Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Hola, Buenos Dias witam witam


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Siedzę już tutaj trochę, ale chyba się nie witałem w sumie na pewno się nie witałem. Gram sobie w CS 1.6 na jail break w sumie dzień w dzień i mam przyjemność pełnić funkcję administratora a poza 1.6 to pykam w Ligę legend więc możecie mnie dodać (aktualnie lvluje nowe konto już 9 chyba). Ranga taka moja to P4/P3 ogólnie więc taki poziom. Nick: de Medellin. No i lubię w CS:GO czasami zagrać i też w fife 20 gram sobie na xbox one i w forze horizon4 i w sumie to kocham pieski i wszystkie zwierzaczki i jeszcze chciałbym zostać misterem tego forum i tez żeby ktoś przeprowadził ze mną jakiś wywiad nie wiem na przykład kondzio pod ostrzałem. Aha i dodam, że jestem z pomorza i może ktoś mieszka też na pomorzu to fajnie bo zawsze na forach każdy jest rozsiany na drugim końcu polski. Szkołę już skończyłem i chodziłem do ogólniaka profil human więc mogę wam pisać rozprawki i jakieś prace za hajs jak ktoś nie umie albo mu się nie chce bo zdawałem maturę rozszerzoną na 90% prawie z polaka i podstawa 86% więc mogę komuś pomóc ogólnie to fajna sieć fajni ludzie. Jestem trochę śmeiszny i głupi elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz, po wypowiedzi widzę że jesteś trochę roztrzepany, ale to dobrze każdy wnosi na coś od siebie (:

p.s. Jak na humana i rozszerzenie to mało u Ciebie znaków interpunkcyjnych (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan Truskawa

Witam kierownika. Widzę że jesteś jedna z nowych osób i masz jeszcze ten zapłon do wszystkiego, wykorzystaj to 😇

Witamy na sieci i mamy nadzieję zagościsz u nas na dłużej 👋❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, narliza napisał:

Siemasz, po wypowiedzi widzę że jesteś trochę roztrzepany, ale to dobrze każdy wnosi na coś od siebie (:

p.s. Jak na humana i rozszerzenie to mało u Ciebie znaków interpunkcyjnych (:

Nie wiem czy mogę się tu wypowiadać, ale w sumie celowo tak napisane to jest chaotycznie i bez żadnej składni i z małą ilością znaków interpunkcyjnych XD Nie chciało mi się pisać tak wiesz, ładnie i oficjalnie i zdanie po zdaniu tylko po prostu miało to wyglądać jak taki roztrzepany tekst. Poza tym wstałem dopiero hahaha pozdrawiam wszystkich i już się nie wypowiadam w tym temacie. <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie