c54383cc4da15ce.png

 

image.thumb.png.9ac0c84a85c3232ce11950c6bb2ccca2.png

 

 

image.thumb.png.ebbe4a5ee8018399ff53e630a7e91cc6.png

 

image.thumb.png.7c4a3c312e9c1ee379a8fe8f83bcefa7.png

A jak myslisz, że bym usunal ssy z folderu to tez niezle nasrane musisz miec XD

 

Edytowane przez chuj123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ss'y z inferno widać na pierwszy rzut oka, i może trochę uspokoił byś się? Ss'y admin ma prawo wstawić każdemu kogo podejrzewa owspomagacze.  De_inferno0000-de_inferno0005 to są ss'y które masz zapakowac i wstawić, nie dziękuj za pomoc :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chuj123

Czemu po prostu nie mozecie sprawdzic demka? Sam jestem BLem i sam wiem, że latwiej jest ocenic cos z demka a nie tylko z ssow :) Przecież na demku wszystko widac.. Movement, strzelanie a jak nie  to zalacza sobie jakies esp czy wh i sprawdza z (chociaz sam nie jestem przekonany do takiego sprawdzania na sile z wh wszystko raczej sprawdza sie na czysto chyba, że jest jakas ciekawa akcja, ktorej nie da sie wyjasnić to mozna sie wspomóc :p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie