Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane S k a r g a


Matcik

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.7e179715851da271492004cd139386ce.png

Data zdarzenia: po 14
Nick użytkownika: El Jokeros
Dowody: SS
Świadkowie: Ludność chatboxu
Uzasadnienie: Ekipka jego robi dymy , tzw. zadymka siu siu. Bez powodu wyzywa, ze względu na to, że napisałem ,,wyjaśniam cię" do jakiejś baśki. Te zdanie nie miało nikogo urazić, i nie uraziło, napisałem do przypadkowej osoby, miało to byc do celów eksperymentalnych sprawdzających psychikę tego forum i innych komórek. Chciałbym, aby wyciągnięto z tego konsekwencje! Nie jestem za nikim jeśli chodz o fora internetowe.  Ta akcja nei jest pierwszy raz!  

 

Cytuje i zaznaczam, że nie chce robic chaosu itp. @ El Jokeros"Ojejku ojejku,  przychodzisz z innej sieci robisz burdy na sb i sie dziwisz? Śmieszne zachowanie. Rób tak dalej napewno zauważa Cię na sieci :) Pozdrawiam."

Gdybys czytał uważnie to pisałem "...Nie jestem za nikim jeśli chodz o fora internetowe...."

Edytowane przez Matcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku ojejku,  przychodzisz z innej sieci robisz burdy na sb i sie dziwisz? Śmieszne zachowanie. Rób tak dalej napewno zauważa Cię na sieci :) Pozdrawiam.

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona.png

Żadnej obrazy nie widzę na ss'ie i w rozmowach na chatbox'ie. 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie