Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Zgłoszenie cheatera


Baron

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: santandave
Serwer: 5vs5
IP podejrzanego (komenda status): IP nie mam, ale mam SID STEAM_0:1:517222561
Link do demka: klik
Podejrzane momenty:

1:36:09 Mierzenie w głowe przez ścianę, po tej sytuacji prawie cały czas trzyma celownik na ciele przeciwnika

1:36:49 Mógł zobaczyć na mapie, ale i tak ciekawie. Zaznaczam ten moment jakby ktoś zauważył więcej niż ja.

1:36:50 Wchodzi idealnie wcelowany w przeciwnika, który był za fire boxami

1:37:29 Już zaczął celować w przeciwnika, dość szybko. Chwilę potem wchodzi ładnie wcelowany

1:37:38 Doszukiwałbym się tutaj trigger bota, bo ledwo co przeciwnik wychylił, ale uznajmy że na wh mógł widzieć, że wychyla i strzelić z prefire'em.

1:37:39 Przeciwnik przechodzi przez kuchnie z smoke'iem na "oknie" i akurat strzela no scope'a

1:37:42 Już tak szybko usłyszeć przeciwnika, no ciekawe. Jeszcze później tak wychylił jakby dokładnie wiedział, że przeciwnik jest w powietrzu

1:38:15 Biegnąc na B robi nagle zwrot do przeciwnika w underze.

1:38:16 Jak zawsze wcelowany.

1:38:19 Ten strzał przez ścianę, ten prefire sam mówi za siebie.

1:38:30 Ahhh ten rzut celownikiem na under, trochę sus.

1:38:42 Przeciwnik cały czas idzie cichutko, a on go wyczekuje. Kilka sekund przedtem rzucił okiem gdzie jest i ile ma czasu, żeby przeciwnika w kuchni dopaść w tym smoke'u.

1:39:32 Przeciwnik cichutko idzie, a on już o nim wie.

1:41:09 No tak pięknie podążać celownikiem w smoke'u i za firebox'ami. Przeciwnik w tej sytuacji cały czas cichutko.

1:41:36 Nagle przerzuca celownikiem na przeciwnika w powietrzu.

1:41:58 A skąd on o nim wiedział?

1:42:10 No i znowu spogląda na przeciwnika, ahh ten rzut celownikiem. Czyżby powtarza się sytuacja z undera 1:38:30.

1:42:23 Cały czas wie o wszystkim.

1:42:30 Przeciwnik się rusza, a jego celownik magicznie się porusza.

1:42:35 Ewidentne wh. Przeciwnik cały czas cichutko, a on deagle'a idealnie wyciąga. Po chwili wcelowany wychodzi i zabija.

 

Czas podawany godzina:minuta:sekunda

 

Później wszyscy wychodzą
Opis sytuacji: Nie ma co tutaj opisywać. Grałem ze znajomymi, a oni mówili coś o cheatch tego satandave, więc wyszliśmy grać gdzie indziej. Później wróciłem sam, a on dalej, więc po jakimś czasie zdecydowałem się rozpisać wam demko.

 

 

Edytowane przez Baron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_zbanowany.png

1:36:09 +/- z parciem na +b 

1:36:49 +/- b

1:37:29 +b

1:37:42 -B

1:38:15 +b

1:38:42 +b

 Nie ma sensu dalej ogladać , brak umiejetnosci gry na WH ;/ 

 

Ban dodany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie