Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane admin 300h cs 1.6 wie lepiej


Orzel

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: 12969.dLE4
IP / Steam ID*: STEAM_0:0:595968894
Admin banujący: ɹɐʇox
Data i godzina otrzymania bana*: 16.04.2021 - 13:42:48
Runda:
Serwer*: ARENA 1VS1 CS 1.6
Powód: 'skrypt bh'
Link do demka*: na serwerze nie było wtedy HLTV
Wycinek z konsoli*: [AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: ɹɐʇox
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'skrypt bh'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:595968894'
[AMXBans] Twoje IP: ''
[AMXBans] ===============================================
Krótki opis sytuacji*: miałem knife runde robilem zwykłe bh nagle jakis nonsteam zaczał plakac ze mam abh i dostałem bana

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak:

zacznijmy od tego że w momencie w którym wszedłem bodajże 3 osoby mówiły że latasz odpalony, nagle jak poszedłem na specta ty magicznie stałeś na respie i zacząłeś grać w taki sposób by odsunąć od Siebie jakiekolwiek podejrzenia.

Ale na am_hangar jak leciałeś na bh praktycznie to wiesz się nie dziw.

 

Opis sytuacji:
człowiek który z Tobą grał mówił że lecisz na skrypcie, jak zacząłem patrzeć na to to wyglądało na skrypt. Niestety hltv nie ma tego demka a ja go sobie nie zdążyłem zapisać więc proszę cię o pokazanie Demka z Twojej perspektywy z tej mapki.

Dziękuje za przeczytanie, pozdrawiam Xotar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

nagle jak poszedłem na specta ty magicznie stałeś na respie i zacząłeś grać w taki sposób by odsunąć od Siebie jakiekolwiek podejrzenia.

??? gralem caly czas tak samo

 

Cytat

zacznijmy od tego że w momencie w którym wszedłem bodajże 3 osoby mówiły że latasz odpalony

nie 3 osoby tylko 1 osoba jakis nonsteam który mowil ze jestem odpalony i mape temu zabijalem kazdego przez skrzynki co oczywiscie jest to nie prawda

Cytat

człowiek który z Tobą grał mówił że lecisz na skrypcie, jak zacząłem patrzeć na to to wyglądało na skrypt

wyglądało na skrypt?

to byl zwykły bh z 2 strefami nawet sie nie starałem robic bh a i tak piszesz ze wygladalo na skrypt XDDD

gram mixy hns gdzie glownie chodzi o to aby skakać bh

w regulaminie nie ma zapisku ze trzeba przed wejsciem na serwer odpalić nagrywanie demka wiec nie wiem o co ci chodzi nie moja wina ze nie umiecie hltv wgrac na serwer

masz 300h w cs 1.6 i sie wypowiadasz w temacie ze ktos ma skrypty ja ktory juz gram 7 lat w cs 1.6 z okolo 2,500h 

nie zrobiłes mi ss'ow, wargods'a tylko od razu dales mi bana. po banie probowalem cie dodac do znaj na steam aby wyjasnic sytuacje to mnie zablokowales

nie mam skryptow nie czitowalem a zostalem zbanowaly przez jakiegos nieogarnietego admina.

chciałem sobie chwile poczilowac na waszym serwerze nawet nie pisalbym tego odwolania gdyby nie to ze czasami gram na waszym jailbreakeu

jestem niewinny prosze o ub thanks

Edytowane przez Orzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Orzel napisał:

??? gralem caly czas tak samo

 

nie 3 osoby tylko 1 osoba jakis nonsteam który mowil ze jestem odpalony i mape temu zabijalem kazdego przez skrzynki co oczywiscie jest to nie prawda

wyglądało na skrypt?

to byl zwykły bh z 2 strefami nawet sie nie starałem robic bh a i tak piszesz ze wygladalo na skrypt XDDD

gram mixy hns gdzie glownie chodzi o to aby skakać bh

w regulaminie nie ma zapisku ze trzeba przed wejsciem na serwer odpalić nagrywanie demka wiec nie wiem o co ci chodzi nie moja wina ze nie umiecie hltv wgrac na serwer

masz 300h w cs 1.6 i sie wypowiadasz w temacie ze ktos ma skrypty ja ktory juz gram 7 lat w cs 1.6 z okolo 2,500h 

nie zrobiłes mi ss'ow, wargods'a tylko od razu dales mi bana. po banie probowalem cie dodac do znaj na steam aby wyjasnic sytuacje to mnie zablokowales

nie mam skryptow nie czitowalem a zostalem zbanowaly przez jakiegos nieogarnietego admina.

chciałem sobie chwile poczilowac na waszym serwerze nawet nie pisalbym tego odwolania gdyby nie to ze czasami gram na waszym jailbreakeu

jestem niewinny prosze o ub thanks

Zablokowałem cie? XDDD to nieźle, po 2 to że na samym steam mam 300h nie znaczy że nie grałem wcześniej w cs'a ps: nie sugeruj się only steam :p

po 3. grałeś ciągle tak samo? Dziwnym przypadkiem jakoś inaczej to wyglądało, pozderki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zablokowałem cie? XDDD to nieźle

jak chcialem cie dodac po raz 2 to wyskakiwal mi blad myslalem ze mnie zablokowales

Cytat

3. grałeś ciągle tak samo? Dziwnym przypadkiem jakoś inaczej to wyglądało

nie wiem o co ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Orzel napisał:

jak chcialem cie dodac po raz 2 to wyskakiwal mi blad myslalem ze mnie zablokowales

nie wiem o co ci chodzi?

nie zablokowałem bo nawet cię nie znałem więc takie xD później szukałem zapro to nigdzie nie było

chodzi mi o to że mówię to jak to wyglądało, nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

@ xotar  Nagrywaj swoje demka i nie będzie problemu. UB

Edytowane przez .:TR@kToR:.

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie