Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [#70] Odpowiedzi jokerek23


jokerek23

Rekomendowane odpowiedzi

PO.png

[P] Dlaczego dajesz się tak łatwo sprowokować chłopakom?
[O] Nie uważam, że daję się łatwo prowokować. Myslę, że po prostu staram się wyjaśniać sytuację.
[P] Siedzisz za biurkiem czy pracujesz fizycznie?
[O] Zależy od dnia. Pracuje w sekcji personalnej więc zajmuję się teczkami żołnierzy ale zdarzają się dni w których jadę na strzelanie bądź zabezpieczam poligon.
[P] Jaka ranga w CSGO?
[O] Global.
[P] Czemu masz takiego kija w du**e i bierzesz na poważnie każde słowo?
[O] Nie uważam, że mam kija w czterech literach. Po prostu inaczej patrzę na życie bo tak jestem wychowany.
(P) Czemu zamiast uczciwie pracowac siedzisz od rana praktycznie caly czas na sb?
[O] Nie siedzę praktycznie cały czas na sb. Pracuję tak jak mam zadania. Zdarzają się dni, gdzie po prostu jest luźniej.
(P) Czemu robisz z siebie tutaj ofiare?
[O] Nie robię z siebie żadnej ofiary ale pewne zachowania są po prostu nie na miejscu.
(P) Czesto Cie boli reka od wypisywania papierow?
[O] Nie bardzo rozumiem sens tego pytania. Każdego czasem coś boli.
(P) Duzo potrafisz przejechac km rowerem w ciagu 1 dnia?
[O] Bardzo dużo. Jedną z moich pasji jest jazda na rowerze. Jednego dnia staram się zrobić minimum 45 km.
(P) Czy uwazasz ze jestes lubiany na forum?
[O] Nie mi to jest oceniać lecz użytkownikom.
(P) Czy naprawde masz dziewczyne?? ps. nie chodzi mi o reke
[O] Tak posiadam dziewczynę i jestem w związku.
(P) Czy uwazasz sie za prawdziewego twardego faceta?
[O] Każdy powinien uważać się za prawdziwego faceta. Pozostaje tylko kwestia rozumienia prawdziwego twardego faceta? Uważam się za takiego jak każdy.
(P) Czy bedziesz jeszcze startowal na moderatora?
[O] Nie wiem. Na razie jest ich tak dużo, że nie widzę potrzeby wybierania kolejnego. Tylu ilu aktualnie mamy jest wystarczająco.
(P) Czesto jestes zmeczony po pracy?
[O] Jestem zmęczony jeśli miałem ciężki i intensywny dzień w pracy. Wydaje mi się, że każdy jest czasem zmęczony po pracy.
(P) mieszkasz sam? czy z kims?
[O] Mieszkam z rodzicami w domku jednorodzinnym.
(P) Czy sam sobie gotujesz?
[O] Czasami gotuję sam a czasami gotujemy razem w domu.
[P] Jaką rangę chciałbyś mieć u nas na forum? (Poza redaktorem)
[O] Nie wiem w zasadzie. Aktualnie wystarczy mi to co mam, ponieważ nie warto mieć za dużo na głowie. Nie zawsze jest łatwo nad wszystkim panować.
[P] Miałeś robione testy psychologiczne jak szedłeś do wojska?
[O] Oczywiście, że tak. Każda starająca się osoba, która chce iść do wojska musi mieć zrobione testy psychologiczne i zaliczyć je pozytywnie.
[P] Dałeś lub próbowałeś dać kiedys komuś "łapówkę"?
[O] Nie. Nigdy mnie nie korciło, aby przyjąć lub dać komuś łapówkę.
[P] biles się kiedyś?
[O] Biłem się jedynie na kursie podczas kursu oficerskiego. Jestem daleki od bicia się, bo uważam, że walką i obijaniem się nic mądrego nie zdziałamy.
[P] byłeś prymusem czy łobuzem? :kappa:
[O] Nie byłem ani prymusem ani tym bardziej łobuzem. Byłem taką neutralną osobą.
[P] Ukradli Ci coś kiedyś? Jeżeli tak to co to było? 
[O] Tak. Jeszcze gdy mieszkałem w bloku został mi ukradziony rower. Poza tym nigdy nic mi nie ukradziono.
[P] Jesteś prawiczkiem? 
[O] Nie jestem prawiczkiem.
[P] gumki czy nie preferujesz?
[O] Gumki są w porządku :D
[P] która z dziewczyn z forum jest według Ciebie najładniejsza? 
[O] Każda dziewczyna na naszym forum jest na swój sposób wyjątkowa i każda jest najładniejsza :).
[P] dlaczego całe weekendy pezesiadujesz na csowicze? 
[O] Przesiaduje w weekendy na forum tylko , jeśli faktycznie mam cały wolny weekend i nie mam nic konkretnego w planach. Akurat ostatnio się tak zdarzyło, że było mnie dużo.
[P] masz bliskich znajomych w realu? 
[O] Oczywiście, że tak. Życie bez bliskich znajomych byłoby smutne.
[P] jaka była najcięższa praca fizyczna jaka wykonywałeś?
[O] Hmm myslę, że pomoc przy budowie domu mojej cioci. Było dużo kopania dołów, noszenia cegieł. Jak to przy budowie domu od podstaw.
[P] Czy masz dużo marzeń? jak tak to jakie największe?
[O] Marzeń mam bardzo dużo - Aktualnie moim największym marzeniem jest polecieć do USA bądź Kanady.
[P] Jakie napoje gazowane lubisz?
[O] Nie pijam gazowanych napoi ale jeżeli miałbym już wybierać to byłaby to Mirinda.
[P] Jaki masz w życiu cel?
[O] Myślę, że swój największy cel jakim jest dostanie się do wojska i zostanie porucznikiem już osiągnąłem. Kolejnym celem to jest założyć szczęśliwą rodzinę.
[P] Ile chciałbyś mieć dzieci?
[O] Chciałbym mieć dwójkę dzieci.
[P] Jakiej orientacji jesteś?

[O] Jestem hetero.

[P]Dlaczego tak bardzo lubisz się wtrącać w konwersacje?
[O] Nie wiem co masz na myśli mówiąc wtrącać się w konwersację. Jeżeli ktoś pisze o czymś co mnie interesuje to po prostu staram się dołączyć do rozmowy.
[P]Dlaczego jesteś taki jacy ludzie by chcieli żebyś był a nie taki jaki naprawdę jesteś?
[O] Na pewno nie jestem osobą taką jaką by ludzie chcieli. Jestem całkowicie sobą i zawsze staram się być sobą a nie kimś innym.
[P]Masz taki przycisk "Ignoruj", dlaczego zamiast nas ignorować wszystkich to dajesz się wciągać w sprzeczki?
[O] Staram się to wszystko ignorować ale niestety czasami jest to silniejsze ode mnie i wychodzi to samo ze mnie.
[P]Dlaczego udajesz kogoś kim nie jesteś?
[O] Nigdy nikogo nie udaję :).
[P]Dlaczego jesteś odważny tylko wtedy jak administracji nie ma, a jak są to robisz z siebie ofiarę?
[O] Nie robię tego specjalnie i nigdy tak nie robiłem. Po prostu zawsze coś wychodzi, gdy nie ma administracji.
[P]Dlaczego nie potrafisz się przyznać do błędu tylko starasz się wybielić? 
[O] Każdemu zawsze jest się ciężko przyznać do błędu. Mi również ale po namyśle staram się zazwyczaj przyznać do błędu.
[P]Co sądzisz o rządzach PiSu?
[O] Ujmę to tak - Jeden wielki żart i komedia.
[P]Dlaczego tak łatwo Cię sprowokować do kłótni?
[O] Czy sprowokować to nie wiem, z reguły jestem spokojnym człowiekiem. Po prostu pewne sytuacji wymykają się spod kontroli dlatego reaguję.
[P] W życiu codziennym też robisz z siebie taką ofiarę czy tylko przy osobach które Cię nie znają prywatnie?
[O] Nigdy nie robię z siebie żadnej ofiary.
[P]Dlaczego nie masz własnego zdania?
[O] Oczywiście, że mam własne zdanie i gdy tylko jest możliwość z chęcią je wyrażam.
[P] Dlaczego twierdzisz, że nie mamy żadnych ambicji i planów na przyszłość? [Chodzi  mi tu o sytuacje kiedy ktoś napisze, że miał udany weekend]
[O] Nie odnosiłem się nigdy do udanego weekendu tylko specyficznej sytuacji w której często się chwalono ile to się wypiło i jakiego się ma kaca.
[P] Dlaczego liżesz du.. administracji? 
[O] Bardzo głupie pytanie. Na pewno tego nie robię - Zwyczajnie staram się żyć z nimi w zgodzie.
[P] Dlaczego na siłę próbujesz robić tak żeby Cię wszyscy lubili?
[O] Nigdy tak nie robiłem i nie mam zamiaru na siłę tego robić. Po prostu staram się omijać konflikty.
[P]Kiedy wyciągniesz kija z du..?
[O] Nie wyciągnę go bo nigdy takiego sobie nie wkładałem :D :P

 

 

Nominuję @ Mrs.Fuksiara  :P

 

 

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jokerek23 zmienił tytuł na [#70] Odpowiedzi jokerek23
  • Gość poleca ten temat
  • Gość zablokował i usunął z polecanych ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie