Skocz do zawartości

Zablokowane Tikslas žvaigždė


CodeDevv

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Tikslas žvaigždė
IP / Steam ID*: STEAM_1:0:573272549
Admin banujący: Tronado 
Data i godzina otrzymania bana*: 16:30 / 30.03.2021
Runda: Nie patrzylem
Serwer*: only Mirage #1
Powód:  Wyzywanie innych graczy
Link do demka*https://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20210330-155430-112932864-de_mirage-________PL______CSowicze.pl______MIRAGE_________TR128___1s1k.pl.dem.zip mam nadzieje ze tutaj ta stycuacja jest to bedzie gdzies podkoniec chyba ze jest w next demku.
Wycinek z konsoli*: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Krótki opis sytuacji*: Admin Tronado po tym jak ginie jest toxickiem no niestety ale tak jest. Chlopak rashuje sobie CT po czym ginie i drugi moj sojusznik ginie i zostaje sam. Admin tylko powiedzial: "Ruszcie kur*a dupe na to B" moja odpowiedz byla "Zamknij dupe" Nie dosc ze nie slychac gry bo ktos ma wonty o to ze pada i majac admina rozkazuje komus grac szybko zeby nowa runda sie zaczela to troche przesada.

Brak upomnienia tylko ban na 30min?

Przetrwam tego bana ale moim zdaniem jest on niesluszny a sam admin powinien sie ogarnac :D

Administracja jest na poziomie dobrym ale tornado nie dosc ze sie wkurza o wszystko i sprawdzal mnie wczesniej juz z 10 razy czy nie mam cheatow i dalej jest nie pewny tego no to samo swiadczy za siebie :P ranga g4 w administracji nie ma jakiegos doswiadczenia + Tornado szybko sie prowokuje.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety.png

Kara minęła. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do zachowania admina możesz napisać na niego skargę w tym dziale - [KLIK]

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie