Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Multi Admin] xavjer


xavjer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : xavjer
Wiek: za 6 dni 19
Steam ID: STEAM_0:1:465703402
Na ilu serwerach posiadasz admina?: Na ten moment na 3, jeden zwykły, 1 na cs:go, na multiarenie opiekun
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]: 9-10/10 amx, 5-6/10 sm (nadrabiam większość braków bo niedawno wróciłem do cs:go)
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]: TAK, ciężko nie zatwierdzać regulaminu jeżeli stosuje się go samemu i kontroluje graczy, aby go przestrzegali.
Mikrofon:? Jak najbardziej
Dlaczego właśnie Ty?: Kontroluje większość serwerów, co widać dosyć często na CB, nie jest dla mnie problem wejść i zbanować typa jeżeli ktoś zgłosi danego gracza. Jednocześnie mam duże zaufanie i większość graczy mnie kojarzy z cs'a 1.6, przez fakt że gram od bardzo dawna. Widziałem niejednokrotnie gdzie przebywają cheaterzy na serwerach, a admina brak pomimo zgłoszeń, a samemu byłbym w stanie pozbyć się "problemu" :)
Kilka słów o sobie: Młody informatyk, i wieloletni gracz valve, muzykoholik oraz dawny piłkarz i tancerz. Przez chorobę niestety musiałem odpuścić ruch i pozostało mi zostać za biurkiem i technologią w rękach. Interesuje się modą męską oraz nowinkami technologicznymi. Wracając, nostalgiczną 1.6 zajmuje się od 11 lat, z jedną dłuższą przerwą na rzecz Cs:go, dlatego chciałbym zostać multiadminem :D 
Kontakt [ Steam / Facebok ]: Steam, gg, ig, discord, ts3.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Jestem zdecydowanie na tak. Tu nawet podania nie powinno być tylko szybki awans od administracji! 

+ Bardzo aktywny użytkownik
+ Znasz amx i sm
+ Przestrzegasz zasad i pilnujesz porządku

No kurde z palcem w dupszocie takich nie znajdziecie! Człowiek złoto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak: 
+ Wiek
+ Aktywność na serwerach
+ AMXX 
+ Doświadczenie 

Trzymam kciuki i życzę powodzenia. 

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Cie w sumie zbytnio ale po przeczytaniu twojego podania jestem na TAK. 

Spore doświadczenie i znajomość amxx oraz SM są sporym plusem. Do tego aktynowść i wiek. 

Powodzenia

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Zgłoś się do mnie na priv / fb w celu dogadania paru szczegółów ;)

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie