Skocz do zawartości

zamknięty mute/Nwm gdzie to pisac soo pisze tu -0-

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już chyba każdy wie ,dziś o 21;20 gadaliśmy sobie z kolaxem na temat serv o składkach i o innych pierdołach,i śmialiśmy się z tego,że jakbyśmy dostali degrada  za ostrzezenia bo np 5  zl  w fonie nie bylo,to byśmy  znowu podanie napisali na jb 2,I z kolaxem po rusziliśmy temat jb2 i troche sobie pogadalismy na jego temat,i on dostał degrada natychmiastowego xD,a ja  począwszy od muta na 30 minut,a nie wiedzialem za co go dostalem,Pożniej spytałem się kolegi śliwki czy był adminem na jb2 scowicze i z bomby dostałem  perm muta z komentarzem ;/,nanii  według mnie i innych graczy za rozmawianie na temat  jb2 csowicze nie powinno się brać jako reklame,ps troche słabe z twojej str,że bawisz sie w incognito i tak jak mówie nie wspomniałeś nic na temat ,że za  mówienie o jb 2 to reklama ,Sooo uważam,że nie wyjaśniłeś przyczyny muta   i przez to dalej  gadaliśmy na jego temat ,więc prosiłbym o  unmute,dziękuje za wysłuchanie

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, redm1 napisał:

gadaliśmy sobie z kolaxem na temat serv o składkach i o innych pierdołach,i śmialiśmy się z tego,że jakbyśmy dostali degrada  za ostrzezenia bo np 5  zl  w fonie nie bylo,to byśmy  znowu podanie napisali na jb 2,I z kolaxem po rusziliśmy temat jb2 i troche sobie pogadalismy na jego temat,i on dostał degrada natychmiastowego xD

To nie są rozmowy na serwer. Pewne rzeczy powinny zostać w gronie administracji.  Jeśli macie trudności finansowe z opłaceniem składki należało by w pierwszej kolejności porozmawiać z Opiekunem Serwera., a nie żalić się na serwerze, gdzie to nie jest lepiej i jak należało by zrobić.

Wracając do całej sytuacji. Z mojego punktu widzenia (będąc w tamtej chwili na serwerze) te wszystkie opinie są nie na miejscu.  Młodzi i nowi gracze słuchają. Kodują sobie w głowach -  "wkur*ią mnie tutaj pójdę na dwójkę" i bezmyślnie to powtarzają (Tak to już działa). W trakcie i po zakończeniu waszej dyskusji na serwerze zapadła martwa cisza. Ja oraz Elf (jako J admin( nie wiedzieliśmy co powiedzieć. Było to mega słabe z waszej strony (z strony admina kolaxa oraz redm1 który kandydował na admina i też nim już był).

Słuszność degradacji oraz muta pozostawia wiele do dyskusji. Jestem ostatnią osobą, która nakładała by jakiekolwiek kary. Zależy mi na każdej osobie, bo w końcu to tylko mod do gry. Mamy wspólnie się bawić i tyle albo aż tyle...

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 godzin temu, Sliwki napisał:

To nie są rozmowy na serwer. Pewne rzeczy powinny zostać w gronie administracji.  Jeśli macie trudności finansowe z opłaceniem składki należało by w pierwszej kolejności porozmawiać z Opiekunem Serwera., a nie żalić się na serwerze, gdzie to nie jest lepiej i jak należało by zrobić.

Wracając do całej sytuacji. Z mojego punktu widzenia (będąc w tamtej chwili na serwerze) te wszystkie opinie są nie na miejscu.  Młodzi i nowi gracze słuchają. Kodują sobie w głowach -  "wkur*ią mnie tutaj pójdę na dwójkę" i bezmyślnie to powtarzają (Tak to już działa). W trakcie i po zakończeniu waszej dyskusji na serwerze zapadła martwa cisza. Ja oraz Elf (jako J admin( nie wiedzieliśmy co powiedzieć. Było to mega słabe z waszej strony (z strony admina kolaxa oraz redm1 który kandydował na admina i też nim już był).

Słuszność degradacji oraz muta pozostawia wiele do dyskusji. Jestem ostatnią osobą, która nakładała by jakiekolwiek kary. Zależy mi na każdej osobie, bo w końcu to tylko mod do gry. Mamy wspólnie się bawić i tyle albo aż tyle...

Po pierwsze jesteś nową osobą na jb#1[może kilka razy  byłeś na nim ,aczkolwiek ja i inni znamy cie z jb#2 ale  mniejsza o to] na serv i wypowiadasz się na mój temat w moim podaniu i nie tylko ,nie znając mnie i mej przeszłości[nwm co ty atencji szukasz człowieczku?]

Po drugie było z  5 typa w tym starsi gracze   typu  ja ty nani  kolax i ktos tam.

Po trzecie  Są +/- bycia dociekliwym :D #niewtrącajsiędowszystkiegowścibski chłopaku,ja rozumiem ,że chcesz przypodobać się  bartkowi itd,ale kurde bez takich ....

Po czwarte temat składek  był wielokrotnie poruszany ,więc powtarzam  JESTES świeżakiem  I O TYM NIE WIESZ ,WIEC NIE WYPOWIADAJ SIE  no kurde człowieku....

Kolejny raz bezczelnie kłamiesz w tym co piszesz ,nie wiem jak te cytaty  wymyśliłeś

Po za tym nani wie jak było i myśle,że  jest wstanie zrozumieć nas,może niekoniecznie jako opiekun,ale jako człowiek.

Tak z ciekawości masz jakiś fetysz na pkt  obcych czy co ?

Ps Wracaj ty lepiej na tą 2

Sliwki myslisz ,ze jak zmienisz nick to pomoże ? xD

Edytowane przez redm1
Odnośnik do odpowiedzi

Praktycznie wcale nie wypowiadam się w innych działach, ale tutaj to normalnie musze.

Takim pi*****eniem na serwerze robicie  Tak zwaną antyreklame. Niektóre sprawy porusza się się na PW, a nie publicznie.
Jak mam być szczery,  to u mnie byście oboje  palili wroty "i mogli iść na ten 2 serwer"  

EDIT 1

@ redm1 przeczytałem tylko Twoje wypociny

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, polkes napisał:

Praktycznie wcale nie wypowiadam się w innych działach, ale tutaj to normalnie musze.

Takim pi*****eniem na serwerze robicie  Tak zwaną antyreklame. Niektóre sprawy porusza się się na PW, a nie publicznie.
Jak mam być szczery,  to u mnie byście oboje  palili wroty "i mogli iść na ten 2 serwer"  

Chłopie  my a przynajmniej ja nie chce zmieniać servera ,a to że ty powierzchownie przeczytasz tekst kolegi o  góry  to słabe xD,pozdrawiam z rodzinką 

Poza tym  to będzie bardziej oficjalnie ,a nawet opiekun był  za.

A i pamiętaj ,że od tego forum jest  jb#1.

Edytowane przez redm1
Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, redm1 napisał:

Po pierwsze jesteś nową osobą na serv i wypowiadasz się na mój temat w moim podaniu i nie tylko ,nie znając mnie i mej przeszłości[nwm co ty atencji szukasz człowieczku?]

Po drugie było z  5 typa w tym starsi gracze   typu  ja ty nani  kolax i ktos tam.

Po trzecie  nie wtrącaj się do wszystkiego wścibski  dzieciaku

Po czwarte temat składek  był wielokrotnie poruszany ,więc powtarzam  J

Tak jestem nowym graczem :witam: Oczywiście, że będę się wypowiadał pod twoim podaniem jak i innych PO TO JEST FORUM - DYSKUTUJEMY TUTAJ O RÓŻNYCH SPRAWACH.

Demko: https://98.gotv.pro/srv67356/auto0-20210329-202541-623594072-jb_mountaincraft_v6-________PL______JAILBREAK_____CSowicze.pl______SHOP_MODELE_GANGI______1shot1kill.pl.dem.zip

Runda 10. 13 osób na serwerze. Tak średnio 5, ale to nie ma znaczenia. NIE NA SERWERZE. 

Przeczytaj jeszcze z 2/3 razy to co napisałem wyżej. Może w końcu zrozumiesz. 

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Sliwki napisał:

Tak jestem nowym graczem :witam: Oczywiście, że będę się wypowiadał pod twoim podaniem jak i innych PO TO JEST FORUM - DYSKUTUJEMY TUTAJ O RÓŻNYCH SPRAWACH.

Demko: https://98.gotv.pro/srv67356/auto0-20210329-202541-623594072-jb_mountaincraft_v6-________PL______JAILBREAK_____CSowicze.pl______SHOP_MODELE_GANGI______1shot1kill.pl.dem.zip

Runda 10. 13 osób na serwerze. Tak średnio 5, ale to nie ma znaczenia. NIE NA SERWERZE. 

Przeczytaj jeszcze z 2/3 razy to co napisałem wyżej. Może w końcu zrozumiesz. 

Chłopie masz jakiś problem,wbij dc a nie coś piszesz,kłamiesz,obracasz kota ogonem.

Ps to ty przeczytaj dokładniej to co ci napisałem L

Edytowane przez redm1
Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, redm1 napisał:

Po pierwsze jesteś nową osobą na jb#1[może kilka razy  byłeś na nim ,aczkolwiek ja i inni znamy cie z jb#2 ale  mniejsza o to] na serv i wypowiadasz się na mój temat w moim podaniu i nie tylko ,nie znając mnie i mej przeszłości[nwm co ty atencji szukasz człowieczku?]

Po trzecie  Są +/- bycia dociekliwym :D #niewtrącajsiędowszystkiegowścibski chłopaku,ja rozumiem ,że chcesz przypodobać się  bartkowi itd,ale kurde bez takich ....

Po czwarte temat składek  był wielokrotnie poruszany ,więc powtarzam  JESTES świeżakiem  I O TYM NIE WIESZ ,WIEC NIE WYPOWIADAJ SIE  no kurde człowieku....

Kolejny raz bezczelnie kłamiesz w tym co piszesz ,nie wiem jak te cytaty  wymyśliłeś

Po za tym nani wie jak było i myśle,że  jest wstanie zrozumieć nas,może niekoniecznie jako opiekun,ale jako człowiek.

Tak z ciekawości masz jakiś fetysz na pkt  obcych czy co ?

Ps Wracaj ty lepiej na tą 2

Twoje IQ mnie przeraża. Jest historia edycji, tutaj na forum - to nie znika :japier: A na serwerze jest gotv i nagrywa z głosem.

CO do twoich 1 czy 2:

Serwer nr 2. https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.26:27090/top_players/?query=Sliwki Nigdy mnie na nim nie było.

Serwer nr 1. https://www.gametracker.com/player/Sliwki/91.224.117.148:27015/

Odnośnik do odpowiedzi

A tak bez żartów to nawet nie znam powodu zmutowana redmiego normalnie sobie rozmawialiśmy po czym dostał Perm muta z powodem ,, :// " imo tak nie powinno być Nani jest opiekunem servera i powinien dawać przykład młodszej administracji bo zaraz każdy z adminów będzie dawał bany/muty z dziwnymi powodami typu ,, ?? " I to nie jest okej 

#MuremZaRedmim 

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

ekehm na ch*j kłamiesz 

?

Każdy z  starszych graczy wie,że przylazłeś z 2 ,to że zmienisz nick gałganie to nic nie zmieni :D

Jedyne co przez cb mg dostac to warna na forum za spam,ale   to ty masz rozdwojenie jazni[sory za to ale sie nie da z nim ] i nie da ci sie wytlumaczyc .

Edytowane przez redm1
Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

temat_zamkniety.png

@ Nanii wszystko wyjaśnił na grupie mess serwera.

ONLY AWP 128TR:  51.83.214.249:27015

b_350_20_156ac8_0e35ef_ffffff_000000.png

JAILBREAK:  91.224.117.148:27015

b_350_20_156ac8_0e35ef_ffffff_000000.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...