Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga misiek223


jokerek23

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:Na przestrzeni tygodnia
Nick użytkownika: jokerek23
Dowody: Załączone screnny
Świadkowie: Czatbox w każdym momencie obrażania mnie
Uzasadnienie: Od dłuższego czasu osobniki jakimi są misiek, ringo oraz oktawian publicznie naśmiewają się z mojej osoby. W różny sposób starają się mnie sprowokować do wywołania kłótni, szydzą sobie ze mnie i tego co w życiu robię. Ponadto wrzucają na czat publiczny zdjęcia związane ze mną, które są powodem do naśmiewania się ze mnie. Nie wspomnę o sytuacji. Nasmiewają się z mojej osoby w sposób nagminny tłumacząc się tym, że nie mam do siebie dystansu i jak to mówią mam wyjąć kija z du*y ;). Pomijam fakt utworzenia grupy na której wyśmiewana jest moja osoba.

 

 

 

Misiek.jpg

Misiek2.jpg

Misiek3.jpg

Misiek4.jpg

Misiek5.jpg

Ringo.jpg

m6.jpg

m7.jpg

m8.jpg

Oktawian.jpg

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem krótko, zwięźle i na temat: temat jokerka nie ciągnie się od dzisiaj i nie wiem dlaczego nikt nie reaguje na tego typu "podchody" w szczególności w wykonaniu miśka i ringa. :) Chcecie się z kogoś pośmiać? Okej, macie pw, z tego co wiem macie swoją grupkę wzajemnej adoracji, więc możecie tam sobie szydzić z innych skoro tak bardzo śmieszy Was fakt, że np. jokerek robi to co lubi i stara się działać w tym kierunku, skoro sobie nie życzy żebyście publicznie się z niego naśmiewali, to czego nie rozumiecie? Ponadto w oczach nowych użytkowników na pewno nie wygląda to dobrze i nie tworzy przyjaznej atmosfery wokół sieci. Skoro nikt jeszcze tego nie zauważył z administracji i nie zareagował to okej, aczkolwiek wydaje mi się, że sprawy już idą o krok za daleko i wypadałoby wyciągnąć z tego jakiekolwiek konsekwencje, no chyba, że ktoś tu posiada pewnego typu immunitet. :)  

Buziaczki

 

ppp.png.6390351d255532327c76342980830826.png

 

 

@ misiek223ViceMister  Czy Ty udajesz? XD WSZYSCY WIDZĄ TO JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU. :) No.. może oprócz Twojej śmiesznej szajki znajomych. ;) Chociaż przyznaj się do winy, może Jokerek też parę razy zawinił, ale to dlatego, że naprawdę ciężko wytrzymać to Wasze żałosne zachowanie i czasem człowiek wybucha, ile można śmiać się z tego samego? :) Macie po 12 lat czy ile? :)  Ni to śmieszne, ni to fajne, nikomu to nie imponuje jak mniemam. 

 

@ misiek223ViceMister  Może i mnie się nie tyczy ta skarga, ale widzę co dzieje się na czatboxie i irytuje to nie tylko mnie - uwierz. Ja powiedziałam tylko co uważam, do nikogo nic nie mam i nie miałam, ani do Ciebie, ani do jokerka ani do nikogo innego, po prostu Wasze prowokacje z czasem stały się żenujące, co mam Ci więcej powiedzieć? To jest wina Was obojgu, a nawet wina całej Twojej grupki + jokerka, bo się nawzajem prowokujecie, choć częściej te prowokacje lecą z Waszej strony, zamiast na pw załatwić daną sprawę.. Ty z kilkoma osobami nakręcasz sytuacje wysyłając jakieś głupie obrazki związane z jokierkiem, jakieś głupie tekściki, wtrącanie się w zdanie. Nie mów, że tak nie jest. :)

 

@ Ringo  No tak, zaznacz, że to Wy jechaliście po Nas jak po szmatach, że tak to ujmę, gdzie ja praktycznie nikogo z Was nie uraziłam w dosadny sposób, jeśli tak było pokaż mi i udowodnij. :) Tak, żart na 1 kwietnia wymknął się trochę spod kontroli i co z tego? Skąd wiesz, że nie wyniesiono konsekwencji? Może wobec Was nie wyniesiono, chociaż dostaliście warny na chwilę. Wyobraź sobie, że ja otrzymałam blokadę na Czatboxa razem z @ P00F em, więc powiedz co Ty wiesz i po co wypowiadasz się na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia? Jeżeli jedyny Twój argument to "1 kwietnia" to gratuluję. :) 

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku ojejku, takie skriny z kontekstu nie świadczą o mojej winie, musiałbyś wstawić wszystko co związane ze mną i z tobą. Nie ukrywam że nie raz starałem się sprowokować jokerka ale on też nie raz mnie prowokował ^^nawet wczoraj @ Sysia ;* zwróciła mu uwagę za prowokacje w moją stronę. Więc żeby to przeanalizować trzeba by przeczytać czatbox od początku :xDD:

 

POzatym większość tych skrinow jest z czasu "csowiczowej dramy" na 1 kwietnia, Klusi także.  Widać to po wpisach 

 

@edit drugi skrin to już wogle nie wiem dlaczego sobie ubzdurales że był kierowany do Ciebie. Pisałem z @ Natalciaa:*** coś o jej "tapecie" już dokładnie nie pamiętam 

 

 

 

@klusia

 Póki co to Wy się nawzajem adorujecie,nawet Ciebie nie dotyczy ta skarga więc twoje komentarze są po prostu bez sensu. Co do "grupek" nigdy nikogo nie prosiłem ani nie namawiałem do wyśmiewania się z kogoś, to że jokerek jest obiektem drwin większości osób na czatboxie to nie jest moją wina i nie mam z tym nic wspólnego. To, że czasami wbije szpileczke zresztą z odwzajemnieniem to nic takiego strasznego. Do tej pory nikomu to nie przeszkadzało 

 

Edit2 

 

"

Pomijam fakt utworzenia grupy na której wyśmiewana jest moja osoba.

 

No tak naprawdę ja nie mam co robić tylko tworzyć grupy "antyjokerek" :japier: padłem jak to przeczytałem. 

 

Jak już wyżej napisałem do Klusi, nigdy nikogo nie nastawiałem przeciwko komuś i nigdy tego robił nie będę bo takie zachowanie jest po prostu frajerskie. Każdy ocenia po swojemu, ja nie mam prawa narzucać komuś swojego zdania. Tobie jokerek się wydaje, że ja jestem jakimś Bogiem w którego ludzie są ślepo zapatrzeni i wykonują moje rozkazy? xD 

 

Skoro tak myślisz, to jesteś w błędzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już zostałem wywołany do tablicy, to odniosę się do wszystkich sytuacji związanych z dżokerkiem ;) ale najpierw:
1. @ Klusia  nie powinnaś mieć w ogóle prawa głosu za to, co odwaliliście 1 kwietnia razem z szanowną administracją forum, nie interesuje mnie to że to był *uwaga uwaga* "ŻART NA PRYMA APRILIS XDDD" :lul: ja bym to bardziej nazwał pośmiewiskiem, ale to już zależy od przyjętego punktu widzenia
 

1 godzinę temu, Klusia napisał:

Chcecie się z kogoś pośmiać? Okej, macie pw, z tego co wiem macie swoją grupkę wzajemnej adoracji, więc możecie tam sobie szydzić z innych skoro tak bardzo śmieszy Was fakt

Ekhem, ekhem, 1 kwietnia gdzie zrobiliście pogrom na chatboxie i szydziliście z każdego kto był na nim bez jakiegokolwiek opanowania sie, A ADMINISTRACJA na to zezwalała ze względu na to że był to POWTÓRZĘ JESZCZE RAZ: "ŻART NA PRYMA APRILIS" i nikt nie wyciągnął konsekwencji z tego, więc to zdanie to możesz wiadomo co z nim zrobic ;) 
 

 

1 godzinę temu, Klusia napisał:

nie tworzy przyjaznej atmosfery wokół sieci.

Wiem że wyrwany z kontekstu fragment zdania, ale no XDDDD 1 kwietnia nie muszę przypominać ;)
 

 

1 godzinę temu, Klusia napisał:

wydaje mi się, że sprawy już idą o krok za daleko i wypadałoby wyciągnąć z tego jakiekolwiek konsekwencje

Hipokryzja lvl hard, wiadomo co , wiadomo gdzie i wiadomo jaka data ;) 

 

1 godzinę temu, Klusia napisał:

Twojej śmiesznej szajki znajomych

Ta "ŚMIESZNA SZAJKA ZNAJOMYCH" nie jest jednoznacznie zgodna, ponieważ od pewnych osób dostaliśmy opierdziel za nasze zachowanie względem dżokerka, więc nie mierz innych swoją miarą ;)

Przejdźmy do właściwego tematu, bo za dużo czasu spędziłem na pewnej damie ;)

Co do jokerka, chcę oświadczyć, że na początku wydawał się spoko gościem, i piszę to całkiem serio, fajnie się pisało na początku co tam jak tam, nawet mi raz napisał, że w porządku ze mnie gość po paru dniach pisania na czatboxie, no i wszystko było pięknie, NO ALE JEST JEDNAK JAKIEŚ ALE...
Chłopie, masz wielkiego kija w tyłku, serio, na początku kiedy się to wszystko zaczęło, to byłem za tym, żebyście swoje żale wylewali na pw, bo poprostu nie znałem tu nikogo i nie wiedziałem komu można ufać, a komu nie. To tak jakbyś pierwszy raz spotkał swoją klasę w nowej szkole, nie wiesz do kogo przylgnąć, bo najpierw musisz poznać wszystkich i kiedy juz wszystkich poznajesz bardziej czy mniej, to juz wiesz jak to wszystko działa. A problem z tobą jest taki, że u ciebie nic nie działa XD dosłownie, nie masz dystansu do siebie, życie traktujesz tak bardzo poważnie, że aż czasem przesadzasz, ale to i tak nie było najgorsze co zrobiłeś i za co podpadłeś mi najbardziej ;)
1. Nazwanie mnie idiotą XD do tego już jestem przyzwyczajony, bo jestem nim na codzień (XD) ale napisanie tego na chatboxie w tonie poważnym i przez twoją osobę nie sprawiło, że jestem przychylny wobec ciebie, poruczniku ;)
2. Jeśli kur*a twierdzisz, że ja nie znam życia i muszę najpierw skończyć szkołę by wiedzieć coś o życiu, bo ty siedzisz na tyłku na biurku jako porucznik i pewnie jeszcze za darmo się tam dostałeś, to sie kur*a zdziwisz :) dręczenie i prześladowanie w szkole, mówi ci to coś? Czy odrazu w wieku 13 lat juz poszedłeś do wojska i nie miałeś takich problemów, hmmm?
Wiele razy cię prowokowaliśmy, to prawda, ale jednak coś za coś :) tylko szkoda, że bardziej nam się obrywało niż tobie bo nagle administracja przepadała w czeluściach, co nie @ Pan Truskawa ? ;) nagle jak zaczynało się robić gorąco to szanownego moderatora nie było, czemu jego wspominam? M. in. dlatego że jest na okresie próbnym I NIC NIE ROBIŁ, aby załagodzić sytuację na czacie mimo że był aktywny na forum :) Wczoraj chyba pierwszy raz się zdarzył, że ktoś zwrócił uwagę dżokerkowi, a tą osobą była *o dziwo* Sysia, bo reszta administracji zawsze patrzyła na Miśka i dżokerka zerojedynkowo, jeden zuy, a ten drugi to świety
Kończę już tę rozprawkę w stronę wzajemnych adoratorów, tylko uważaj dżokerku żeby Klusi jeszcze serduszka nie wysyłać, bo pewna osoba może być z tego powodu niezadowolona :kekw: 

Na koniec chcę dodać, że nic do was nie mam, nawet szacunku :* pozdrawiam

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan Truskawa
12 minut temu, Ringo napisał:

Wiele razy cię prowokowaliśmy, to prawda, ale jednak coś za coś :) tylko szkoda, że bardziej nam się obrywało niż tobie bo nagle administracja przepadała w czeluściach, co nie @ Pan Truskawa ? ;) nagle jak zaczynało się robić gorąco to szanownego moderatora nie było, czemu jego wspominam? M. in. dlatego że jest na okresie próbnym I NIC NIE ROBIŁ, aby załagodzić sytuację na czacie mimo że był aktywny na forum :) 

To ze bylem aktywny na forum to nie znaczy ze akurat bylem na SB, nie raz was upominałem ale jak zawsze macie to w d*pie wiec skonczyla mi sie cierpliwosc i jak nastepnym razem zobacze cos w tym stylu to od razu bede blokowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo czasu nie mam by napisać co nie co o tej całej akcji ale dam swoją wypowiedź jako osoba obserwująca wszystko z boku.

Od chwili rozpoczęcia dymów z okazji prima aprilisa zauważyłem, że najazd na wszystko i wszystkich zwiększył się o 200%. Fajnie z jednej strony, bo coś się działo jednak nie po mojej myśli żart miał być tylko walką z Administracją forum i zadymiarzem miałem być tylko ja. Wyszło trochę ciulowo nie powiem i długo to nie potrwało,bo dostając wilczy bilet zostałem z Olą zablokowany do  2 kwietnia. Skarga czy musiała być? Zapytać trzeba osób, które w tym wszystkim uczestniczyły. 

 

W skrócie co do skargi. Nikt święty nie jest czy to Jokerek czy misiek czy Oktawian czy Ringo. Każdy zawinił, jednak to jest tylko internet co innego gdyby to było na zasięg face to face wtedy można by było taką osobę inaczej rozgryźć. Czy skarga jest słuszna czy też nie to już zostawiam dla Administracji. Wypowiadam się tylko dlatego, że zostałem tutaj oznaczony i jedna sprawa.

Godzinę temu, Ringo napisał:

nagle jak zaczynało się robić gorąco to szanownego moderatora nie było, czemu jego wspominam? M. in. dlatego że jest na okresie próbnym I NIC NIE ROBIŁ, aby załagodzić sytuację

Nie mógł tego zrobić ani @ Shiroo ani @ Pan Truskawa , bo miało tak zostać zostali poinformowani o całej akcji i nie mieli w tym żadnego udziału.

 

tyle na tą chwilę potem napiszę więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no muszę się tu wypowiedzieć bo xDD

 

A więc tak, po pierwsze to beka trochę że dżokeraso skargę napisał bo sam wbijał szpileczki ale wiadomo, porucznik to do czegoś zobowiązuje :kappa: 

To jest internet więc trzeba się liczyć z tym że możesz paść ofiarą "łobuzów" którzy będą Ci dokuczać xD 

 

A teraz krótko zwięźle. Jak się nie ma dystansu do siebie, to odrazu lepiej wziąć nożyczki i odetnąć dostęp do internetu. 

 

Pozdro 420 yoł XD

 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Jako świadek zdarzeń, aby nie było, że się wypowiadam z du*y, bo się lubię wszędzie nią wpychać :pepelove:

Aż się fuksiarka wypowie, bo mi was wszystkich żal, że nie umiecie sobie pogadać normalnie na pw, tylko piszecie bezsensowne skargi i każdy, każdemu wytyka błędy. 

No po prostu dzieciarnia (nie żebym kiedyś tak robiła) 

Zaczynając od początku. PATRZE OBIEKTYWNIE BO LUBIE OBIE STRONY.
@ jokerek23  czasami brak Ci dystansu do siebie, czasami nie zrozumiałeś prostych żartów, bądź zdań, które nie miały na celu Cię obrazić tylko raczej wdrążyć do dyskusji w zabawny sposób. 
Uwielbiam Cię bardzo, ale uważam, że czasami robisz z siebie taką ofiarę losu, która nie może poradzić sobie z prostymi głupimi zagrywkami (też kiedyś wdawałam w coś podobnego, tak samo za pierwszym razem jak tu byłam to było ciężko). Musisz zacząć odróżniać pociski, od głupich żartów i przede wszystkim nie robić durnych afer, scr, płaczu, lamętu i bólu du*y. :x 

Miałeś też opcje IGNORUJ, ale z niej nie skorzystałeś, tylko dałeś się wciągać w głupie gierki i teraz masz jakąś skargę z tym, że z niej można udupić obie strony, a nie tylko jedną. 

Tak wiem, że @ Oktaawian CS:GO  @ Ringo  @ misiek223ViceMister  to ciężkie przypadki do zrozumienia, mają swoje czarne walnięte poczucie humoru, które nie każdy zrozumie. 

SCEENY NIe są aż tak z du*y, bo faktycznie musiałby każdy przeczytać całą konwersację, ale głównie chodzi tutaj o samą prowokację żeby Jokerek zareagował, a no wiadomo Jokeruś łatwy celek to i dał się wciągać we wszystko. 

Teraz patrzę na tę sytuację: 

@ Oktaawian CS:GO  Ty jesteś z nich wszystkich najgorszy pod względem dopierniczania. Często bywałeś chamski i szukałeś zaczepki, więc musiało się to tak skończyć, jesteś taki dopierdalacz. Najgorzej jednak jest jak ktoś już Cię irytuje zbyt bardzo, wtedy to nie odpuszczasz wcale. 

@ Ringo  Zawsze, ale to zawsze dodajesz swoje 3 grosze, czy to sytuacje z lolcią, czy to z jokerkiem, czy to z kimś kto Cię denerwuje. Czasami nie powinieneś wcale się odzywać. 

@ misiek223ViceMister  Ty z nich wszystkich zazwyczaj jesteś najłagodniejszy, ale jak już do*********z to konkretnie, no własnie w tym momencie jokerka zabolało.

@ Klusia  Powiem Ci, że pojechałaś po bandzie szczególnie, że faktycznie nie widziałaś większości dram. @ jokerek23  Również sam prowokował chłopaków. Często padały zdania coś ala "niektórzy tutaj nie myślą, nie mają rozumu" - tak się dało wywnioskować, że chodziło o chłopaków. :) Jest naprawdę ciężko oceniać sytuację po tym jak patrzysz tylko na jedną stronę. 

@ P00F  Mówiłam, że wspomnisz moje słowa. Zrobiliście dramę, to macie dramy, bo teraz jak ktoś będzie reagował, to będzie wypominane wam to, że wy przecież mogliście i to były żarty. 

Nikt nie jest święty. NIKT z was :)

Co do grupy - Nie słyszałam, aby była wyśmiewana osoba Twoja. Słyszałam, że jest ogólnie grupa na której leci wszystko co może, włącznie z dramą sprzed kilku tygodni w której były wrzucane scr z rozmów z pewną damą :) 

Co do moderatorów - Zauważyłam to samo co @ Ringo  ŻADNEGO KURRRR JAK TRZEBA, ŻADNEGO, a widać jak siedzicie, czy też czytacie. Nikt dosłownie nikt z was nie reagował. I co z tego, że reagujecie po czasie tak jak jest np skarga? A jak was potrzeba to was kur*a nie ma. I takich CICHYCH moderatorów nie potrzeba. :) I tutaj niestety mają racje. 
Fajnie, że robicie swoją robotę, ale macie pilnować każdego porządku. To był dla was test, którego nie zdaliście. @ Pan Truskawa  Niestety ringo ma racje, bo siedziałeś nieraz jak najeżdżali na jokerka i nic nie zrobiłeś, po czym kilka minut później pisałeś na sb, przed akcja tez. (nie to nie jest jakieś czepianie się tylko mówię, jak jest) 

NO NIE BADZCIE ci*y. GDZIE TE TWARDE RECE? GDZIE WARNY I BLOKI? GDZIE PORZĄDEK. 


Tak jak mówiłam, grupki na fb, podziały są najgorszym co możecie tutaj zrobić, każdy każdego nakręca i będzie coraz gorzej. 
Też nie macie pojęcia, że może ta druga strona jest słabsza psychicznie i z takimi rzeczami nie daje sobie rady. - Tak to tylko internet, ale niektórzy w internet uciekają od właśnie czegoś w realu, od problemów. Nie wiem czy jesteście świadomi tego, że możecie faktycznie kogoś skrzywdzić. 

Ale też bez przesady, czasami trzeba umieć się po prostu zamknąć i się pośmiać, więcej dystansu! 

Jak sobie znajdziecie taką ofiarę to jesteście bezwzględni. 

Ja bym tę skargę w pizdu wywaliła i dała ostrzeżenia za 0 po czym każdy niech siebie zignoruje bądź ma wywalone. 

Zacznijcie wszyscy z nową czystą kartą, bo się zrobi syf, a potem każdy będzie przepraszał i będzie żałował.

Mówi wam to była królowa dram na Csowiczach :) Już za dużo zajebistych osób straciliśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie