Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Błędna ocena demka


Bambi

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że nie jestem zbanowany a chcę rozpisać demko dam temat tutaj, jeżeli zły dział to prosił bym modka o przeniesienie do odpowiedniego działu.
Chodzi dokładnie o ten temat  

Jako że jestem czepialską osobą i to bardzo rozpisze to demko bo nie to żeby coś ale jak dla mnie ocena jest błędna ;/ 
Zaczynając tu jest demko https://www41.zippyshare.com/v/MiWEdXDb/file.html 
1:40 b- po prostu kula zabłądziła, przecież istnieje w tej grze coś takiego jak rozrzut.
2:10 - b- normalne pickowanie
3:47, 4:58 +/-, nawet trafic nie umie, no proszę Was...
5:08 - b-
6:13 - b- zwykłe pickowanie, jak dla mnie to tylko wyłączanie scope i nieszczęście, że akurat model tam był, nie wiem, nie ma włączonego admin esp.
9:13 b- był strzał w rękę.
19:58 b- po raz kolejny zwykłe pickowanie. 

Prosił bym o 2 ocenę innego ubt bo nie jest to gracz na nsie ;) Twoje zdanie też chciał bym poznać  @ RumcajsJumper i @ Shabaddy
Jako że temat jest tu to każdy z was może oglądnąć demko i napisać czy te akcje są dla was podejrzane czy też nie ;)
I proszę nie zamykać od razu z du*y bo komuś się nie spodoba że taki temat wgl powstał ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie tak, że rozpisując takie demko powinieneś wziąć pod uwagę całość demka, dodatkowo odnieść się do każdej sytuacji indywidualnie, bo na ten moment przy czasach jest +b/+b/+b ale nic poza tym, z czym mamy tutaj do czynienia? WH? Trigger? Czy inne rzeczy.

 

Z opisuj demka przez osobę zgłaszającą wynika:

- 1;40 nawet w model nie strzela  - "full auto lewo prawo lewo prawo i siada kończący pocisk gdzieś w ciało", dajecie +b, dlaczego?
- 2;10 lick na modeluy przez sciane, akcja xd 
- 3;47 dzwiny strzal  - "no strzeliła tam gdzie gość podskoczył",  wcale nie tracking jak u każdego grającego z AWP i znów +b?

- 4;58 szybkie  - "no strzeliła od razu jak zobaczyła do tego jeszcze zjebała strzał", flicki z AWP takie są.
- 5;08 to tez dosyc dziwny strzal 
- 6;03 double scope przez dwie sciany w model :kappa: - tutaj akurat mogę się trochę przychylić ale w dalszym ciągu osoba przebiegająca przez rampę była w tym miejscu około sekundy wcześniej. To tak jakbyś uderzył w drzewo w które jedziesz z premedytacją ale oczy zmrużył po uderzeniu.
- 9;13 
19:58 model po granacie 

 

Odniosłem się tylko to akcji które zapadł mi w  pamięć kiedy oglądałem demko i mam nadzieje że ich nie pomieszałem. Nie odniosę się do dalszej części bo wasza rozpiska jako osoby rozpatrujące to napisanie +b do czasów które ktoś podał. Nic od siebie, zero czytania rozgrywki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro do południa zostanie podjęta decyzja. 

 

Edit ::: 

 

 

1:40 -B
2:10 - +B
3:47 - -b 

4:58 -b
5:08 - -b

6;03 - +b 
6:13 - +/- b
9:13 -b 
19:58 -B 

 

Jak dla mnie za mało na bana jedyna czasówka która najmocniej zainteresowała to 6:03  na model . I w sumie 2:10.  Za całe demko niestety ale jestem zmuszony dać UB. 

 

/cl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie