Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane OM#2 ban


cox

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:Jusqu'au dernier gramme
IP / Steam ID*:STEAM_1:0:575440811
Admin banujący: nie podane, console
Data i godzina otrzymania bana*:05-04-2021 17:53 
Runda:nie wiem
Serwer*:OM #2
Powód:Powód: au dernier gramme 0 cheaty    
Link do demka*:No demos
Wycinek z konsoli*:

>>>>>>>>>> Zostałeś zbanowany NIESŁUSZNIE? <<<<<<<<<<
>>>>>>>>>> Tutaj możesz odwołać się od bana: https://csowicze.pl/forum/549-odwoC5aj-siC4od-bana/  <<<<<<<<<<
###############################################
Disconnect: Możesz się odwołać na csowicze.pl 
Zostałeś permanentnie zbanowany na tym serwerze!
Nick: Jusqu'au dernier gramme
Admin: Console 
Powód: au dernier gramme 0 cheaty    
 No Demos


Krótki opis sytuacji*:

Beka troche, na midzie se chyba byłem, strzelałem i banicja.
Nagonka od kilku dni na mnie jest i to pewnie kolejny jakiś eksperyment społeczny w tym zoo.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ hawryszontko Rozpisz demko 
@ cox  Rok serwera już minął jakieś 2 miesiące ...
Zostajesz odbanowany @ UB Team CS:GO
A administracje proszę o permisje do sb lub dodanie administracji do sb żeby było widocznie chociaż kto zbanował

 

Edytowane przez Danski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię że ta "osoba" potrafi napisać cokolwiek sensownego biorąc pod uwagę że nie potrafi złożyć sensownego argumentu ani nawet prowadzić rozmowy na poziomie wyższym niż kłótnia łysych głów pod oknem Daniela Magicala.

Serwer om#2 miał lepsze i gorsze momenty, za miesiąc mija rok jak na nim gram, przewijało się sporo dobrych mordeczek, jeszcze więcej głupich dzieci, ale zawsze dało się nad nimi zapanować. Obecnie wylew gówna, który zapanował na serwerze jest niczym powódź w 97 roku. W roku tym woda przerwała wały przeciwpowodziowe i zalała kilkanaście miast. Powódź na serwerze dotyczy wylewu autystyczno-zdebilałych dzieci które przebiły już kur*a każdą barykadę kiedy to takie spierdoliny zaczęły składać podania na adminów. Banda atencyjnych, piszczących i głupich ludzi którzy nie wiem jak przeszli rekru, ale ani nie maja jakiejkolwiek wiedzy o grze, ani niektórzy nawet mutacji nie przeszli(XD) a szczekają na mikrofonie używając takich sformułowań że ciężko odróżnić jegomościa sprawującego rolę szeryfa nad spokojem od bandy 15 latków wracających po wyczerpującym dniu w szkole podstawowej krzyczących, wyzywających się i skaczących jak stado małpek.

Pół administracji jest totalnie do wyj*bania. 

Zdu

cox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie