Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Spadochron, HP dla VIP


Sysia ;*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przychodzę z propozycją usunięcia spadochronu dla zwykłego gracza, a zostawienie go tylko dla VIPÓW. Jak wiecie nie ma już supervipa więc myślę, że to dobry pomysł by tylko VIP miał możliwość skorzystania ze spadochronu. 

 

Ponadto, wnoszę aby VIP otrzymywał mniej dodatkowego HP za zabójstwo, ponieważ jest to za duże ułatwienie. Na serwerze mamy leczenie i myślę że to wystarczy. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zróbmy może spadochron do kupienia żeby było widać ze jest pay2win, nie. A co do hp można zmniejszyć za zwykłego kila 5 za heda 10.

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, El Jokeros napisał:

Nie zróbmy może spadochron do kupienia żeby było widać ze jest pay2win, nie. A co do hp można zmniejszyć za zwykłego kila 5 za heda 10.

akurat tutaj jestem tego samego zdania co do spadochronu jak i do hp

 

Według mnie jak tylko vip bedzie mial spadochron bedzie po prostu zbyt mocny xd praktycznie nie do zabicia dla zwyklego gracza. Wystarczyłby dobry resp  tt na długą wskakuje taki criminal czy qualen i zamiata caly serwer po czym wychodzą ludzie ;v  nie zapominajmy ze sa 2 skoki

 

Jak usuwać spadochron to wszystkim łącznie z vipem. 

 

Co do hp rowniez jestem za tym co napisal jokeros, 5 za kila 10 za heda bedzie optymalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @ misiek223ViceMister za wytpowanie mnie na najlepszego szefa dd2 mówiąc skromnie hihi.

A więc. Jeśli chodzi o HP to jestem za właśnie cyframi 5 oraz 10 nie mniej nie więcej.

Co do spadochronu to bym zostawił tak jak jest ew usnąć Vipowi spadochron a innym zostawić bo w sumie ci co mają vipa i ogarniają to lecą ostro.

 

@ misiek223ViceMister w takim razie nie cudować ze spadochronem i zostawić tak jak jest a zmienić ilość zdobywanego HP. 

 

Jestem jeszcze za dodaniem limitu przebywania na respie TT bo potrafią całą mapę siedzieć. 

Edytowane przez I m Criminal

Hnet.com-image.gif.79277061f0e16326b2b271e56c695df1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_przyjeta.png

Spadochron zostaje tak jak jest, a HP za zabójstwo zmienię jutro.

@ SzusteR  - VIP celowo ma ograniczone skoki do CZTERECH podwójnych skoków żeby tak banów za GSJ nie było :kekw:

Edytowane przez Shabaddy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie