Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Poszerzenie rekrutacji na Multi Admina


LewyBrzeG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam temat był już poruszany przez Truskawe , ale chciałby go jeszcze odświeżyć. Co powiedzielibyście o otwarciu osobnych rekrutacji na Multi Admina CS:GO i CS 1.6 ?  Z dnia na dzień graczy przybywa na naszych serwerach  co wiąże się również z większa liczba odpaleńców na serwerach coraz więcej widzę  zgłoszeń na Chatboxie dlatego uważam , że taka rekrutacja by się przydała na chwile obecna posiadamy 2 Multi Adminów

 

@ misiek223ViceMister - CS 1.6 

@ Oktaawian CS:GO  - CS:GO

 

Niestety to jest za wciąż , aby wytępić to dziadostwo na serwerach. Wyżej wymienieni panowie też maja życie prywatne i nie siedzą cały czas na forum

 

Moja propozycja brzmi następująco:

 

- Robimy 3 miejsca dla multi admina CS:GO

- Robimy 3 miejsca dla multi admina CS 1.6

- Jeśli osoba posiada admina na 2 lub więcej serwerów może się starać o posadę multi admina

- Dodatkowo pozbyłbym się z regulaminu przymusowego wbijania na serwer ponieważ może to zniechęcać ludzi do składania podań jesli osoba nie ogarnia/nie lubi przykładowo jailbreaka lub zombie moda nie będzie na nim grał jedynie w obowiązkach uwzględniłbym reagowanie na zgłoszenia graczy z danych serwerów i aktywność minimum na 3/4 serwerów CS 1.6 lub CS:GO w zależności gdzie osoba miałaby multi admina

 

Co do znajomości regulaminu to myślę , że powinna być na poziomie dobrym regulamin do regulaminu jest bardzo podobny a osoba kumata powinna wiedzieć na ile zbanowac osobę , która czituje czy nadużywam mikro

 

Jeśli macie jakieś uwagi , albo inne propozycje podzielcie się nimi poniżej

 

Zapraszam do wspólnej dyskusji :) 

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie propozycja na plus. Na pewno wspomogłoby to nie tylko właścicieli czy też opiekunów serwerów ale także administrację na serwerze. Myślę, że jeden multi admin to za mało bo na pewno nie jest on w stanie zapanować nad każdym serwerem, a tym bardziej na każdym serwerze grać. Co do zmian odnośnie wchodzenia na serwera jestem za - Myślę, że głównie ta ranga jest po to, aby likwidować cziterów na serwerze, a więc reagować na zgłoszenia, które coraz częściej pojawiają się na czacie publicznym. Jestem jak najbardziej za poszerzeniem ilości multi adminów, którzy mogli by się także podzielić serwerami na których by grali.

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Myślę, że powinno być określone minimum ile dana osoba ma przegrać na danym serwerze, bo przez to ukazywane jest zaangażowanie danej osoby. Każda posada ma swoje obowiązki. :)
W tym można by było podzielić adminów np CS:GO i pod opieką mieli by 2-3 serwery, aby prościej było im wyrobić godziny.


Propozycja na plus, bo mało jest multi. :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mrs.Fuksiara napisał:

Myślę, że powinno być określone minimum ile dana osoba ma przegrać na danym serwerze, bo przez to ukazywane jest zaangażowanie danej osoby.

a moim zdaniem wrecz przeciwnie, po co ktos ma wyrabiac "normę" na siłę zamiast zbanować czita i wyjść. 

 

Jak wszyscy zapewne wiedzą, gram tylko u siebie na dascie. Na inne serwery wchodze tylko jak dostaje zgloszenie ze biega odpal, czy to ts, discord, steam czy czatbox. Moim zdaniem wystarczy aby owy multi admin byl po prostu aktywny. 

 

Co do propozycji o zwiększenie posad na multi jak najbardziej na + 

jestem za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stu procentach za tym co napisał @ misiek223ViceMister

Po co MA ma siedzieć na siłę i grać na serwerach jak tego nie chce zawsze są zgłoszenia na chatboxie czy nawet jak ja miałem tą rangę dostawałem na steam czy messengerze.

Ale juz propo samej propozycje tak 1 multiadmin na daną strefę serwerów czy to 1.6 czy CS GO to o wiele za mało.

adaa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_przyjeta.png

Rekrutacja na M@ została zwięszkona z 2 na 4 miejsca ( po 2 miejsca na CS 1.6 i CS:GO )

 

Został także zmieniony pkt w wymaganiach na:

 

Wchodzenie na każdy serwer -> Po otrzymaniu zgłoszenia o zbanowaniu cheatera/osoby łamiącej regulamin. 

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie