Skocz do zawartości

zamknięty Minimalne obniżenie szansy na zdobycie skrzynki

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: K4SA

Nazwa propozycji: Minimalne obniżenie szansy na zdobycie skrzynki

Opis propozycji: Proponuję zmniejszyć szansę na zdobycie skrzynki, ponieważ gracze mają już tych skrzynek pełno, niektórzy nawet po 10/20 sztuk na każdy rodzaj skrzynki.

Uzasadnienie propozycji: Każdy ma pełno skrzynek, nawet w dniu dzisiejszym pytałem się graczy ile mają skrzynek i nikt nie odpowiedział by nie miał jakiegoś rodzaju skrzynki lub miał go mało. Sam obecnie posiadam prawie po 10 skrzynek każdego rodzaju i uważam, że szansa na jej zdobycie jest za duża i według mnie powinna zostać minimalnie zmniejszona. Wtedy gra stała by się ciekawsza, a zdobycie skrzynki by cieszyło.

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z wypowiedzią Pana K4SY. 

Szkrzyniki wypadają czesniej (o wiele częściej) niż klucze. Ja osobiście gram już z 30 godzin na tym serwerze i miałem okazję otworzyć tylko 3 4 skrzynie... 

Kluczy miałem z cztery a skrzyń mam z 15 jak nie więcej, a więc trzeba wyrównać szanse na wydropienie kluczy.

Moim zdaniem na klucze powinien być większy drop niż na skrzynie. 

Matthew

pozdro600 

Edytowane przez xyz.Matthew
Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj mamy odwróconą część tego, wysoki drop skrzynek wynikał o zachęceniu graczy do zakupienia kluczy, gdzie opisałem to w komentarzu pod tym postem: 

https://csowicze.pl/topic/67734-większa-szansa-na-drop-klucza/

Decyzja ta będzie podjęta jednocześnie po rozwiązaniu tamtej propozycji bo są one mocno powiązane ze sobą, 

na ten moment zamykam temat.

Edytowane przez xavjer

xavjer2.png.3446621b487ce10d364dcbff1146ae81.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...