Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Admin


Macioss

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Macioss

2. Imię: Maciej 

3. Wiek: 16

4. Znajomość SM [0/10]: 6/10

5. Sprawny i działający mikrofon [tak/nie]: TAK

6. Link do swojego GameTracker: Nie moge na tą strone wbić nie wiem dlaczego  :/

7. Steam_ID:/76561199047510743/    https://steamcommunity.com/profiles/76561199047510743/

8 .Dlaczego chciałbyś zostać adminem?: Gram dużo na serwerze i spotykam odpalonych ludzi  w czasie gdy nie ma żadnego admina na serwerze jestem lubiany na serwerze i chciałbym zmieniać ten serwer aby nie było tak dużo cheaterów na nim , aby każdy miał funn z gry a nie sie wkurzał odpalonymi ludzmi takie jest moje zdanie :D

9. Kilka słów o sobie: jestem zabawny, dobrze gram w gry typu FPS , trenuje box , style walki , chodze do liceum informatycznego i to tyle jeśli ktoś mnie o coś spyta napewno odpowiem :D

10. W jakich godzinach grasz oraz ile możesz czasu poświęcić na serwer?: Godziny poranne od 11:00 do 13:00 Godziny po południowe od 15:00 do 19:00 i Godziny ( nocne ) od 21:00 do Godziny 1  w nocy :D

11. Czy przeszedłeś mutację?: Nie jeszcze ale dużo osób na serwerze sądzi że tak 

12. Składka [tak/nie]: Raczej tak :D  Może się uda odzyskać admina ludzie prosili o napisanie Pozderki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw lubiany na serwerze no nie sądzę pominę fakty, że ktoś jak ty nie nadaje się na admina.

Ostatnio ten oto gracz cały czas mówi do mnie anty recoil i napuszcza na mn pół serwera dzieci, gdy była mapa cache przez 30 minut dzieci tylko anty recoil. 

jak tu grać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt zgodzę się z kezu co do tego. Pozatym miałeś swój okres próbny którego nie spełniłeś, kolejny minus jest taki że mógłbyś napisać inne podanie a nie to samo co wcześniej gdy cię przyjęto na okres próbny kolejny minus to gametracer, dodam też o twoim nadużywaniu mikrofonu :) jak i prowokowaniu administracji takie moje zdanie. Pozdrawiam serdecznie życzę jeszcze wesołych świąt wielkanocnych xDawidek

Edit1: Macioss pozatym doszły mnie słuchy że Twój wiek nie zgadza się z tym którym napisałeś w podaniu ale oczywiście to tylko moje informacje ☺️ nie jedno krotnie przezemnie dostałeś muta gdy byłeś na okresie próbnym między innymi za nadużywanie mikrofonu.

 

Edytowane przez xDawidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Dawidek wspomniał z nic się nie wysiles i tylko końcówkę dodałeś i nikt cię nie prosił jak chodzi o to zebfd napisał podanie chyba że na PW, mikrofon nadużywasz notorycznie i wyzywasz ciągle, aktualnie masz bana na 7d za obrazę administracji co czyni bardziej do odrzucenia podania. Pragnę jeszcze dodać że na okresie próbnym dostawałeś muty i kivkisales z !admin gdzie tam nie da się wybrać powodu z czego zauważyłem jak ja jeszcze nie byłem na posiadłości administratora tylko zwykłym graczem, puszczałes jakieś muzyki z YouTube i byłeś mutowany przez innych adminów 

Edytowane przez 997.exe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 997.exe napisał:

Jak Dawidek wspomniał z nic się nie wysiles i tylko końcówkę dodałeś i nikt cię nie prosił jak chodzi o to zebfd napisał podanie chyba że na PW, mikrofon nadużywasz notorycznie i wyzywasz ciągle, aktualnie masz bana na 7d za obrazę administracji co czyni bardziej do odrzucenia podania. Pragnę jeszcze dodać że na okresie próbnym dostawałeś muty i kivkisales z !admin gdzie tam nie da się wybrać powodu z czego zauważyłem jak ja jeszcze nie byłem na posiadłości administratora tylko zwykłym graczem, puszczałes jakieś muzyki z YouTube i byłeś mutowany przez innych adminów 

Okej Dostałeś Admina, a poza serwerem napierdalasz odpalony nawet dzisiaj vaca dostałeś XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Macioss napisał:

Okej Dostałeś Admina, a poza serwerem napierdalasz odpalony nawet dzisiaj vaca dostałeś XD

Wątpie że to jest normalne że grasz normalnie na serwerze a poza serweram grasz odpalony i jeszcze dostałeś Admina  Zastanów sie XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie