Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [#68] Odpowiedzi .::Ania;3::.


.::Ania;3::.

Rekomendowane odpowiedzi

PO.png

@ xavjer

[P] - Dlaczego Csowicze  (dłuższą wypowiedź poproszę <3 ) ?

[O] - Ojesu ja i dłuższa wypowiedź :D ciężko xD no więc po prostu znałam już tu kilka osób i wbiłam pograć na arenke i w sumie no fajnie mi sie grało ;D tak samo DD2 wiec stwierdziłam, że wejdę na forum. Jest tu bardzo fajna atmosfera i super ludzie więc no :D

[P] - Jak długo zamierzasz pozostać na sieci?

[O] -Nie mam pojęcia ;D planowałam na wakacje przestać grać w csa i izolować się od tego wszystkiego wiec prawdopodobnie do wakacji chociaż ostatnio myślałam nad szybszym opuszczeniem tego wszystkiego z pewnych powodów ;D ale raczej wakacje :D

[P] - Czy planujesz zdobyć jakąś wyższą rangę na sieci?

[O] -Zbanowany xDDD nie no chyba nie ;D Przynajmniej teraz nie xD w dalekiej przyszłości kto wie ;D

[P] - Jakie są twoje ulubione serwery i dlaczego?

[O] - Ciężkie pytanie w sumie xD Jakoś nie mam ulubionych chyba ;D dużo gram na arence czy DD2 i w sumie tyle ;D ostatnio też zaczęłam grać mixy to na mixowym najwiecęj chyba siedzę wiec stawiałabym na te 3. A dlaczego? nie mam pojęcia w sumie ;D fajnie mi się tam gra po prostu.

[P] - Kogo najbardziej nienawidzisz z forum i dlaczego :kekw: ?

[O] -O Kurde nienawidzić to mocne słowo :D Nie wiem czy kogoś nienawidzę xD nie lubię kilka osób ale nie do aż takiego stopnia ;D

[P] - Kogo najbardziej lubisz z forum| jakie osoby najbardziej lubisz rozmawiać?

[O] - O kurde ciężko bo najbardziej lubię wiadomo, że Ringo xDD ale jest wiele innych osób które lubię ;D m.in. @ radkovsky , @ misiek223ViceMister  No Ty, @ El Jokeros , @ Shabaddy, @ Milow ;D i w sumie wiele innych osób xD za dużo wymieniać nie chce mi się ;D Łatwiej by było kogo nie lubię xDDD

[P] - Co byś zmieniła na forum i dlaczego?

[O] - Nie myślałam o tym w sumie ;D ale raczej nic :D

[P] - Jak to jest że na multiarenie czy dd2 grasz jak królowa, a jak przychodzi grać mixy czy mm to idzie ci kiepsko :lul:?

[O] - Aaa bo na mixach to wieszzz xD ja przy nich to jestem bot xD i też zależy od tego jaki team mam nie wiem czemu xDDD Oraz od tego czy wcześniej grałam, czy od razu po odpaleniu csa idę grać mixa xDDD wisz muszę się rozgrzać hehe

[P] - Za czym nie przepadasz na forum?

[O] - Nad tym tez nie myślałam xD i w sumie nie wiem ;D Wszystko git moim zdaniem ;D No może za niektórymi osobami ale no xDD

[P] - M4 czy ak47?

[O] - Hmmm kiedyś wolałam M4 ale ostatnio zaczęłam więcej grać ak47 i lepiej mi się gra ;d więc ak47

[P] - Znienawidzona broń w cs 1.6?

[O] - Nie mam raczej znienawidzonej xD każdą zagram ;D

[P] - Na jaki kierunek na studiach planujesz pójść? Kryminalistyka, psychologia czy jednak jeszcze coś innego?

[O] - Planuje iść na kryminologie ;D ewentualnie jeszcze pedagogika ale to taki plan b ;D

[P] - Co lubisz jeść?

[O] - Ojeju xD ciężkie pytanie :D Ja ogólnie jestem niejadkiem i ciężko znaleźć coś co lubie XDD no ale Frytki i pierogi życiem <3

[P] - Masz marzenia, a jeśli tak to jakie?

[O] - Taaak mam kilka :D Wyjechać do Hiszpanii, nauczyć się grać na pianinie, zdać maturę i dostać się na studia.

[P] - Jakich cech nienawidzisz w sobie i dlaczego?

[O] - Całej siebie nienawidzę xD Najbardziej nienawidzę tego, że dosłownie wszystko mnie stresuje i strasznie utrudnia mi to życie, że bardzo biorę do siebie opinie innych ale jednocześnie mam wyjebane xDDD (zależy od osoby),że za bardzo przywiązuje się do ludzi i przede wszystkim tego, że potrafię ranić kogoś nie zdając sobie z tego sprawy. Oraz lenistwo xDDD jestem straaasznym leniem :D ZAKOMPLESIONA ANIA xDDDD

[P] - Co lubisz w sobie i dlaczego?

[O] - Hmm lubię to, że staram sie zawsze pomagać innym gdy tylko tego potrzebują (jeżeli oczywiście umiem), że mam nawet dystans do siebie i potrafię się powygłupiać jak małe dziecko xDDD  i w sumie nie wiem xDDDD

 [P] - Do jakiej pracy planujesz pójść w przyszłości?

[O] - Nie mam pojęcia xD to zależy od tego na jakie studia pójdę ale myślałam nad laboratorium kryminalnym albo coś z Służba więzienna xDD a jak pedagogika to pewnie jako pedagog szkolny czy coś xD Nie myślałam jeszcze tak poważnie o tym ;D 

[P] - Lubisz mnie? :pepeface:

[O] - Skąd to pytanie xD Pewnie, że tak ;D

[P] - Jeżeli odpowiedziałaś na odpowiedź wyżej tak, to dlaczego, a jeżeli nie to dlaczego? xD

[O] -Ponieważ jesteś super przyjacielem :D Bardzo dobrze mnie rozumiesz i bardzo szybko przez to złapaliśmy kontakt oraz zdobyłeś moje zaufanie a to jest bardzo ciężkie xD Pomagasz mi i wspierasz mnie w trudnych chwilach <3 Lubię z tobą pisać i gadać :D

[P] - Gdzie planujesz zamieszkać w przyszłości?

[O] - Nie mam pojęcia ;d tak samo jakoś o tym nie myślałam xD Gdzieś pewnie jakieś większe miasto ;D 

[P] - Jaka kara mnie czeka za grę z Cwaniakiem w Pytania  ;> ?

[O] - Ojoj XD Ja, ty, wakacje, wpie*** na Rzeszowie xDDDD

[P] - Skąd tak duże zaufanie do @ Ringo, poza faktem znajomości 4 lat?

[O] - Hmm jakby to napisać xD mimo, że nie zawsze było między nami kolorowo bo były spiny wiele razyyy xDDD to zawsze mi pomaga jak tego potrzebuje, wspiera mnie i zawsze mogę mu pomarudzić xDDD Pokazał mi po prostu, że zawsze mogę na niego liczyć nie ważne jakby było między nami <3 ;D Chociaż już z dwa razy mi podpadł xDDD Wpierdziel się szykuje :D

[P] - " #MuremZaAnią, a może obrabianie... " Co sądzisz na dany temat?

[O] -Nie wypowiem się chyba na ten temat XDD dalej nwm o co chodzi z tym #MuremZaAnią xDD pogubiłam się xD Ale myślę, że to jest taki sposób śmieszkowania sobie ;D

[P] - Czy podlasie ma szansę, aby powstała tam cywilizacja :kekw:?

[O] - XDD zajebiste pytanie...hm bardzo możliwe. Jeżeli by ktoś by się porządnie zabrał za to odludzie to nawet by wyszli na ludzi ;D Pokazać im co to jest ogień, pieniądze i takie podstawowe rzeczy, ubrać ich normalnie, zapewnić jakieś miejsce do zwiedzania ogólnie rozwinąć tam gospodarkę xD to ludzie by chętnie wbijali i wieszz  ;D Tez oduczyć ich rzucania kamieniami w innych bo lipa będzie xDD  Nauczyć polskiego bo uga buga nie przejdzie ;D i takie tam inne :D ale maa szansę, aby powstała cywilizacja xD 

[P] - Dlaczego miałaś momenty w których wychodziłaś z discorda, nie wchodziłaś na ts3 czy przestawałaś grać na serwerach?

[O] - Hmm jakby to napisać....Każdy ma jakieś gorsze chwile  swoim życiu i ja jak jest u mnie tak cholernie źle lubię się odciąć od wszystkiego i leżeć sobie w łóżku i no zazwyczaj wtedy nie wchodzę kilka dni na mess, csa, tsa, discorda itp. Czasami się sama zastanawiam czemu xD 

[P] - Czy po maturze wrócisz do Cs'a?

[O] - Powiem ci, że nie mam pojęcia :D Bardzo możliwe ;D 

[P] - Jak rozumiesz słowo upodobanie, a jak zakochanie?

[O] - Ominę to pytanie.

[P] - Owoce czy warzywa?

[O] -Owoce zdecydowanie.

[P] - de_dust2 czy de_nuke?

[O] - de_dust2.

[P] - Deagle czy Usp?

[O] - Deagle.

[P] - Delfiny czy rekiny?

[O] - Delfiinyyyy.

[P] - Pizza z ananasem czy sernik z rodzynkamI?

[O] - Ej ciężkie xDDD ale pizza z ananasem raczej xD 

[P] - Kto jest twoim autorytetem?

[O] - Nie mam ;D 

[P] - Zmęczona pytaniami już czy jedziemy dalej?(Znaczy i tak musisz :kekw:

[O] - A coo ty gaaadaszzz xD no muszę wiec głupie pytanieeee.

[P] - Najładniejsza dziewczyna na forum oraz najmężniejszy facet? 

[O] - OPaaanieee xDD ciężko biorąc pod uwagę, że nie każdego widziałam cnie ;D ale  @ Martusia :D i @ Oktaawian CS:GO ? xDDDD

[P] - Życiowe motto, cytat?

[O] - Nie mam raczej ;D

[P] - Co chciałabyś zmienić w sobie?

[O] - Oj najlepiej wszystko :D od wyglądu po charakter xD chociaż oczy to zostawiłabym :D

[P] - Miłość czy brak problemów z $$$?

[O] -Miłość.

[P] -  Ulubiony film?

[O] - Szczerze to nie mam pojęcia :D Bo dużo filmów lubię xD ale zazwyczaj na to pytanie odpowiadałam "Uprowadzona" zajebisty film polecam <3  

[P] - Ulubiona muzyka/raper/muzyk? Oraz ulubiona piosenka?

[O] - Nie mam ulubieńców jeżeli chodzi o muzykę ;D

[P] - Jaka jest najpiękniejsza cecha według ciebie w człowieku?

[O] - Tolerancja.

[P] - Jakie jest twoje hobby?

[O] - Zawsze mam problem z tym pytaniem xD bo tak na prawdę nie interesuje się czymś aż do tego stopnia żeby nazwać to hobby xDD no ta psychologia mnie trochę interesuje i w sumie tyle ;D 

[P] - Na ile lat się czujesz na ten moment?

[O] - Oj na takie 12 może xDD Nawet wygląd pasuje xDDDD 

[P] - Czy zmieniła byś swoje imię?

[O] - Tak, nie lubię swojego imienia :D Chciałabym mieć na imię  Łucja lub Lena. Jak ktoś słyszy moje imię to od razu leci tekst Ania do..... xDDD Denerwuje już to :D 

[P] -  Co najbardziej cię denerwuje w obecnym świecie? 

[O] - Hmm ...ludzie xDDDDD i w sumie wiele rzeczy mnie denerwuje. Mogłabym wam tu jeb***ć taką rozprawkę o tym jaki świat jest po*********y ale mi się nie chce xDDD 

[P] -  Jakie cechy cenisz w facetach?

[O] - Kurde powiem ci ciężkie pytanie....tolerancja przede wszystkim, wierność, opiekuńczość hmmm nie wiem xDDDD

[P] -  Jakie cechy cenisz w kobietach?

[O] - Emmm nie wiem xD omijam :P  

[P] - Najgorszy moment w twoim życiu?

[O] - Nieeee będę i nie chcę o tym pisać ;D 

[P] - Najszczęśliwszy moment w życiu? 

[O] - To też ciężkie xDD ale chyba Pogodzenie się z moją najlepszą przyjaciółką i rozpoczęcie związku z moim aktualnym chłopem ;D

[P] - Kogo nominujesz do następnej edycji?

[O] - Ciebie oczywiście ;D nie bij xDDDDDD

@ El Jokeros

 

[P] - Jakbyś opisała siebie w pięciu słowach?

[O] - hmmmm Zwariowana, chamska, nieśmiała, przyjazna, pojebana xD

[P] - Jeśli mogłabyś w ogóle nie spać, co byś zrobiła z zaoszczędzonym w ten sposób czasem?

[O] - Hmm nie wiem xD może nauka, oglądanie filmów/seriali, sprzątanie, czytanie książek :D

 

@ Ringo

 

[P] - No czeeeeść, jesteś gotowa na moje pytania?  :pepelove:

[O] - No jasne xDDDD

[P] - Jak ci sie podoba tutaj?

[O] - Hmm super jest ;D Bardzo fajna atmosfera (chociaż czasami nie za ciekawie), super ludzie i fajnie się gra ;D 

[P] - Co sądzisz o "dramie stulecia" która nastąpiła tutaj między pewnymi osobami? :lul: 

[O] - Ojj ja się nie wypowiem na ten temat ;D xD (Wcale nie dlatego, że nie mam zdania i, że mi się nie chce xD wcaleeee XD )

[P] - Którą osobę z forum najbardziej lubisz i czemu jestem to ja? :kappa: 

[O] - No już sobie sam odpowiedziałeś :D A po za tobą jeszcze @ misiek223ViceMister i @ xavjer tak najbardziej.

[P] - Jaką rangę najbardziej byś chciała tutaj? (Nie liczymy zbanowanego :kappa:

[O] - Nie wiem nooo tak jak pisałam że zasłużony ale tylko dlatego, ze ma fajny kolorek ;D No ten zbanowany kuusii ale no skoro nie liczymy tego xD Hmm Admin tsa/dc mejbii xD Myślałam tez nad Redaktorką ale to nie dla mnie XDD #AniaNaPrezydenta

[P] - Jaką jedną supermoc chciałabyś dostać?

[O] - Teleportowanieeeee xDDDD Albo latanie xDDDD Cofanie w czasie tez spoko xDD

[P] - Dlaczego sądzisz że jesteś brzydka, skoro jesteś jedną z najładniejszych dziewczyn nie tylko na forum ale i ogólnie? :pepelove:

[O] - Boszz xDD Daj mi żyć :D Tak na prawdę to mnie nie widziałeś  z resztą tak jak każdy tu więc nie możesz tak na prawdę wiedzieć jak wyglądam :D zdjęcia to zdjęcia w 100% nie odwzorowują naszego wyglądu ;D 

[P] - Jak to jest, że wytrzymujesz z Podlasianinem juz prawie 4 lata? :kekw: 

[O] -  Nie wytrzymuje sory mordko to koniec xDD Nie no jakoś wytrzymuje ;D Nie wiem jak ale daje rade xDDDDD

[P] - Co będziemy robić jak wpadniesz w końcu do mnie? :pepelove: Mrrrrr 

[O] - Rozmawiać xDD albo spędzić jakoś razem czas xD nwm nie myślałam jeszcze o tym xD 

[P] - Pamiętasz cały czas ze mi coś obiecywałaś jak sie już spotkamy? ^^ 

[O] - Chyyyba pamiętam ale nie jestem pewna czy to jest dokładnie to o czym myśle ;D oświeć mnie na mess xDD 

[P] - Teamspeak czy Discord?

[P] - Nie wiem xD przez jakiś czas wolałam discord xD ale że tam aktywność spadła to tak średnio bym powiedziała no i ts lepszy ;D Wygodniej jest tam rozmawiać tez :D

[P] - Ulubiona piosenka?

[O] - Nie mam ulubionej.

[P] - Ulubiony piosenkarz?

[O] -  Nie mam ulubionego piosenkarza xDD

[P] - Ulubiony alkohol? :kappa: 

[O] - Izzy kamikaze mmmm kochaaam <3 xD 

[P] - Ulubione danie?

[O] - Pierooogiii i frytki xD mmm

[P] - Wiesz ze juz nie mam pomysłów na pytania bo zbyt dobrze cie znam? :D

[O] - Haha no wiem wiem :D

 

@ radkovsky

 

[P] - Jaki kraj najbardziej byś chciała odwiedzić?

[O] - Hiszpania.

[P] - Jakie miasto w Polsce jest w twojej opinii najładniejsze?

[O] - Nie mam pojęcia :D nie widziałam więc się nie wypowiem. 

[P] - Czy lubisz gumę turbo żuć?

[O] - Jasne xDDDD

[P] - Gdybyś mogła wybrać piosenkę, która leciałaby na twoim pogrzebie, co by to było?

[O] - Akcent - Przekorny los xDDD Lub Krzysiu Krawczyk <333 xDDDD 

[P] - Wolisz pić wodę gazowaną czy niegazowaną?

[O] -Gazowana :D 

[P] - Pizza czy kebab?

[O] - Pizza <3

[P] - Wygrywasz na loterii milion złotych. Co robisz jako pierwsze?

[O] - Ojejku ojejku ciężkie pytanie xD pewnie zabieram rodzinkę na jakieś wakacje.

[P] - Twój ulubiony przedmiot szkolny?

[O] - Żaden xDD te aktualnie co mam mi się nie podobajoooo xDD W mundurówce miałam ulubiony (i w sumie jedyny przedmiot jaki w całym moim życiu mi się podobał ) i była to Obrona Narodowa ;D

[P] - Jak określasz swoje poglądy polityczne?

[O] - Ja i polityka to jak Podlasie i ogień xD ja to polityką się nie interesuję i nie wypowiadam się na ten temat.

[P] - Gdzie widzisz siebie za 10 lat?

[O] - Hehe na pewno nie na podlasiu :kappa: ale jak by tak posiedzieć pomyśleć (i tak właśnie zrobiłam xD )to widzę siebie u siebie w mieszkanku w jakimś większym mieście oczywiście z moim obecnym chłopem ( jeżeli ze mną wytrzyma :kekw:) no i praca to tak jak wyżej wspominałam w pytaniu u Xavjera ;D

[P] - Czy masz już jakieś plany na najbliższe wakacje?

[O] - No mam w planach odwiedzić kilka osób ;D I cos o pracy jakiejś myślałam ale to się zobaczy jeszcze. I no nauka do maturki bo jednak trochę się opuściłam w nauce i trzeba nadrobić, więc średnie te plany cnie ;D 

[P] - Co uważasz o obowiązujących w Polsce obostrzeniach?

[O] - Nie wiem XD to wszystko to głupota moim zdaniem xD Ale cóż co zrobisz nic nie zrobisz ;D najardziej mnie denerwuje to, że jak były te zachorowania to prawie codziennie pi*******i w wiadomościach ile osób zachorowało, ile zmarło itp...a czemu nie powiedzą ile osób popełniło samobójstwo danego dnia? U ilu osób wykryto raka a ile zmarło? Moje takie może i powalone i śmieszne zdanie ale moje :kekw:

[P] - Czy umiesz grać na jakimś instrumencie?

[O] - Niee jedynie na nerwach ;D Miałam się uczyć grać na gitarze ale jakoś nie zbyt wychodziło i nooo xD

[P] - Jeśli tak, to na jakim? Jeśli nie, czy chciałabyś się na jakimś nauczyć?

[O] - Chciałabym umieć grać na pianinie i gitarze ;D 

[P] - Czy lubisz chodzić do lasu na grzyby?

[O] - Nienawidzę xDD Zawsze się boje, że jakiegoś kleszcza będę miała czy coś xD

[P] - Wolisz nauczanie zdalne czy stacjonarne?

[O] - Raczej stacjonarne xD ale zdalne tez mają swoje plusy ;D Chociaż na chwilę obecną nie chce wracać do szkoły bo moje notatki są jak H w języku Hiszpańskim :kappa:

[P] - Z czym jesz placki ziemniaczane?

[O] - Ojoj XD z cukrem xDD

[P] - Ważniejsze dla ciebie jest szczęście własne czy szczęście najbliższych?

[O] - Od zawsze praktycznie stawiam czyjeś szczęście nad swoim ;D Najważniejsze aby bliskie mi osoby były szczęśliwe :D Po części wtedy i ja jestem szczęsliwa mając świadomość, że bliskie mi osoby są szczęśliwe ;D

[P] - Ulubiony smak lodów?

[O] - Karmelowe chyba najbardziej ale np. cytrynowe czy gume balonową tez kocham :D 

[P] - Jaka książka jest twoją ulubioną?

[O] - Za dużo ich nie przeczytałam ale na chwile obecną jest to "I nie było już nikogo" Agaty Christie. Dla osób które lubą kryminały to idealna książka :D Przeczytałam ją chyba w 3 dni xDD Polecam <3

[P] - Czy oglądasz telewizję? Jeśli tak, jakie programy najczęściej?

[O] - Nie oglądam ;D a jak już mi się zdarzy to Szkoła itp. xDD 

[P] - Z jakim utworem najbardziej się utożsamiasz?

[O] - Raczej nie mam takiego utworu.

[P] - Wolisz psy czy koty?

[O] - Psy.

[P] - Czy masz jakieś fobie?

[O] - Ojej xD emm tak mam ;D Mam fobie społeczną, Arachnofobie oraz Akrofobie ;D

[P] - Czy gdyby to było możliwe, chciałabyś wiedzieć, jak będzie wyglądała twoja przyszłość?

[O] - Raczej nie xDD Lubię horrory ale bez przesady :kappa:

[P] - Czy umiesz pływać?

[O] - Niestety nie xD próbowałam się nauczyć ale bezskutecznie ;D  

[P] - Jakiego języka chciałabyś się nauczyć

[O] - Hiszpańskiego.

[P] - Jaki jest twój największy kompleks?

[O] - Moja waga chyba ;D Mog ęoddać komuś kilka kg jak ktoś chce xDDDD

[P] - Czy lubisz słuchać K-popu?

[O] - Nie.

[P] - Jaki serial aktualnie oglądasz?

[O] - Właśnie już nie mam co oglądać xDD zaczęłam po raz 5 chyba SKAM i po raz 3 Teen wolfa xDDD  Ale Supernatural jeszcze nie skończyłam więc pewnie za to się wezmę ;D

[P] - Czy wierzysz w Boga?

[O] - Jestem wierząca ale niepraktykująca.

[P] - Twój ulubiony kolor?

[O] - Czarny.

[P] - Pepsi czy coca-cola?

[O] - Coca-cola

[P] - Trafiasz na bezludną wyspę, jednak możesz zabrać ze sobą jedną, wybraną osobę z tego forum. Kto by to był?

[O] - Jedną ciężko xDDD powiedziałabym, że @ Ringo ale nie tym razem xD @ Milow . Z nim by było ciekawie xDD Pewnie z wszystkiego byśmy cisneli beke xDDD Chociaż Ringo by sobie umiał poradzić bo on już na swoim podlasiu ma takie warunki jak na bezludnej wyspie XD UGA BUGAAAA

[P] - Z czym lubisz jeść naleśniki?

[O] - Z dżemem.

[P] - Jaką znaną osobę chciałabyś spotkać?

[O] - Ojeju dużo tego xDD Dylan o'brien na pewno XDD Sobel mejbiii , Krzysiu Krawczyk  <3 xDDD i wiele innych osób ale no przecież nie będę każdego wymieniać :D

[P] - Czy obawa przed opinią innych często powstrzymuje cię od działania?

[O] - Ciągle ;D Nienawidzę tego w sobie xDDD 

[P] - Czego najbardziej w życiu żałujesz?

[O] - Najbardziej żałuję, że się urodziłam:kappa::kekw: Nie no nie wiem ;D wiele rzeczy żałuję w życiu hmmm chyba tego, że poznałam niektóre osoby ;D A jeszcze bardziej, że im zaufałam.

 

 @ Sysia ;*

 

[P] - O czym marzysz?

[O] - Tak jak wyżej pisałam... Wyjechać do Hiszpanii, nauczyć się grać na pianinie, zdać maturę i dostać się na studia.

[P] - Gdzie mieszkasz?

[O] - A na takim zadupiu zwanym Wożuczyn:kekw:

[P] - Farbujesz włosy?

[O] - Tak chociaż teraz mam w planach przestać i wrócić do moich naturalnych.

[P] - Jaki jest Twój styl ubierania się?

[O] - Nie mam pojęcia xD jakoś nie wiem lubię luźne ubrania za duże najlepiej xDDD nie umiem określić stylu :< xD 

[P] - Jakiej muzyki słuchasz?

[O] - Ja słucham wszystkiego po trochu ;D

[P] - Zabujałaś się kiedyś przez internet? ^^

[O] - Noo zdarzyło się xD ;D 

[P] - Planujesz jakieś wakacje?

[O] - No na te wakacje tak jak wyżej pisałam mam jakieś tam plany ale to noo xDDD Ale mam w planach pojechać któregoś roku w góry to na pewno ;D 

[P] - Z kim z sieci chciałabyś się spotkać?

[O] - Ojesu z większością osób xDD ale tak najbardziej to @ Ringo, @ xavjer, @ misiek223ViceMister, @ _SpirytusiK_, @ Milow  @ Shabaddy ;D

[P] - Twoja ulubiona broń w CS?

[O] - Ostatnio Awp xD 

[P] - Jaki alkohol lubisz?

[O] - Hmm każdy xDDDD Nie no wyżej było takie pytanie ;D albo podobne xDDD

[P] - Idealna randka?

[O] - Nie mam pojęcia ;D Nie ważna jaka ważne z kim ;D jak z odpowiednią osobą to każda randka będzie idealna.

[P] - Masz rodzeństwo?

[O] - Taak mam 3 braci i siostrę ;D 

 

No i nominuję @ xavjer powodzonka :D

:pepelove:Pozdrawiam:pepelove:

 ps. Jeżeli ominęłam jakieś pytanie to proszę pisać zażalenia na pw bo mogłam ominąć xDDD

 

 

 


 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez .::Ania;3::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość poleca ten temat
9 godzin temu, .::Ania;3::. napisał:

[P] - Kogo najbardziej lubisz z forum| jakie osoby najbardziej lubisz rozmawiać?

[O] - O kurde ciężko bo najbardziej lubię wiadomo, że Ringo xDD

:3 :3 :3 

9 godzin temu, .::Ania;3::. napisał:

[P] - Skąd tak duże zaufanie do @ Ringo, poza faktem znajomości 4 lat?

[O] - Hmm jakby to napisać xD mimo, że nie zawsze było między nami kolorowo bo były spiny wiele razyyy xDDD to zawsze mi pomaga jak tego potrzebuje, wspiera mnie i zawsze mogę mu pomarudzić xDDD Pokazał mi po prostu, że zawsze mogę na niego liczyć nie ważne jakby było między nami <3 ;D Chociaż już z dwa razy mi podpadł xDDD Wpierdziel się szykuje :D

:pepelove: a wpierdziel chętnie przyjmę bo mi się należy :pepeface: ale i tak cie kocham mocno :D<3 

Uguem podobają mi się odpowiedzi :D czekam teraz na nasze gadanko na messie, trzeba parę rzeczy obgadać :kappa:  mam nadzieję że nie zapomniałaś :pepelove: 

Pozdrawiam <3 

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, .::Ania;3::. napisał:

 

[P] - Kogo nominujesz do następnej edycji?

[O] - Ciebie oczywiście ;D nie bij xDDDDDD

 

No i nominuję @ xavjer powodzonka :D

 

1. Miałaś się nie wychylać, wiesz jak to się skończy xDDDDDD 

2. Już się boję twoich pytań i ile ich będzie xD

3. Masz Wpi***** gwarantowany xD

KC <3 

 

 

16 godzin temu, .::Ania;3::. napisał:

[P] - Jaka kara mnie czeka za grę z Cwaniakiem w Pytania  ;> ?

[O] - Ojoj XD Ja, ty, wakacje, wpie*** na Rzeszowie xDDDD

Ty też się szykuj bo masz dostać 2 razy już ode mnie xDD

 

 

16 godzin temu, .::Ania;3::. napisał:

[P] - Czy podlasie ma szansę, aby powstała tam cywilizacja :kekw:?

[O] - XDD zajebiste pytanie...hm bardzo możliwe. Jeżeli by ktoś by się porządnie zabrał za to odludzie to nawet by wyszli na ludzi ;D Pokazać im co to jest ogień, pieniądze i takie podstawowe rzeczy, ubrać ich normalnie, zapewnić jakieś miejsce do zwiedzania ogólnie rozwinąć tam gospodarkę xD to ludzie by chętnie wbijali i wieszz  ;D Tez oduczyć ich rzucania kamieniami w innych bo lipa będzie xDD  Nauczyć polskiego bo uga buga nie przejdzie ;D i takie tam inne :D ale maa szansę, aby powstała cywilizacja xD 

 

Mam nieco odmienne zdanie, tak jak odmienne jest Podlasie od Rzeszowa, ale to nie ja odpowiadałem na pytanie xd, z nimi jak mielibyśmy się dogadać, skoro UgaBuga, a Słowańczyzna typu ku*** to u nich nie istnieje :lul: 

 

 

16 godzin temu, .::Ania;3::. napisał:

[P] - Którą osobę z forum najbardziej lubisz i czemu jestem to ja? :kappa: 

[O] - No już sobie sam odpowiedziałeś :D A po za tobą jeszcze @ misiek223ViceMister i @ xavjer tak najbardziej.

<3!! 

 

16 godzin temu, .::Ania;3::. napisał:

[P] - Jeżeli odpowiedziałaś na odpowiedź wyżej tak, to dlaczego, a jeżeli nie to dlaczego? xD

[O] -Ponieważ jesteś super przyjacielem :D Bardzo dobrze mnie rozumiesz i bardzo szybko przez to złapaliśmy kontakt oraz zdobyłeś moje zaufanie a to jest bardzo ciężkie xD Pomagasz mi i wspierasz mnie w trudnych chwilach <3 Lubię z tobą pisać i gadać :D

We tak nie pisz bo się popłaczę, jeszcze @ Ringo będzie zazdrosny ;>, on już zapewne szykuje dzidę na mnie po tych słowach

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sysia ;* usunał z polecanych temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie