Skocz do zawartości

Zablokowane cox ub#om2 2 perm w tydzień dobre tempo


cox

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:Michaił Tal of this shit game
IP / Steam ID*:STEAM_1:0:575440811
Admin banujący: John Wick
Data i godzina otrzymania bana*:04-11-21 22:10
Runda: nie wiem
Serwer*:OM#2
Powód: MULTI-HACK XDD
Link do demka*:
Wycinek z konsoli*: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://csowicze.pl/ aby poznać szczegóły.
Krótki opis sytuacji*:inhuman race with bison on midlane and 2 insane inhuman wręcz kills on 2 lonely guys in connector and on tarzan in city jungle.

Polish mountain tbh

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jesteś niemożliwy gościu

 

Rozpiska demka:

- 24 runda 1:10 trigerbot i aimboti wh

- 25 runda 1:45 trigerbot i aimbot wh

Pozdarwiam

John Wick <3

 

nie wiedziałem że latanie z  bizonem i strzelanie w biegu zostawi taki ślad na twojej psychice xDD

 

Większego pierd*lenia jeszcze nie widziałem napisanych palcami jakiegoś "administratora" xd

offtop. ziomie ty masz admina od wczoraj że podstawowych rzeczy nie pojmujesz? I jak można popełnić tak wiele błędów ortograficznych w tak krótkiej wypowiedzi haha :D

Edytowane przez cox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam skargę na tego administratora! Jest to nie na miejscu pełnić tak poważną funkcję i nie wywiązywać się z podstawowych powinności!!!

Ludzie pracują w urzędach administracyjnych często po 10-12 godzin i tam nie ma możliwości zwlekania z wykonywania swoich zajęć choćby o kilka minut, biorąc pod uwagę że administrator biurowy czyt. urzędnik(jakby ktoś z was nie kminił) ma zlecane o wiele trudniejsze zadania niż przedszkolne: wypisz 3 momenty, za które mam mu nie przywrócić prawa do grania na serwerze, na który obecnie ma blokadę.

Szanowny John'ie Wick'u, nie jesteś sprytny niczym Keanu Reeves, nie bierz na swoje barki tak poważnego brzemienia, jeśli nie znasz nawet procedury banowania/odbanowania/sprawdzenia dema czy jego rozpisania. Jesteś "administratorem" na serwerze, który przyjmuje każdego jak leci, więc nie chodź z głową do góry niczym gęś, tylko spuść ją czasem lekko w dół i przyjmij na klatę to, że ktoś może cię kasować w GIERCE KOMPUTEROWEJ chcąc się zrelaksować grając z ziomkami. Pozdrawiam Cię, mam nadzieję że znajdziesz te 3 dowody, które są niewytłumaczalne jak przelot UFO nad Teksasem i znikające statki i samoloty nad jeziorem Michigan i w trójkącie Bermuckim.

cox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

- 24 runda 1:10 trigerbot i aimboti wh   - -b gracz w tym czasie jest death

- 25 runda 1:45 trigerbot i aimbot wh   +/- b

 

Min 3 spalone akcje na bana  (oczywiscie są wyjątki) . 

Na chwile obecną UB .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie