Skocz do zawartości

Zablokowane [Multi Admin] Oktaawian


Oktaawian

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : @ OktaawianMister
Wiek:20

Steam ID:STEAM_0:0:557585410
Na ilu serwerach posiadasz admina?:1 [Only Mirage #1] 
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]: AMXX 1 SOURCEMOD 7/10
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]: Przed napisaniem podania przeczytałem wszystkie regulaminy więc tak. 
Mikrofon:Posiadam.
Dlaczego właśnie Ty?: Uważam, że powodem dla którego miałbym zostać przyjęty na tą rangę jest doświadczenie które nabyłem przez te kilka miesięcy będąc adminem oraz byłym opiekunem. Dodam jeszcze fakt, że niejednokrotnie wchodząc na serwer inny niż Mirage byli ludzie którzy korzystali ze wspomagaczy przez co niszczyli rozgrywkę innym co powodowało, że ludzie wychodzili z serwera. 
Kilka słów o sobie: A więc tak, mojego imienia nie muszę wam przedstawiać bo wszyscy je znacie. Mieszkam w województwie Dolnośląskim a konkretniej we Wrocławiu. Jestem osobą która posiada bardzo duży dystans do samego siebie. Generalnie to ciężko mnie sprowokować do jakiejś kłótni, z reguły jak ktoś próbuje to zrobić to spływa to po mnie. Zdarza mi się wybuchnąć nerwami jak każdemu. Jeżeli widzę, że jakiś użytkownik ma jakiś problem to staram się pomóc najlepiej jak potrafię. 
Kontakt [ Steam / Faceebok ]: Steam/FB/Forum/TS/Discord, ewentualnie numer telefonu lecz to na PW. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Jestem zdecydowanie na tak :D 
I nie dlatego, że Cię lubię haha :D 
+ Jesteś ogarnięty, mimo tego, iż na takiego nie wyglądasz
+ Podanie bardzo ładnie napisane. 
+ Regulamin znasz

+ Amx również znasz

+ Jesteś bardzo aktywnym użytkownikiem forum

+ Masz doświadczenie i świetnie się sprawujesz jako admin na Mirku (nie gram, ale paczam i słucham) 

+/- Nie wiem czy jesteś lubiany xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za daniem szansy:

+ Wiek

+ Doświadczenie

+ Znajomość SM

+ Aktywność na forum

+ Podanie

 

Życzę powodzenia.

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nadajesz się na tę rangę. Już chyba od dłuższego czasu się do niej przymierzałeś.

 

+ aktywność

+ doświadczenie

- kuku namuniu :swir:

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wszystkich zaskoczy moj glos ale niestety jestem na tak

 

a tak na powaznie to wedlug mnie akurat trzeba mutli na csgo, a bardziej aktywnego kandydata z adminow csgo obecnie nie widzę. Wymagania spełnia, jest aktywny na forum i ma doświadczenie, wie z czym to się je 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na tak

+ doświadczenie

+ aktywność

+ wiem że się nadaje 

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Zgłoś się do mnie na priv w celu dogrania paru szczegółów. Wtedy nadamy rangę :)

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie