Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Ajm1 Podanie #2 ( Wcześniejsze Zamknięte Za Spam Nie Wiedziałem Że Nie Można Odpisywać W Innym Poście )


ajm1

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Imię:[/b] Dawid
[b]Nick na serwerze:[/b]  ajm1
[b]Wiek:[/b] 18
[b]Znajomość AMXX [1-10]:[/b] 7/8-10
[b]Steam z grą CS 1.6:[/b]  http://steamcommunity.com/id/tWISTd5/
[b]Kontakt:[/bhttp://steamcommunity.com/id/tWISTd5/
[b]Coś o sobie:[/b]  Jestem z okolic woj opolskiego , uczę się jeszcze w liceum wieczorowym i mam sporo czasu w  oraz jestem top1 na only dd2 #1  :)
[b]Reklamy:[/b] mogę reklamować serwer na streamie  :) ogólnie już miesiąc nie streamuje ale zawsze moge założyc nowy kanał  z nazwa csowicze i stremowac jak gram na waszych serwerach   czyli fajna reklama  :)

 

Oczywiście składki jak najbardziej :) 

 

PS jeszcze raz przepraszam za wcześniejszego posta ale myślałem że mogę odpisywać na posta swoim postem a nie muszę go edytować od teraz bd wiedział :)

 

edit : od tego Dawid mam steama :) od kontaktu a konto robilem na szybko i byyle co wpisywałem dla ciebie za chwilkę zmieniam :)

 

edit : * Matthew.! dla mnie to nie jest problem zrobić reklamy ale jak pisałem mogę zamiast tego stremować i ta opcja wydaje mi się po prostu lepsza :) 

 

edit: reklamy już robię około 16;30 podeśle wszystkie linki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK
 

+ Steam

+ Składki

+ Aktywność

+ Wiek

 

- Słabe podanie :>

P.S Szekspir podaj 3 argumenty :P

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Only De_Dust2 - 80.72.37.12:27021Podania na admina on.png"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie