Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Propozycja


xDawidek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Tytuł propozycji: poprawki serwera(Poniżej)

2. Opis propozycji, na czym ma polegać, co ma robić:

-Poprawki serwera polegałyby na tym aby zablokować autosnajperki typu scar-20 i G3SG1 ponieważ wiele graczy od niedawna używa te broń co przeszkadza w wspólnej grze jak i zabawie na naszym serwerze.

-Druga propozycja poprawki to dodanie na serwer map tych co były kiedyś aby było ich więcej moje propozycje to de_cobble(stary) , overpass jaki i ,train myślę że wtedy była by większa zabawa. Oczywiście tu decyzja należy także do graczy naszego serwera. 

-Dodanie normalnych rozgrzewek bez aren ponieważ gdy większość graczy wchodzi na serwer to już jest 2/3 runda i gracze którzy zdążyli wejść jako pierwsi posiadają już bronie ak/m4/awp a reszta tylko pistole

-zamiast dostawać hp(u vipa) za zabójstwo to dodać jedną apteczkę na rundę.

 

3. Linki bądź załączniki do wzorników:

 

Serdecznie pozdrawiam życzę miłego wieczoru bądź wieczoru  i proszę o pozytywne rozpatrzenie moich propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem usuwanie jakichkolwiek broni to kiepski pomysł, ponieważ jest to serwer bardziej ffa, co do map no nie głupi pomysł ale zrobiłbym to inaczej. No co tydzień lub 2 zrobić rotację map. Mapy wybierać Łochowo lub robić ankiety. Vila i rozgrzewkę bym nie zmieniał. Ktoś kto dostaje apteczkę co rundę może stać się niezniszczalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Bosak napisał:

Moim zdaniem usuwanie jakichkolwiek broni to kiepski pomysł, ponieważ jest to serwer bardziej ffa, co do map no nie głupi pomysł ale zrobiłbym to inaczej. No co tydzień lub 2 zrobić rotację map. Mapy wybierać Łochowo lub robić ankiety. Vila i rozgrzewkę bym nie zmieniał. Ktoś kto dostaje apteczkę co rundę może stać się niezniszczalny

Przepraszam strzykawka nie daje ona dużo hp i moim zdaniem będzie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak 1 opcja jak najbardziej na tak, można by było zamienić cache za overpassa czy coś takiego, z czego co zauważyłem to gracze najbardziej mapy cache.

 

2 jeżeli chodzi o vipa moja jest trochę inna propozycja

-usuniecie podwojonego skoku

-usuniecie HP za zabójstwo (wiem napisałeś to)

I by została sama apteczka to by VIP nie był taki P2W ponieważ zanim taki VIP użyje apteczki  w tym czasie możesz zdążyć go szybko peek'nac  i vjpka nie będzie, fajnyk dodatkiem do tego by było, że można po vipie podnieść  apteczke żeby nabyć przewagę 

 

@edit

 

Wpadłem na inny pomysł, została by stworzona ranga svip posiadała by 

-105hp na początek gry

-apteczka, -do wybrania bronie po 3 rundzie (jak w vipie) 

-podwojony skok

- -0punktow za zgon lub mniejsza ich ilość

 

 

 

 

 

Edytowane przez 997.exe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie