Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie [stewie2k]


koreeeg

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: stewie2k/koreq
IP / Steam ID*:STEAM_1:1:591428508
Admin banujący: Grabarz
Data i godzina otrzymania bana*:03-27-21 17:14
Runda: nie wiem moze 7:5 cos takiego
Serwer*: Only Mirage #1
Powód: WH
Link do demka*: https://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20210327-165553-994518116-de_mirage-________PL______CSowicze.pl______MIRAGE_________TR128___1s1k.pl.dem.zip
Wycinek z konsoli*

Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Krótki opis sytuacji*: Poszedłem mida z ak-47, zabiłem awp w oknie poszedłem na shorta. Zabiłem drugiego z konekta, potem trzeciego w oknie poszedlem od shorta b, zabiłem czwartego, który szedł na shorta. Poszedłem do konekta i zabiłem piątego przy fireboxach. Kilku graczy zreportowało mnie, potem jeszcze z 2/3 rundy zagrałem i otrzymałem bana. Jak coś to mam tę akcję nagrane wiec mogę przesłać.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Edytowane przez koreeeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Gr@b@rz Zapraszam do rozpiski demka. Minimum 3 podejrzane akcje, czas 24h.

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11:50 Dziwne strzały,  mierzysz w okno już przez ścianę idealnie na model gracza , który kuca w rogu.  

11:56 Twój celownik ląduje już idealnie na modelu gracza przez ścianę, a wcześniej biegłeś na nożu,  

12:00 Znów to samo, idealnie mierzysz przez ściany po modelu dopóki go nie zauważysz , gracz w oknie nie hałasował i nie było infa o tym , że tam ktoś jest

15:38 Idealne skany na gracza schowanego w konektorze , idealnie namierzony przez ścianę, gdzie znów nie było o nim żadnego info

Skłaniał bym się też na No recoil , ale to już UBT oceni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

11:50 - Wychyla normalnie wcelowany w lewą stronę okna, gdzie najczęściej stoi przeciwnik. Nie strzela prefire, tylko tapuje gdy zauważył ctka | -b
11:56 - Biegnie nie przejmując się oknem , no ale to już decyzja indywidualna jak kto zagra. Wyjmuje kałacha, ponieważ wychyla na connect gdzie ctek może stać w connectorze, na tickecie, na fireboxach lub gdzieś na a, więc wyciąga broń. Celownik na modelu gracza to raczej przypadek | -b
12:00 - Wychyla na gościa w oknie, którego nie słyszał, brak prefire, mogło to być zwykłe sprawdzenie | +/-b
15:38 - Najeżdża na model i skanuje. Wie, że gracz znajduje się po prawej stronie connecta | +b

 

Co do wspomagania celowania to nic na demku nie widać. Podane akcje nie są wystarczające, aby gracz pozostał zbanowany.

Edytowane przez Shiroo

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie