Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Koniec_cyrków


WeDieTogether

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: WeDieTogether

 

Nick gracza oskarżonego: jeden, (mjk brak reakcji) 

 

Powód skargi: Proszę zobaczyć demko od momentu gdy byłem na serwerze zacząłem kupować awp po kliku rundach gracz jeden bez mikrofonu po prostu podchodził do mnie i zabijał nie wiedząc kto strzelił z broni. Pragnę zauważyć, że nie strzelałem w gracza "jeden" lecz w "Sevena" od razu gdy wyszedł z gr na hltv widać, że nawet on nie jest w stanie zauważyć mnie jako strzelca.  Wychodzę z tezą o członkach gangu "smacznej kawusi" iż mocno się faworyzują dlatego pragnę prosić aby Pan Joker z którym z resztą mam "na pieńku" nie sprawdzał tej sprawy.  Admin mjk wchodząc na serwer był informowany o tym przypadku stwierdził, że skoro mam broń to mól mnie zabić. To w takim rozumieniu w ciemno można zabić więźnia a gdyby jednak broni nie miał to ożywić? TO od czego jest funkcja "przeszukaj więźnia"  Wolnych słuchaczy, którzy darzą mnie nienawiścią proszę nie wypowiadać się bez oglądania demka. O domniemaniu faworyzacji w tym gangu stworzę osoby post mam nadzieję po moim powrocie z delegacji jak zbiorę dowody :) Jeżeli ja mam być karany za najmniejsza głupotę będę dążyć aby karani byli wszyscy. 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2104011418-jail_sebastian-1617279480-1617280920.zip

 

Czas zdarzenia:  01.04.2021 Około godziny 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

//Na początku mojej wypowiedzi przytoczę punkt z regulaminu serwera JB:

 

3.10 Więzień, który posiada broń (Długą, krótką, Granaty[HE,Mołotow]) może zostać zabity bez ostrzeżenia.

 

 

//Chciałbym zauważyć, że w demku, które wysłałeś gracz o nicku 'Jeden' nie był ani przez sekundę w drużynie strażników. Przychodzę z pomocą i wysyłam prawidłowe demko, w którym dzieją się sytuacje, które nakreśliłeś w swojej skardze:

 

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2104011443-jail_freedom_fix-1617280980-1617283320.zip

 

 

Przejdę teraz do rozpisania sytuacji, które się działy na tej mapie:

 

//1 Sytuacja:

 

5:44 - Gracz WeDieTogether oddaje 1 strzał z AWP w kierunku gracza SevenOCL, gracz o nicku Jeden w tym czasie stoi na dole cel czyli nie widzi osoby, która oddała strzał. W tym czasie nie ma admina na serwerze.

6:17 - Gracz Jeden zabija gracza WeDieTogether, który stoi w bezruchu bez broni w dłoni. Dalej brak admina na serwerze.

 

//2 Sytuacja:

 

7:45 - Gracz WeDieTogether zabija gracza SevenOCL - jest buntownikiem czyli logiczne, że może liczyć się ze śmiercią.

7:58 - Gracz Jeden wpisuje kill w konsoli aby runda dobiegła końca, wnioskuję brak mikrofonu. Brak admina na serwerze.

 

//3 Sytuacja:

 

7:41 - Gracz Jeden zabija gracza WeDieTogether bez żadnego powodu - Freekill. Fakt, że WeDieTogether miał w posiadaniu granat odłamkowy, lecz Jeden nie miał możliwości dostrzec go. Dalej brak admina na serwerze.

 

//4 sytuacja: 

 

14:02 - do końca zabawy widzimy umyślne przeszkadzanie ze strony gracza Jeden na graczu WeDieTogether oraz podczas życzenia, na którym wzięto bezruch gracz Jeden wpisał 'retry' w konsoli przed upłynięciem czasu. Warto wspomnieć, że podczas bezruchu gracz WeDieTogether stanął przed graczem Jeden i powiedział 'ssij'(tak tylko wiem, że skarga tego nie dotyczy lecz warto to napomnieć, że dochodziło do prowokacji oraz wyzwisk). Dalej brak admina na serwerze.

 

//5 sytuacja: 

 

17:04 - gracz WeDieTogether dostaje FreeDamage od gracza Jeden. Dalszy brak admina na serwerze.

 

//6 sytuacja:

 

27:47 - gracz WeDieTogether strzela z AWP.

28:12 - gracz Jeden zabija gracza WeDieTogether, nie mogąc widzieć, że strzelił czy też posiadał AWP tak samo jak i ja, ponieważ byłem na piętrze niżej i nie mogłem zareagować, ponieważ nie widziałem czy gracz Jeden widział gracza WeDieTogether.

 

//7 sytuacja: 

 

31:15 - Gracz WieDieTogether posiada Deagle'a, gracz Jeden widzi to po czym go zabija - możemy tu przytoczyć punkt 3.10 z regulaminu, który wkleiłem na początku wypowiedzi. Logiczny brak reakcji z mojej strony.

 

34:13 - Gracz WeDieTogether zostaje zabity przez SevenOCL za oszukiwanie podczas przechodzenia toru - sytuacja prosta i klarowna. WeDieTogether stwierdził, że nie ma wyznaczonej ścieżki toru, ale nie mamy po 5 lat żeby nie wiedzieć takich rzeczy.

 

 

Podsumowując, gracz Jeden popełnił następujące błędy:

 

-Wszedł do CT bez mikrofonu(używania go), podczas gdy byłem na serwerze pomagał graczowi SevenOCL, który ciągle prowadził, więc nie widziałem potrzeby by go przenieść do terrorystów.

-Wpisał kill w konsoli, w momencie, w którym został sam jako żyjący strażnik. Podczas tej sytuacji nie było mnie na serwerze.

-Podczas opisanej 1 sytuacji oraz 6 sytuacji zabił WeDieTogether nie wiedząc o tym, że posiadał on AWP.

-3 sytuacja, czysty Freekill.

-Umyślne przeszkadzanie graczowi.

-Ucieczka z CT podczas życzenia oraz ponowne dołączenie.

-Freedamage z 5 sytuacji.

 

//Myślę, że opiekunowie, czy właściciele zdecydują jak ukarać gracza Jeden.

 

A co do kwestii faworyzacji ze strony gangu 'smacznej kawusi' to na demku nie widać ani jednej przychylnej sytuacji, którą wykonałem na korzyść kogoś kto należy do tego gangu. Moje działania są bezstronne oraz nie ufam nikomu na słowo - jak w przypadku tego demka zwykłe napisanie na u@ czy na czacie nie wystarczy mi do tego by ukarać gracza, potrzebuję dowodów, a tu musiałem sam rozpisać demko ;)

Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku <3

JB 1.6 | 91.224.117.148:27015

TS3 | 178.217.188.25:9987

DISCORD | m4jka#8295

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracza można zabić tylko i wyłącznie mając pewność posiadania, strzelenia z danej broni. 
Kupowanie broni w sklepie łatwo usłyszeć, jednak stać trzeba w odpowiedniej odległości od danej osoby.
Dodatkowo wedle ropizski MJK, CT nawet jeśli Jeden zabił słuszni nie mając pewności, nie mogę zaliczyć tego do łamania regulaminu 

Jednak Free DMG, FreeKill, reconnecty itp podchodzą pod łamanie regulaminu.
Dodatkowo są robione z premedytacją. 
Gracz jeden otrzymuję Bana na CT i bana na  16H. 

MJK otrzymuję pochwałę za pomoc w rozpisaniu demka. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie