Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na admina Benio


NaYaN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę:Napek

 

Nick gracza oskarżonego:Benio

 

Powód skargi:

Osoba ww prowadziła w CT i dała polecenia "Kucnij przytrzymaj w celi do odwołania i bezruch do odwołania" 

Jako ,że na bezruchu do odwołania nie można kucać więc ja oraz kilkoro innych więźniów (nie wiem czy z powodu sprzeczności poleceń czy afk) po prostu wykonaliśmy tylko polecenie bezruch do odwołania, po czym Benio zabił mnie oraz innych z powodem "Pierwsze polecenie jest najważniejsze", nie miałbym nic przeciwko temu, ale w regulaminie nie ma nic ujętego na temat takich poleceń, według mnie działa to ten w ten sam sposób jakbym podał polecenie "Skoczcie i zakaz skakania do odwołania 321" i zabił tych ,którzy nie skoczyli bo pierwsze polecenie jest najważniejsze, a obydwa polecenia zatwierdziłem jednym odliczeniem.

Ponadto jest On adminem i pomimo moich próśb o wyjaśnienie lub pokazanie mi takiej zasady w regulaminie uciekł z serwera po nieudolnym prowadzeniu.

 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):Świadkowie to cały serwer obecny + kilku wyższych rangą w tym Polkes.

 

Czas zdarzenia: Ok 18:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli została wydana taka komenda jak "Kucnij przytrzymaj w celi do odwołania i bezruch do odwołania" to zazwyczaj na serwerze gracze nie kucają ponieważ prowadzący ich za to zabija tłumacząc tym, że za na bezruchu do odwołania się nie kuca i prowadzący wydają te polecenia w sumie w różnej kolejności. Są sytuacje, w których prowadzący wydając polecenia mówi: "bezruch do odwołania na kucaka w celi" a są też strażnicy, którzy mówią "kucnij przytrzymaj do odwołania i bezruch do odwołania", i w każdym z tych przypadków prowadzący strażnik zabija więźniów którzy kucają mówiąc, że na bezruchu do odwołania się nie kuca. W regulaminie też nie znalazłem takiego czegoś jak "Pierwsze polecenie jest najważniejsze".  Ja osobiście gdybym dostał takie polecenie jak "Kucnij przytrzymaj w celi do odwołania i bezruch do odwołania" i zostały by one odliczone to bym nie kucał tylko stał po prostu bo bym zrozumiał to właśnie, że na bezruchu do odwołania się nie kuca. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat:

Bezruch, Nakaz Kucania do Odwołania. ------> Więźniowie mają obowiązek kucać do odwołania.  Polecenia do odwołania są zawszę ważniejsze.
 

Nakaz Kucania do Odwołania , Bezruch do Odwołania. ------> W tym przypadku mamy  2  polecenia do odwołania, więc więźniowie stosują się do pierwszego polecenia wydanego polecenia.

Nie ma tu nic nie zrozumiałego. 

Jeśli nie ma czegoś w regulaminie, to teoretycznie można tego użyć. 

Kiedyś powszechnie stosowane na serwerach JB.  Teraz może mniej popularne, jednak starzy wyjadacze stosują dalej.


 
 

 

skarga_odrzucona.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie