Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Admin Speddy sie popłakał]


KsiadzTenSam

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Trawa Pale Stresy.exe

 

Nick gracza oskarżonego: Speddy

 

Powód skargi:


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: speedy
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Csowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'liczne prowokacje, obraza graczy'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 day'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:573231324'
[AMXBans] Twoje IP: '159.205.32.157'
[AMXBans] ===============================================

 

Dostałem bana za to że wygrałem pierwsza reakcje i wybrałem Speddy do zabicia . w jaki sposób prowokowałem graczy  ? :D

Ze napisałem że do wskazania do zabicia TT użyje detektora Cwela " Czyli Deagle " 

Wciskając go na zarty  ? -,- No widze ze tu kogos dupa boli :D i gra za bardzo weszła w głowę ban jest nie słuszny tym bardziej że dostałem go na 1 Dzień :D

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): Demko będzie po mapie :D

 

Czas zdarzenia: 7 Kwietnia 2021 godzina 16:00

 

 

I to własnie jest to na serverze JB u kaczorka . Admin co jest gów*** na serverze który placi składki i nic wiecej mówi kto ma być na serverze a kto nie haha 

Gosciu każdy sie wyzywał z każdym np Blondass i inni a ty mi strzelasz bana ?  pomyśl troche co dupa zabolała jak cie wybralem do zabicia ? ha smieszny jesteś .. -,- 

działam na szkode servera w jaki sposób ? :D wejsciem do gry do kolegi i chcąc pograć sobie z nim ?  haha załosny jestes -,- ban jest nie słuszny  Panie Adminie :D :D :D  haha 

Nawet nie było binda jednego na say@@ od Ciebie spokoj ani nic . Udawałeś ze nic nie słyszysz ani nie widzisz jak inni mówią a ty do mnie strzelasz takie cos  ?? 

Kazdy słyszał polecenia moje pierwsze a ty jak zawsze ucho do du*y i nie słyszy i płacz ze go zabiłem -,- załosny jestes gosciu 

 

Zacznijmy od tego ze na 100% nie wiedziales ze to jestem ja . Żadnej twojej reakcji nie było by byl spokoj ani nic.. 

Edytowane przez KsiadzTenSam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś go za całokształt. Po prostu wszyscy, dosłownie wszyscy pisali że jesteś do bana przez prowokacje a nawet za sam styl bycia heh ale spokojnie, byłem na to przygotowany bo wiedziałem że dupcia zaboli za banicje. Najpierw wrzuce jedno demko demonstrujące twoje "prowadzenie", znajomość zasad i wyrażanie sie do innych graczy a potem wrzuce drugie ukazujące obraze graczy. Będąc szczerym wiedziałem, że w twoim przypadku 30 minut to zdecydowanie za mało dlatego poczekałem aż ci sie naskrobie trochę więcej :) a co do całej skargi nawet sie nie wypowiem... I pomyśleć że straciłem 5 min cennego życia na kogoś takiego.... Moim skromnym zdaniem ten oto pan jest do bana na zawsze ponieważ działa na szkode serwera, graczom po prostu nie chce sie grać jak takowy człowiek wchodzi na serwer, ale to już nie ode mnie zależy. Właściciele zareagują na to w sposób odpowiedni.

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2104071518-jail_deserto_2020-1617801480-1617803280.zip jedno demko

 

 

edit: Jezu ten człowiek nie umie poprawnie przeczytać zdania... Znienawidził, nie znieważył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gościu byłem wtedy na serwerze, prowokowałeś na maxa każdego jak się dało. Wbiłeś chyba na serwer pierwszy raz bo wcześniej cię nie widziałem zacząłeś prowadzić tak, żę widać było, że nie znasz żadnych zasad. Każdy z graczy. Był nawet vote zrobiony, że jeden z CT musi iść do TT (chyba dlatego, że graczy było za mało na ilość CT) Znaczna większość vote na Ciebie oddało coś tam pluć się zacząłeś, że głowa boli chyba nas, że nigdzie nie wychodzisz. Ogólnie wszedłeś i od razu zostałeś znienawidzony przez każdego. Nie wiem no po prostu jesteś tak irytującym graczem, że ban słuszny i tyle. Wypowiadam się dlatego, że byłem na tej mapie całej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kondzio777 napisał:

Dobra gościu byłem wtedy na serwerze, prowokowałeś na maxa każdego jak się dało. Wbiłeś chyba na serwer pierwszy raz bo wcześniej cię nie widziałem zacząłeś prowadzić tak, żę widać było, że nie znasz żadnych zasad. Każdy z graczy. Był nawet vote zrobiony, że jeden z CT musi iść do TT (chyba dlatego, że graczy było za mało na ilość CT) Znaczna większość vote na Ciebie oddało coś tam pluć się zacząłeś, że głowa boli chyba nas, że nigdzie nie wychodzisz. Ogólnie wszedłeś i od razu zostałeś znienawidzony przez każdego. Nie wiem no po prostu jesteś tak irytującym graczem, że ban słuszny i tyle. Wypowiadam się dlatego, że byłem na tej mapie całej.

 

Wiem ze nie powinienem ale odniosę się do tego co tu napisałeś. 

 

Nie jestem nowym graczem na tym JB to jest raz.

 

Było vote lecz infiniti o ile pamiętam wyszedl bo poszedl jesc zostalem ja blondas i jakiś random

Prowadziłem jak zawsze tylko oczywiście nie każdy ogarnol polecenia

 

Mowisz ze każdy mnie znieważył? To gdzie wtedy byl admin slucham.. żadnej reakcji od admina speddy nie było i tu jest pies pogrzebany.. 

 

Admin zupełnie nic nie robil w tym kierunku by na serverze byl spokój 

Zaczęli się kazdy wyzywac na mnie też ktoś gadał i każdy każdy co mnie zna wie ze bez słowa tego nie zostawię.. 

Tyle w temacie ale i tak wiem ze tu będzie odrzucone bo admin pójdzie za adminem i to jest właśnie w tym burdel ze admini są bezkarni tutaj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Demo nr 1

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2104071518-jail_deserto_2020-1617801480-1617803280.zip

12:15-12:35- najpierw totalny brak reakcji na /powtorz, nie tylko ja to pisałem i dodatkowo prowokacja
14:50-14:55- kolejna prowokacja w stosunku do mnie bo to jednak ja zwróciłem mu uwage na temat komendy /powtorz
16:20-16:25- po prostu głupie gadanie które irytuje graczy
17:25-17:30- tu akurat widać kolejne złamanie regulaminu, nie dostosował poleceń do tego że inni nie mają vipa/svipa (pkt 2.26) a tam bez vipa, svipa nie da sie od tak wskoczyć (tutaj akurat byłem afk)
18:45-18:52- tu znowu kolejna prowokacyjna gadka
19:20-19:25- "Już dawno bym bana wyrwał jakby speedy wiedział kim jestem hehe" np ja to uznaje za prowokacje
20:08-20:15- Kolejna prowokacja w stosunku do mnie
24:00-24:05- jeszcze jedna prowokacja

Demo nr 2

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2104071549-jail_buyukisyan_dark-1617803340-1617805500.zip

to tylko jedna sytuacja: 

7:50-8:25- tutaj go już fantazja poniosła totalnie, napisał na chacie coś że pokaże wykrywacz cweli i w taki sposób wskazał mnie oraz 2 innych graczy

Rozpiska Admina

Rozpiska demka.
1. Dostałeś Ub na serwer, ale widzę ból dupy masz dalej. 
2. Wszyscy wiedzieli, że to Ty, pytali się czy dostałeś UB.  
Radzę docenić akt naszej dobrej woli i ogarnąć swoje zachowanie. 
Z powodu Licznych przewinień i ostatnich i wcześniejszych twoich akcji dostajesz bana na 3 dni.
Jest to ostania szansa dla Ciebie, radzę Ci dobrze ją wykorzystać. 

 

skarga_odrzucona.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie