Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Gracz Dziecko lat 15] WYZYWANIE


Gość xkacperx124

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xkacperx124

Nick gracza składającego skargę: xKacperx
Nick gracza oskarżonego:  Dziecko Lat 15
Powód skargi: wyzywanie mojej osoby
Dowód(świadkowie/Demo/Screen): demo
Czas zdarzenia: jail_instagram jail_instagram    2021-04-05 18:06    2021-04-05 18:42
http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2104051806-jail_instagram-1617638760-1617640920.zip

Sytuacja: Więc  tak zaczne od tego ze na mapie jail_instagram w dniu  w jb Sroda na demku minuta 8:54:0 bylismy zbugowani w siebie było tam kilka osób po czym biłem cały czas pięscią nie mogłem przestać bo mi się cos zbugowało i dostałem chwilowego laga po czym zabiłem Dziecko Lat 15 na życzeniu i od tego momentu zaczelismy się troche kłocic pozniej
9:37:17 nowa runda i strażnicy blokowali mi wyjscie mówiąc "Papa Kacperku" byli to Zimba oraz Szkocikk po czym niestety nie widze chatu ale z pamieci pamietam ze cos mnie wyzywał no to zingorowałem dostał duszka wyszstko fajne ale nie do końca nastepnie 26:78:16 Dzien Piątek miałem prowadzenie Zimba mi blokował drzwi i powiedział "Nie nie bedzie prowadził nie che mi sie go kur*a nawet słuchac' po czym oddałem mu prowadzenie pozniej 26:30 zaczeli mnie na chacie tt zywych wyzywac cytuje " je**c KACPERKA" pozniej Zimba "Dobrze idz sie popłacz najlepiej Pierwsza reakcja napisz na say je**c KACPERKA" i chat tak spamił na demku tego nie widac ale POLKES czy ktos chyba moze sprawdzić Logi servera i był koniec mapy.  (do konca mapy mnie wyzywali )

NASTEPNA SYTUACJA 
jail_dogaustu    2021-04-06 11:34    2021-04-06 12:06
http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2104061134-jail_dogaustu-1617701640-1617703560.zip
O ile sie nie myle
od 00:00:0 do 00:30 Dziecko Lat 15 cytuje "Idz frajerze na tsa popłacz się" czyli kolejne obrazanie od frajerow to prawda poszedłem na ts ale oczywiscie sie nie popłakałem chiałem z adminem troche go podpierdolic za przeproszniem bo to jednak jest server a nie ulica dalej  mogło sie jeszcze cos wydarzyć ale to powwino wystarzeć na innych mapach tez to samo "je**c Kacperka" i to na tyle

Jak cos mi sie przypomni to dopiszę jeszcze chiałbym zaznaczyc ze na koncie mam 3fk 1 fk na dziecku 2 na Zouza lub Airina bo myslalem ze flesh zalicza sie do proby buntu moj bład i jeszcze cos ze nie powiedziałem Kto pierwszy przejdzie ma zyczenie ale chłop chyba nie był zły z tego co mi sie zdaje oczywiscie wszystkie nie były CELOWE TYLKO PRZEZ PRZYPADEK przez co te osoby bardzo przepraszam
 

Zaznacze ze Zouza i _Airina_ mogły mnie wyzywac ale nie mam demka a obejrzenie wszystkich zajmuje troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xkacperx124

A i dodam ze wtedy rozmawiałem z mjk o tej sytuacji gdzie mnie wyzywali większość osób to miał ich opieprzyć nie wiem czy to coś da ale pisze w razie czego bo powiedział ze to server a nie ulica 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo kolego  "mogły mnie wyzywać" ? Zabawny jesteś... szukaj demka, ale wątpię, żebyś znalazł, bo nie było takiej sytuacji.

Może zaczniemy od tego dlaczego gracze zachowują się tak w stosunku do ciebie. Zaczęło się oczywiście od tego fk na mnie lub na Zouzie (jak napisał kolega wyżej ). Nie wiedział którą zabić, więc zabił obie. Gdy  próbowałyśmy wytłumaczyć mu, że popełnił błąd zaczął powtarzać, że mam nie płakać. Wrzuciłam na chat punkt z regulaminu żeby pokazać mu, że nie ma racji. Oczywiście to również nie pomogło, nie dało mu się nic przetłumaczyć trzymał się swojej wersji. Na drugi dzień przez cały czas prowokował mnie mówiąc "uważaj bo się popłaczę", "weź nie płacz", nawiązując do sytuacji z poprzedniego dnia. Takim zachowaniem denerwował graczy i podpadł im. 

Ta twoja skarga jest śmieszna, po prowokowałeś przez cały czas wszystkich na serwerze."[Diler Szlug] [SVIP] *DEAD* xKacperx : je**c kavperka skurwysyna je*****o smiecia co nie? " czy to nie jest prowokacja ? To jest jedna z nielicznych sytuacji jego zachowania.  

Skoro już wspomniałeś o twoim prowadzeniu, bo wspomniałam, że poruszę ten temat w twojej skardze, PRZECZYTAJ REGULAMIN potem wchodź do ct. Dziwne, że dopiero teraz wspominasz o tym, że ci się zbugowało i dlatego zabiłeś na zabawie, dobra ściema nie jest zła.  Muszę wspomnieć, że ZIMBE również sprowokowałeś tym, że dał zabawę w piątek( choć mógł), a ty zacząłeś na niego najeżdżać, że nie zna regulaminu...

Moim zdaniem kolega, albo niech poczyta regulamin, albo przestanie wchodzić do ct, bo to się robi już męczące.

Chyba tyle z mojej strony. Miłego wieczorku <3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra misiaki,sprawa wyglada nastepujaco:

Chlopaczek szuka na sile atencji,chcac zostac zauwazony przez inne osoby oraz je obrazajac np. "Smiec i tyle" ,"je**c kacperka co nie","wyzywajcie mnie i dostaniecie bany hahahha".Gracz xkacperx na sile pcha sie do ct nie znajac regulaminu oraz zasad panujacych na serwerze.Odnosi sie do graczy w sposob szyderczy czym naklanie ludzi to jego obrazania.Specjalnie pisze glupie teksty do graczy tak zwane "zaczepki".Nie szanuje innych graczy tak jak siebie samego.Zatrówa zycie innym adminisotratorom wolajac ich na ts zeby sie wyplakac i powiedziec jacy to inni sa zli i niedobrzy a on biedny niewinny chce pograc tylko na serwerku.Obrazanie jego osoby nie wzielo sie znikad.

 

 

Pozdrawiam kochana administracje oraz graczy :) kckc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc sprawa wygląda TAK

 

-@ _Airina_ oraz @ Majonezik  nie przedstawiliście żadnych dowodów.

 

-@ xkacperx124 jeżeli nie znasz regulaminu na tyle by prowadzić w CT,

   to nie wchodź do CT i pograj więcej w TT to na pewno się nauczysz.

   Jeżeli poprosiłbyś admina czy pomoże ci w CT to by ci pomógł,

   staramy się pomagać i szkolić nowych graczy w miarę możliwości.

 

-Druga sprawa @ xkacperx124 nie przedstawiłeś żadnych dowodów w skardze,

 gdybym miał banować  majonezik dostał by za kulturę a Kacper za FK i kulturę.

 

-Mam nadzieje że sytuację tego typu się już nie bandą powtarzać @ Majonezik oraz @ xkacperx124 ,

jeżeli sytuacje będą się powtarzać to kary będą nakładane.

 

@ Majonezik  co do "Nie szanuje innych graczy tak jak siebie samego"

to ty dziś na ts3 pokazałeś brak szacunku gdy chciałem to z wami wyjaśnić 

ciągle obrażałeś @ xkacperx124  i mówiłeś że nie ma życia na serwerze

więc nie pisz tutaj o szacunku ;)

 

skarga_przyjeta.png

Edytowane przez xNieznany

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie