Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Kilka propozycji


47ak

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick: ak47
Mój wiek: 18

Witam, prosiłbym o rozważenie tych o to propozycji, moim zdaniem zdecydowanie by poprawiły zabawę z surfowania:
1. Mapa "surf_kitsune_cso" jest okropną wersją oryginalnej mapy "surf_kitsune", posiada irytujące odblaski skyboxa vertigo, które rozpraszają (gdyż nie działają poprawnie, cały czas migają i się zmieniają).
2. Brakuje ciągłego odtwarzania powtórki najlepszego czasu na danej mapce. Tak jak ma to miejsce na innych serwerach, bot cały czas odtwarza powtórkę pierwszego miejsca na rankingu.
3. Tak właściwie mamy naprawdę mało map do wyboru, z czego 3 są niegrywalne (borderlands, enlightened, rebel_scaz_njv)., przydałoby się trochę więcej :p.
4. Gdy ktoś ukończy mapę, każdy usłyszy dźwięk, lecz jest on monotonny i wcale nie odzwierciedla tego, czy faktycznie ten czas jest dobry, dlatego np. gdy ktoś dostanie się do top 10, niech będzie inny dźwięk, to samo z top 5, top 3, top 2 i top 1. Chodzi mi o jakieś dźwięki typu "Godlike!", czy też "Unstoppable!" itd.
5. Jeżeli każdy ma za darmo vip'a, to po co rozpraszający znaczek VIP przy każdym graczu?
6. Brakuje komendy typu !rtv, która umożliwiłaby zagłosowanie na przedłużenie czasu mapy. 

 

Liczę na wprowadzenie tych propozycji, pozdrawiam ;)

Edytowane przez 47ak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie