Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Kubon


kubon

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kuba

 

Nick na serwerze: kubon

 

Wiek: stary pryk 27

 

Znajomość AMXX [1-10]: kiedyś kozystałem ale po tylu latach przerwy ktos mi musi przypomniec więc dam sobie 3 punkty

 

Steam z grą CS 1.6:  STEAM

 

Kontakt: jestem w grze to jest kontak na steam do mnie każdy może napisać zazwyczaj online

 

Coś o sobie:

    Stary w miarę kulturalny potrafiący się zachować dziad. Lubie pobawić się w CS w dobrym towarzystwie z ludźmi którzy coś sobą reprezentują. Preferowana muzyka do gry to Metal. Trash metal, oraz klasyka światowego ROCKA z lat 60, 70, 80 i 90

 

Reklamy: NIE ZROBIŁEM, NIE MAM 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

 

- konto pod podanie

- aktywność (na forum, też jest ważna)

- składka

- reklamy (żeby 5 nie chciało się zrobić, wstyd)
+ Wiek

+ STEAM

 

Pobądź dłużej z nami na tym forum, załatw składkę, 5 reklam to też nie problem.

P.S AMXX nie daję nigdy pod "+" czy "-", gdyż można się tego nauczyć i nie jest to trudne.

@EDIT
Odpowiadasz w sowim podaniu, to już w ogóle, a tak jak powiedziałeś o reklamach, to czy je zrobisz świadczy tylko i wyłącznie o Tobie, ja zapłaciłem składkę i dorobiłem do tego 100 reklam, i jakoś nie płaczę o głupie 5 ;)

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak !!
Wiek
Ogarniecie
steam !   i Ludzie Ktorzy nic nie wiedza o dd1  i gnoje wypowiadacie sie na nie to jest zalosne ! Gram cały czas na serwie ma swoj wiek steam i ogarnia a posty  czy reklamy da sie nadrobic jeba**e derwniaki  - 16 !! Proste i Logiczne !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na TAK.

 

Jest to spoko ziomek, który bardzo długo jest z nami na serwerze.Gada jakieś farmazony przez Mikro ale to szczegół :D

Ma Steama.Czego chcieć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby ci zalezalo O adminie na server only dd2 i bys chcial pilnowac porzadku itd to bys sie ladniej postaral i reklamy zrobil..

 Nie wiem czy mogę odpisywać we własnym wątku ale Kamilos przeczytaj na głos to co zacytowałem i wytłumacz mi to. A jesli sam nie rozumiesz tego co napisałeś odpowiedz na moje pytanie które brzmi " co mają reklamy do pilnowania porządku na serwerze" bo tego ( i tu przepraszam za wyrażenie ) za skurwysyna nie rozumiem. I albo ja jestem za stary żeby to zrozumieć albo (i tu też przepraszam) nie potrafisz skonstruować poprawnej negatywnej wypowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Only De_Dust2 - 80.72.37.12:27021Podania na admina on.png"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie